Restaurace Na hvězdě Morávka RSS

Štítky: ,

2 příspěvků celkem.
Skočit na nejnovější↓

  1. Ahojte lidi, s rodinou hodně sportujeme a při výšlapu na Praděd jsme navštívili restauraci na Hvězdě. Jsem kliďas, málokdo mě vytočí, ale o naši návštěvu na této restauraci jsem se rozhodl podělit.
    Menu stálo přes stovku, ale opravdu nikdo to ani nedojedl. Čočková byla přesolená, guláš jsem nikdy nejedl horší, připadalo mi, že je starý a o ostatním ani nemluvím.. Zmrzlinový stánek v areálu prodával zvlastne kyselou zmrzlinu, takže manželka ji ani nenechala děti dojíst.
    Obsluha neměla hosty, ale vsechno jim trvalo věčnost. No řeknu vám, to už jsem dlouho neviděl. Na závěr po nás majitel chtěl zaplatit parkovné, přestože jsme tam celá rodina jedli, a pri utrate v restauraci se parkovné neplatí. Kdyz se mu to manželka snažila vysvětlit, začal po ni řvát a nakonec i po me, kdyz jsem se do toho vložil. Nikdy jsem žádnou recenzi nepsal, ale po tomto zážitku jsem opravdu znechucen.. Eezra

  2. Není to dlouho, co jsem tu kritizoval podivnou chválu jednoho pražského podniku od uživatele, který to dal jako svůj první a vlastně jediný příspěvek. Tohle je skoro totéž, jen naopak. Když ten příspěvek čtu, mám spíš pocit, že je tu spíš cílem někoho poškodit. To je můj čistě subjektivní pocit…

Co vy na to?

Musíte se přihlásit k posílání příspěvků.