Sex nebo jídlo? RSS

Štítky: Zatím bez štítků.

24 příspěvků celkem.
Skočit na nejnovější↓

  1. co radši? co je lepší? atd…

  2. Vedci delali pokus. Nechali vyhladovet myse i mysaky a zaroven je na dobu hladoveni rozdelili. Pak jim dali zradlo a pustili je dohromady. Vysledek: mysak se vrhl na zradlo, mys na mysaka.

  3. A opravdu to byl pokus a mysama?

  4. Myš: „Kdes vůbec byl celou dobu? Někde v hospodě, že jo? Počkej kam jdeš? Tejden nejseš doma a první co tě zajímá je žrádlo!“

  5. Hodně dobrý :-D
    Jinak Dobré jídlo, dobré pití, dobrý sex v libovolném pořadí :D Ale spíš nejdřív se spíš nakrmit. Přece jenom, když kručí v žaludku tak věnovat se něčemu jinému je fuška.

  6. jj kombinaci jídlo-sex-něco malého na zakousnutí, třeba tiramisu -sex-spánek bych viděl jako optimální

  7. Á propos, abych byl on topic: Sex, sex… Takové povědomé slovo. Jsem si jistý, že jsem to už někde slyšel, ale kde?

  8. ;o)

  9. Co je to jídlo? :)

  10. 9: Jídlo je pokračování vřelého milostného vztahu, který byl intensivně demonstrován vleže, vsedě.

    (Předem připouštím, že jsou možné vyjímky, není tu třeba kama-sutra-machrovat!)

  11. Btw, jedl jste někdy někdo při sexu … má to svoje kouzlo … uzobávat třeba z hroznu vína … ale třeba svíčková se k tomu moc nehodí :O)

  12. Jeden kamarád mi říkával: Nejlepší sex je pořádná domácí svíčková se šesti :-D

    Řekla bych, že v případě toho pokusu bych se zachovala jako myšák :-D

  13. 11: asi takhle nějak bych to viděla i já :-)
    http://www.youtube.com/watch?…

  14. 13: Nebo takhle? http://www.youtube.com/watch?…

  15. 14: aj tak možno…Kim měla ale lepčejší bombarďáky :)

  16. Dobrá otázka :-)

  17. Obojí; když je kvalitní ;-)

  18. 17: Hlad je nejlepší kuchař?
    (V obou případech).

  19. V nějakém filmu, už nevím jakém, zaznělo: Sex je jako pizza, ikdyž je špatný, je pořád dost dobrý ;).

  20. Mě se teď vybavil jeden klasický Woody Allen, ovšem bez jídla:
    Sex without love is an empty experience, but as empty experiences go, it's one of the best.

  21. (v titulcích bylo něco jako „Sex bez lásky je prázdný zážitek, ale je to jeden z nejlepších prázdných zážitků, které znám.“, ale ten originál mi přijde takový šťavnatější)

  22. Joooo! :D

  23. Pro mě obojí a s chlebem není nutno se obtěžovat (-:

  24. Ano, není nutno se obtěžovat. Pro mě pouze ten chleba. Děkuji.

Co vy na to?

Musíte se přihlásit k posílání příspěvků.