Perlový cukr RSS

Štítky: Zatím bez štítků.

9 příspěvků celkem.
Skočit na nejnovější↓

  1. Opět jedno „sháněcí“ téma. Ve Skandinávii (zkušenost mám ze Švédska) dekorují pečivo perlovým cukrem. Zejména tradiční kannelbulle – skořicové kynuté šneky. Zajímalo by mě, zdalipak se perlový cukr dá sehnat i u nás. V běžné obchodní síti rozhodně ne, ale možná ho má Makro? Pokud jste ho někdy někdo viděl, tipy prosím sem!

  2. perlový cukr mívala Ikea…

  3. Jééé, to jste mi připomněli, že je mám už asi dva roky ve špajzu a ještě jsem je nepoužila! Koupila jsem si je až budu péct francouzské „šuketky“. Dík za připomenutí ;-)

  4. A, do Ikei se podívám…i když tuhle neměli ani brusinky…a to nemluvím o tom, že v Ikeách v cizině mívají prý dobrou švédskou kuchařku a u nás ani náhodou..

  5. No, už je to nějaký ten čas, co jsem tam byla. Ale měli ho.

  6. Tak jen pro pořádek – pražské Ikei již perlový cukr nevedou..Kupodivu vedou švédské kafe nebo koření..

  7. Tak to jsou pěkně zákeřní…

  8. Kamarád jede do Dánska, tak jsem ho pověřila:)

  9. Perlový cukr jsem si onehdy dovezla z Belgie, na lutyšské vafle – luikse wafels/gaufres de Liege (jsou moc dobré, znáte je? I já, jako naprostý odpůrce všeho sladkého jsem je schopná pozřít). Nějak jsem nedomyslela, že nemám doma vaflovač. ;-) Domácí zdroj bohužel nevím.

Co vy na to?

Musíte se přihlásit k posílání příspěvků.