Projekt Vesničan? RSS

Štítky: ,

32 příspěvků celkem.
Skočit na nejnovější↓

  1. Bude nějaká nápověda, nebo 100% překvapení?:)

    Já tipuju, že budete měsíc jíst jen to, co si sám vypěstujete.

  2. hahahahahah a už je to tu :) vypěstovat sám v únoru? :))) nápověda nebude žádná… :))

  3. …pri ceste do minulosti v utrobach googlu, prvni zminka o projektu z 17.12.08…tak dlouha priprava to bude asi velke :))

  4. Však aby to byla pořádná výzva:D

    Nojo tak si to nechte:)

  5. Romano:

    velké nevim, ale CUKETKOVSKÉ určitě ;))) v hlavě tímto nápadem těhotním již delší dobu – ano :)

    Michala:

    ;)

  6. …kdy se naklicuji seminka cuketky???? :D

  7. Ježíšmarjá, na naší minizahrádku se maxicuketky nevejdou! Ale už se těším vo co go ;-)

  8. Co to zase bude za kulišárnu, Cuketko? Ta obrovská číslice mne děsí!!!

  9. Mě by taky zajímalo, co znamená projekt vesničan

  10. Asi má Cuketka výročí. Narozeniny. Panu Cuketkovi budou tři roky. Ejchuchu!

  11. Aha, takže to bude měsíc vaření typických venkovských jídel a následná kontrola jejich kvality panem Cuketkou v době 3. narozenin ??

  12. Nebude to nějak souviset s masopustem? Skoro jsem se lekla, že pan Cuketka bude držet ten následný 40-ti denní půst, ale zdá se, že to datově nevychází.

  13. Masopust začíná o Třech králích, ne?

  14. Masopust je od Tří králů do Popeleční středy, pak následuje postní období do Velikonoc.

  15. No, už nám roste a sílí, ještě takových 25 čísel a je na světě:-))

  16. 14. Tak, tak. Letos Popeleční středa bude 25. února. Hezké datum, že? ;-)))

  17. cuketka se stěhuje do šmoulího městečka?

  18. Óóó, vidiečan!!!

  19. Už prosákla nějaká informace, o co půjde?

  20. nene, zatím to mám jen 15 cm :))

  21. Řekneš nám něco k Projektu Vesničan?

    Bude to můj projekt, půjde o „reality blogging“. V únoru změním své nakupovací a stravovací návyky a vůbec celý svůj přístup k jídlu. Čtenáři budou mít možnost naživo sledovat, jak se mi to daří, nebo naopak nedaří. Budou se moci i sami do tohoto projektu nějakým způsobem zapojit.

    Koncept odhalím na začátku akce, tedy 1.února 2009. A myslím, že to bude legrace.

    -------------
    Dnes odhalil v rozhovoru již více :)

  22. v tomto http://www.30minut.cz/…e-pr-zpravy/

  23. Žádné dílky už nám nezbyly, tak kdy přijde odtajnění? :o)

  24. dnes! ;)

  25. Dnes ve 23:59 ;-) ?

  26. hledám, hledám a nemám kde kliknout .. já chci klikat

  27. Vědma: jé, to je Shaun, žejo?

  28. jo je .. konkrétně z dílu Shaun the Farmer .. ten seriál prostě miluju

  29. Vědma: Takže takovej Shaunův Projekt Vesničan ;-) Je úžasnej. A Wallace & Gromit taky.

  30. Ja su napnuta...... :D

Co vy na to?

Musíte se přihlásit k posílání příspěvků.