Esse RSS

Štítky: , , ,

11 příspěvků celkem.
Skočit na nejnovější↓

  1. od 12.12. novinka na sedmičce :)

    http://www.esse.cz/

  2. Hurá mají omáčku demi glace ! ;-)))

  3. 2. Taky by sis dala filetovaný beefsteak s omáčkou demi glace (-:

  4. Mne zaujaly věci s kapari i kapary, s proscuitem. Dále ratatoulle a omáčka Blue chesse. Z té jsem přímo vyšachován – Czech Mate!

  5. Bohvieprečo som mala za to, že názov bude vyjadrovať charakter a menu reštaurácie… ha, život je plný prekvapení :)

    Nakoniec ten taliansko-americko-český (zabudla som niektorý?) multifocus je vlastne celkom pozoruhodný;-) natoľko, že to tam asi budem musieť ísť čoskoro omrknúť!

  6. tenhle styl, koncept i menučka se poseldní dobou šíří hodně. „nové pojetí české kuchyně“ :) mylsím že by se o tom dal zpracovat dobrý článek s mnoha příklady

  7. Ratatoulle jsem už ani nekomentovala a termín modří šachové (šachy snad ani ne) ;-)))jsem taky nechala být. Nojo, přijde mi, že pokrmi mají velmi honosně popsány. jen aby mi pak na talíři neskončilo jedno zelnooranžové rajče, oschlý list salátu a okoralý chléb…
    2. se ví, sypu si to rovnou ze sáčku na každé jídlo.
    Ale nechci jim křivdit, chybička se vloudí, jídelníček je zajímavý a vzhledem k tomu, že se tímto směrem pohybuji dosti často, ráda zajdu na něco dobrého. A pak se teprve uvidí.
    :-))))

  8. V Esse jedině blue chesse.
    :-)))

  9. Na sedmičce je velký kulový, tak třeba tohle bude k jídlu, neškodilo by. Stačilo by něco aspoň na úrovni Mola 22.
    Pivli, nikdo není neomylný, „pokrmi“;)

  10. 9. Svatá pravda, mám tam ohavnou hrubku! Až to uvidí paní učitelka, půjdu klečet na hrách! Ostuda jsem.
    To mám z toho, že něco přepisuju a nepřečtu si to po sobě. Napsala jsem úplně původně, že mají honosnou (tu) krmi a pak to zcela přepsala, měly tam být pokrmy – a vznikl tenhle paskvil. Jojo, chybička se vloudí, že? ;-)))
    Ale prubnout to tam zajdu, na tom trvám. :-)))

  11. Esse neni vubec spatny, ikdyz ceny by mohly byt tak o 20–40 kc na pokrm mensi, pak by to spis odpovidalo… vcelku prijemna obsluha i interier, dobre mi poradili vino a maji tam tocenyho Hoegaardena… navic nic moc lepsiho kolem neni :o) jinak po obedu v Esse doporucuju do kavarny Kumbal na vcelku uchazejici kavu a domaci dorty (treba mrkvovy je supr). Je to temer naproti a maji i zahradku…

Co vy na to?

Musíte se přihlásit k posílání příspěvků.