USBC 2009 RSS

Štítky: ,

24 příspěvků celkem.
Skočit na nejnovější↓

  1. Možná kvalitnější než samotné mistrovství světa … sledujte online zde: http://www.ustream.tv/…championship

  2. ty asi nechceš abych šel dneska spát? :)

    (trošku se mi to seká)

  3. hm tak alespoň můj stream se te´d definitivně rozpadl… :(

  4. stale mam otevrenou pusu dokoran:) … to se to soutezi, kdyz vam dvojnasobny vitez Cup of Excellence Guatelama Finca Injerto sama namicha smes Bourbonu a Pacamary primo pro soutez …

    uzasne kavy, originalni sig.drinky … mame se na co tesit!

  5. moc zajímavé, včera jsem to zalomil u kombinace hazelnut cream + blue cheese + red grape juice reduction … to už na mě bylo moc ;))

  6. mám husté zýávhvaty smíchu u soutěžícího v kovbojském, který souteží za zvuků skočné country písně ;)))

    uáááá!!! :D

  7. druhý soutěžící z vermontu a jeho sig. drink:

    maple syrup + velice krátké espresso se lžičkou pistáciové pasty se smetanou!!!

    mňáááám :)

  8. pardon jesse crouse – inteligentsia, chicago :)

  9. američani jsou paka… právě soutěžící baristka má vlastní CHEERLEADERku!!!! :)

  10. další barista – vpadá jako kurt cobain, huhlá, má šílené hadry, ale střihá dokonalá akapučína a střílí silice z pomeranče skrze svíci! :)

    ať žije amerika :)))

  11. tak jsem to vydrzel do konce a musim rict, ze zaver Danielle Glasky, ktere na chatu fandili snad uplne vsichni ukazala neuveritelnou show … na svuj sig. drink udelala 8 espress (!!) a na stole mela snad celou tovarnu Bohemia Glass:) proste mazec …

    Muj favorit byl vsak borec z Colorada, ktery si urcite v zakulisi nedal pouze espresso … jeho „what up guys, lets make some coffee“ na porotu a naslednych 15 minut super funku bylo priceless:)

    Stejne tak jako jeho medailonek:

    5. What’s your training schedule like until the USBC?
    Work 5 days a week on bar. Eat lunch. Train, practice, run through the routine for 4–6 hours each day. Days off I get to Vail and ride some snow to clear my head, unless there’s good powder I’m back into the shop and on the 2nd bar pulling shots.

  12. jojoj :) byla to podívaná. škoda že ve finále úplně bez holek. navíc hned čtyři borci ze šesti z intelligentsia coffee … uf :)

  13. dneska to začíná až v devět?

  14. jj, pokud počítám 12 p.m. PDT jako 21h našeho času (+9h?)

  15. to je za trest to sledovat :o/

  16. Devin Pedde … na konci sem teprve zacal dýchat.. borec

  17. ad David:

    asi nebudu jediný kdo nestíhal co se tam u něj děje?! :)))

  18. to s tabákem bylo hodně zajímavé, ale u nás by to ani náhodou neprošlo :o/

  19. scott lucey je borec!!!

    zatím u mě ale vede pedde a držím mu palce :)

  20. myslis, ze by u nas proslo zeptat se porotce, aby vybral chut, kterou v espressu citi a pak z ni udelat sig. drink?:) to je mazec …

  21. u nás s tebou porotci nesmí komunikovat, kdežto podle WBC pravidel musí… takže u nás se ho ani nezeptáš…

  22. sháním lžíci na cupping, nevíte někdo kde se dá koupit?

  23. nene, pokud se nepletu tak podle WBC pravidel te smi pouze pozdravit, nic jineho … stejne jako u nas (i kdyz se nase SCAE podle WBC moc neridi)

    cupping lzici koupis vsude mozne, espressoparts, myslim, ze uz maj skladem i na http://www.thedinersclub.co.uk napis jim email, me odpovedeli hned …

  24. no porotci třeba nesmí se soutěžícíma komunikovat během celé soutěže…na MK je to zcela běžná věc
    porotci musí odpovědět soutěžícímu během jeho presentace na přímé otázky…na MK nesmí odpovídat
    celkově porotci na MK jsou hodně špatní, jen co já mám zkušenosti, tak jeden během presentace neustále něco konzultoval s ostatními degustačními porotci a dokonce jim ukazoval své tabulky!!!! jiný porotce zase v zákulisí probíral své názory na jednotlivé soutěžící s jinými soutěžícími. Prostě bordel.

    dík za odkaz, už je objednaná :o)

Co vy na to?

Musíte se přihlásit k posílání příspěvků.