Vaříme s Tomio Okamurou RSS

Štítky: ,

14 příspěvků celkem.
Skočit na nejnovější↓

  1. Zavítal jsem na stránky Japa Shopu a co tam nevidím:

    http://www.japafoods.cz/#…

    Zní to docela zajímavě, nemyslíte? :)

  2. moc pěkný tiP!!! :) dík

  3. Hezké, hezké… :-). To by bylo příhodné místo pro některý z dalších scuků, co říkáte, pane C.? Myslím tu ukázku vaření s ochutnáváním. Kvůli tomu bych snad vážila i tu několikahodinovou cestu z jihovýchodu republiky. Jestlipak by šlo si nějaký termín zarezervovat pro scukovou společnost?

  4. 1.:Parádní tip, koukám, že stěhování už je dokončeno a fungují teď ve velkém!
    3. : Helli, to je ale nápad! Co na to pan C.?

  5. já se obávám, že to nebude nic super-extra :) prostě „obyč“ obchodní prezentace :)

    mám to ale kousek, tak zjistím termín a zkusím se podívat na jedno ukázkové vaření, může to být sranda

  6. Taky myslím, že by to mohla být celkem zábava! :-)

  7. 5: Nečekám, že to bude něco jako kurz japonského vaření v malém, ale na druhé straně, kde se mimopražským – a možná i některým pražským – podaří získat informace o japonských produktech přímo od pramene?
    6: Kdyby návrh nedošel sluchu u scukařů, mohly bychom tam zajít spolu samy, co říkáš?

  8. 7: Taky bych se přidala, jestli mě vezmete :-)

  9. 7. Super, naprostý souhlas, kdyby scukaři nechtěli, tak se domluvíme a v Japa Shopu to domluvíme! ;-)
    Ale myslím, že zájem bude.

  10. 9: Bezva, budu se těšit. Výzkumnou expedici podnikneme na každý pád.
    8: No jasně!

  11. Taky bych mela zajem!

  12. Takové radosti na začátku a už 2 kurzy vám utekli :)) Mrkněte na http://japafoods.cz/ – jsou tam zdokumentované vaření, diskuze a co se bude vařit příště.

  13. Minulý týden jsem šla obhlídnout Japu a úplně mě to tam nadchlo- takový jiný svět, všude klikiháky. Paní prodavačka velmi příjemná a nápomocná, i když v angličtině nám to šlo líp:ú Hned mě na kurzy vaření lákala, takže jestli se bude konat společná akce počítejte se mnou!

  14. Bari.mandle:
    Společná akce snad netřeba, je tam stejně dost narváno :) Ale chystá se puding ze zeleného čaje, tak se určitě přijdu mrknout.

Co vy na to?

Musíte se přihlásit k posílání příspěvků.