1. Nově otevřená restaurace tří bývalých zaměstnanců Koga, domácí srbská kuchyně.
    Měla jsem pečenou papriku s fetou, luxusní rajčatovou polévku, pljeskavici se sýrem, výbornou kávu a domácí hruškovici. Zahrádka ve vnitrobloku!
    Lublaňská 59, Praha 2.
    Zatím nemají www, ale mají denní menu, k nahlédnutí zde: http://www.lunchtime.cz/boem/#…

  2. Pokud si vzpomínám, byla na stejném místě již předtím balkánská restaurace Alexandar Veliki, není to spíš re-start stejného podniku? Majitel a část obsluhy byli rodilí makedonci. V té restauraci jsem několikrát byl, nebyla špatná, ale dlouho jsem tam nebyl, protože v okolí už tolik nepobývám. Zahrádka je každopádně příjemná, kdo by to čekal hned vedle magistrály.

  3. To nevím, je to každopádně vespodu hotelu Lublaňka a jestli tam byla nějaká dříve, netuším. Kluci jsou z Bosny a Srbska, takže to bude jistě nová partička :o)

  4. Dříve dole bývala divadelní kavárna a vedle býval irish pub. Už jsem tam dlouho nebyla. Ale měli dobré pivo a na zahrádce ve dvoře jsme jednou naháněli ulítlou andulku. Nedohnali.
    Pljeskavicu miluju!!! Takže to snad časem prubnu. :-)))

  5. Pivli, točí Plzeň :-)

  6. 5. Já myslela irish pub. Ale Plznička, orosená v tomhle počasíčku! Hm…
    Tak si jdu nalít zelený čaj Pozdrav slunci a pohnojit byliny a maliny. Pracovní neděléééé!
    Jo a sice si nedám dnes pljeskavcu, ale v lednici mám nachystané maso na holandský řízek. Bude k obědo-večeři.
    My to dnes máme s časem jídla „po anglicku“. :-)))

Co vy na to?

Musíte se přihlásit k posílání příspěvků.