Pan Cuketka na Radiu Wave RSS

Štítky: , , ,

12 příspěvků celkem.
Skočit na nejnovější↓

 1. Pořad Klystýr (12. května, 21:00)
  Potom co jsme v Klystýru exkluzivně přivítali přírodního léčitele Pavla Šímu, přezdívaného pan Heřmánek, nás v úterý čeká další výjimečný host. Poprvé v éteru se posluchačům Radia Wave představí jeden z nejznámějších českých foodblogerů, známý jako pan Cuketka. Všechno, co jste chtěli vědět o jídle, a nevěděli, kde se zeptat, teď můžete od devíti večer konečně napravit.
  http://www.wave.cz/live
  nebo
  digitální multiplex

 2. Přišlo mi, že moderátorky nebyly zrovna čtenářky tohoto webu…

  Ale Cuketka to všechno zvládnul :)

 3. Pan Cuketka měl zácpu, tak dostával Klystýr lol doufám, že z těch moderátorek nedostal průjem. Jak koukám na fotku http://www.rozhlas.cz/…prava/246148 tak bych je tipoval na to, že připálí i vodu.

  Nestihl jsem poslouchat online, počkám, až to někdy v týdnu dají ke stažení. Kdo jste poslouchali, jaké to bylo? Bylo to o něčem nebo jako kdysi Áčko na Nově „lehce po povrchu“?

 4. Záznam rozhovoru bez hudby:

  http://tinyurl.com/qzsuuc

 5. dlouhan:

  to byla rychlovka :) děkuju! moc mě to bavilo :)

  Zajda:

  zuzka a ivanka byly uplně super :) ze mě se vyvalilo takové kvantum témat a blbin, že se to prostě nedalo stihnout… pořad má cca půl h. čistého času :)

  Zdenek:

  zkuste si to nejdřív pustit, než jim budete takhle nefandit :) já jsem z toho byl značně vykulený a nebýt profi-wave osazenstva za mikrofonem, blekotal bych ještě víc… :)

  ostatním přeji příjemný škodolibý poslech :)

 6. Hezké, milé, pozitivní. Chtěla jsem jít na Ceragerm, zaposlouchala se do rozhovoru a te´d se mi nechce nikam.:-)))

 7. Pěkné a uznávám, že se během půl hodiny nedalo stihnout víc. Škoda :( Kromě medicíny jsem se nic nového, co bych neznal z blogu, nedozvěděl. Ale bylo to takové příjemně uvolněné odpoledne. Večer si to pustím ještě jednou a k tomu si udělám kakao bez škraloupu.

  A blekotání bylo v pohodě – když porovnám s některými politiky či jinou verbeží, živící se „hubou“, tak to bylo fakt dóst dobrý.

  Ještě linky:
  stream: http://www2.rozhlas.cz/…00920208.mp3
  download: http://www.rozhlas.cz/…00920208.mp3

 8. Upřesnění detailů:

  • rozhovor probíhá během hodinového pořadu a je vyplňován hudbou, kterou bohužel nejde poskytovat do Podcastu (autorská práva), tudíž je rozhovor vystřihán
  • pravidelný čtenář se dozvěděl možná ještě méně než by znal z blogu, ale šlo především o představení pana C. dalším lidem, kteří ho nemusejí znát a neznají ani pojmy jako foodblog, hodnocení restaurací, bedýnky či dokonce sezonní zelenina
  • pan C. tak poprvé zapůsobil i na nečtoucí publikum a to se možná sem na blog podívá a objeví tak další možnosti…
 9. Mě se pořad líbil :-). Jestli holky umí vařit podle fotky nepoznám, ale vypadají dobře :-).

  Mimochodem, pane Cuketko, proč se nechcete věnovat medicíně?

 10. vipanos:
  Trocha googlení a voilá: „Můj příběh je takovej zamotanej: vystudoval jsem medicínu v Praze a po škole jsem se rozhodl, že to nebudu dělat, protože mě to nebavilo a když bych v medicíně nebyl šťastnej já, tak by nebyli šťastní ani pacienti. Už v polovině školy jsem věděl, že to nebude nic pro mě, ale dostudoval jsem, aby měly babičky radost – aby měly doma lékaře (smích).“
  :-)

 11. Doktoři jsou trošku řezníci. A to se při vaření hodí. :-D

 12. vipanos:

  se ocituji: „aby měly babičky radost“ (smích) ;)

Co vy na to?

Musíte se přihlásit k posílání příspěvků.