Nová stránka Cuketka.cz na Facebooku RSS

Štítky: , ,

11 příspěvků celkem.
Skočit na nejnovější↓

  1. pro ty z vás infikované fejsbukem, přidávám přímý link na speciální stránky pro web cuketka.cz:

    http://www.facebook.com/…/89510428614

    můj osobní profil najdete tady:

    http://www.facebook.com/profile.php?…

    vysvětlení: dříve jsem vše mixoval do jednoho, nyní budou na veřejném profilu cuketka.cz pouze cuketkoidní a exkluzivní věci, na mém osobním profilu pouze můj osobní bordel ;)

  2. Nojo, nojo. pan C. je prostě všudezdejší!
    ;-)))

  3. Pivli dear, nekomplikujte mi starého rezavějícího čeština!
    Všudezdejší není v mém slovníku (už jsem ho před chvílí oprášil kvůli jinému příspěvku). Pouze „všudypřítomný“.
    Je to fakt slovo?
    Omnipresent, ubiquitous, po našem. All over the f…ing place, lidově.

  4. 3. Koukám, že jste zmaten jak lesní včela. :-))))
    Znáte pohádku Byl jeden král? Werich, Burian, Dvorská, Ráž…
    Ve dialogu mezi Atakdálem (královský rádce – V.Burian) a kouzelnou babičkou (jméno té dámy bohužel nevím) zazní asi toto: rádce: Ty jsi zdejší? (je nejistý, pak si uvědomí, že babičku zná a řekne jí : Ty jsi ale hezká babička!) Což se mi, mimochodem velice líbí!
    A babička odpovídá : Já jsem všude zdejší (všudezdejší).
    Taková werichovština. Tu pohádku miluju, právě, kvůli Werichovi. A ostatním. Navzdory tomu, kdy byla natočená a že je (musí být) poplatná době. Mám ji mnohem raději nežli Pyšnou princeznu či Princeznu se zlatou hvězdou na čele -ač mám pány Zímu a Růžka moc ráda a oba jsem měla to štěstí poznat je osobně.
    V případě zájmu, není problém obstarat DVD pohádky.
    :-)))
    No a slovíčko všudezdejší já docela často s oblibou používám. :-)

  5. 3/4: (OT) Jenom pro umenšení Jednorožcova zmatení: Pohádka se jmenuje „Byl jednou jeden král“, jde vpodstatě o „Sůl nad zlato“ a kouzelnou babičku – kořenářku hraje Terezie Brzková.

  6. jééé, vypadlo mi tam jednou v názvu pohádky. Díky, psala jsem v rychlosti a nečetla po sobě. :-)))
    A díky za připomenutí Terezie Brzkové, nemohla jsem si vzpomenou. Furt jsem si říkala: hrála Babičku, hrála Babičku…
    Skleróza, no…:-)))

  7. „Mařenko, ty se mi zdáš? Ty se mi ale hezky zdáš!“

  8. „Neříkej mi tajtrlík…“
    „za prvé nevím, co to je, za druhé mě to uráží“

  9. Moc-li pak? Přiměřeně…při­měřeně…jedno nebo dvě vejce?…to jsou prakticky tři vejce!
    Cuketko, stále jsme u jídla, není to OT! ;-)))

  10. (no šak to tutaj je v offtopicu stejně :)

  11. Takže OT v OT? :-)))
    Nebo OTna druhou. :-)))

Co vy na to?

Musíte se přihlásit k posílání příspěvků.