Kam v Praze na zmrzlinu RSS

Štítky: , ,

16 příspěvků celkem.
Skočit na nejnovější↓

  1. Už se nám konečně oteplilo, tak kam v Praze na dobrou italskou zmrzlinu?

  2. Třeba do Cremerie Milano – skvělá je nejenom zmrzlina.

  3. Mně chutná u Hájka. Je to sice zmrzlina Česká, ale taky je cenově přístupná. Navíc tam maj i dobrý chlebíčky, poháry a dortíky. Ve Světozoru dokonce i točenou ovocnou, kterou teda ja nemusim, ale fronta je tam furt.

  4. No právě, šel jsem kolem Světozoru a mrzelo mě, že točenou mají jen ovocnout a ta kopečká nijak nevyniká.

  5. Dobrou zmrzlinu mají na nám. Míru, kopečkovou. A loni mě někdo odkazoval na zmrzlinárnu Haagen Dazs (?) v Kaprovce, někde by tu mělo být vlákno o zmrzlinách.

  6. Mno, Cremerie Milano asi nebude pro běžné zákazníky…

  7. a není, takhle náhodou, Cremeria Milano, zavřená?

  8. Hájek zmrzliny „šidí“. Používá rostlinné tuky.

  9. Cream & Dream v Husově ul. – drahá, ale prostě mi to nedá a občas si zahřeším, je výborná.

  10. 7. Nestrašte Terezko! Zkusím zjistit.
    9. Cream & Dream je taky super, velmi podobné Cremerii.
    6. Nevím, zmrzlina je sice dražší, ale kolik jí tak běžný zákazník potřebuje sníst? Celkem velká porce vynikající zmrzliny stojí pořád méně než v této lokalitě půllitr vychlazené Plzně.

  11. 9. A není vlastně Cream & Dream a Cremeria Milano to samé? Anebo alespoň stejný majitel – Cream & Dream s.r.o.?

  12. Cremeria Milano – ZRUSENA tam opravdu nechodte. V Husove maji stale pobocku Cream & Dream a souhlasim je to celkem slusna zmrzlina. Bohuzel hezke prostredi jako Cremeria Milano to tam neni. Haagen Dazs je vzdy 100% kvalita za nerozumnou cenu, ale doporucuji nechat kelimek 10–15 minut v pokojove teplote.

  13. Já to věděla, s tou Cremerií :(
    Kamarád je ředitel HD pro Čechy a východní Evropu a fakt ta jejich zmrzlina je nej. Take away v Karlovce, vedle Reykjavíku.

  14. 13. : to máš prima kamaráda! HD je nej zmrzlina, to tedy ano!
    I když se mi podařilo vyrobit domácí strawberry cheesecake skoro jako od nich! ;-)

  15. 14: Pivli, je to ten recept od Nigelly? já bych do toho také šla, ale na chalupě je lednice tak malá, že mrazák je ještě menší a je plný borůvek, malin, josty a rybízu. A doma mám, pro změnu, ve dvou šuplíkách, jahody :-)

  16. Úplně podle Nigelly jsem to nedělala. Vaječný základ podle Nadi. Smetana, vanilka, citronová šťáva, pomazánkové máslo (fakt!), jahody, digesty sušenky. Je to moc dobré!!! A halvně jsem zaplnila 3 kelímky od HD. ;-)

Co vy na to?

Musíte se přihlásit k posílání příspěvků.