Sokolovna za Vinohradským pavilonem RSS

Štítky: , , , ,

8 příspěvků celkem.
Skočit na nejnovější↓

  1. Znáte někdo? Můžete doporučit? Nemají snad ani stránky, ale kamarád si to tam moc chválil......
    Plzeňské restaurace jsou dnes spíš masové vývařovny s dobrým pivem, tak se toho trochu bojím.

    Díky

    Ondra

  2. Asi před měsícem jsem byl na nedělním obědě. Slepičí vývar poctivý, bez dochucovadel, spousta zeleniny, po kocovině moc fajn :) Hovězí tatarák spíš standard, měl jsem v Praze i lepší, za stejné peníze. Vepřový řízek slabý – rozklepaný, s rozměklou strouhankou. Pivo skvělé, jako ve všech plzeňských restauracích. Příjemná rychlá obsluha.

  3. Kde přesně za pavilonem? Šla bych to zkusit :-)

  4. Je to tuším Slezská, na rohu s Budečskou..

  5. Nechal jsem se zlákat nabídkou zvěřiny a včera navštívil Sokolovnu.
    Příjemná, členitá plzeňská restaurace. S citem udělaný interiér a čisté toalety.
    Celkem milá a pohotová obsluha i přes to, že bylo plno. Snaží se „prodávat“, ale není to nepříjemné.
    Plznička 100%, Birell také.
    První byl zvěřinový vývar a žádný zázrak. Na mě moc silný, moc slaný. Se slepicí v polévce se to nedá srovnat. Ta je naprosto perfektní. Za 35Kč miska plná masa, nudlí a zeleniny.
    Zvěřinová paštička s toustem, houbami a lžící brusinek mi chutnala. Trochu hrubší, ale víte, že jíte maso. Někomu mohou vadit kousky slaniny. Já s tím problém nemám.
    Kančí kýta se šípkovou omáčkou a karlovarským knedlíkem. Za 159 dávám 1+, za 250Kč bych dal také. Objednal bych si jí hned znovu. Vypiplaný domácí knedlík, měkoučké maso. Opravdu zážitek. Jen asi zbytečné brusinky. Ostatní zvěřina také moc dobrá. Neochutnal jsem akorát zaječí stehýnko. Borůvkový koláč s malinovou omáčkou zanechal velký dojem. Škoda, že už nebylo místo na další:)
    Kavá lepší, než obvykle. K hruštičce (Jelínek) je malá hruška na párátku.
    Celkově moc příjemný večer.

  6. Zaujala mne jejich nabídka Martinské husy, takže asi vyrazím na tuto. Děkuji za reportáž :-)

  7. Zaskočil jsem dnes na oběd a nedá mi to nepochválit. Dobře ochucená a poctivá kulajda, králičí stehýnka s houbovým pyré a rýží – skvělá, šťavnatá, houbové pyré lahodné. Dohromady za 87,– v rámci poledního menu. Kdybych to měl o něco blíže, chodil bych častěji.

  8. Včerejší gulášek za 125Kč super, jen málo „štávičky“. Kachnička famózní, jen nenahřátá mísa a oschlé kynuté, kupované knedlíky.
    Káva na hospodu nadprůměrná. I když nepotřebuji mlíčko, tak bych ho rád teplé…
    Pivo na 100. Hruštička na kladince potěší.
    Cena výkon naprosto nepřekonatelná.

Co vy na to?

Musíte se přihlásit k posílání příspěvků.