Burcak v Praze RSS

Štítky: ,

10 příspěvků celkem.
Skočit na nejnovější↓

  1. Pomalu zacina burcakova sezona a proto mne zajima kam chodite na burcacek.
    Ja chodim do par „sklipku“ na P6,7 ,ale tam je kvalita velmi nestala :-( proto uvitam nejakeho osvedceneho dodavatele.

  2. V praze na burčák nechodím :)

  3. 2. Pokud máš fakt dobrou vinotéku, dá se. Dobrá vinotéka si přiveze čerstvej mošt a rozkvasí si ho už v místě prodeje. Mívala jsem takovou, ale pak jsem měla skoroabstinenční dva roky (těhotenství a kojení) a oni se mi mezitím někam odstěhovali nebo co, takže momentálně nemám.
    Ale tam mívali burčák fakt prima, nenašla jsem v Praze jinej stejně dobrej.

  4. Budeme mít špičkovej burčák už asi šestým rokem od pana Sedláka z Velkých Bílovic.První várka středa nebo čtvrtek.Uzenařství Sváček Štefánikova a Budějovcká.

  5. Včera jsem měla první letošní burčák ve vinotéce v Průhonicích – Zahrada vín. Rakouský, z Müllera a ve skleněné lahvi :-) Vynikající!

  6. Na dobrý burčák v Praze jsem chodíval do Moravského archivu vín (tak se to tam jmenuje) v Navrátilově ulici naproti Novoměstská radnici. Vozili i červený a vážně byl vynikající. Chtělo to si tam ale vždy zavolat a zjistit kdy dovezli čerstvý. S jídlem to tam bohužel bylo horší, ale kdo hlavně jen pít burčák, tak mu to tam mohu doporučit.

    http://www.moravskyarchivvin.cz/

  7. Stavoval jsem se u sváčků na burčák a příjde mi fajn.

  8. V Jízdárně Pražského hradu bude o tomhle víkendu Vinobraní a inzerujou i burčák.

  9. Dnes jsem koupila burčák u Sváčka na Smíchově.Je dobrý, spíš sladší. Ve vínech se moc nevyznm, ale chutná mi.

  10. já ještě neměl. tradičně to asi schytám na vinici sv. kláry a tamním vinobraní o víkednu ;)

Co vy na to?

Musíte se přihlásit k posílání příspěvků.