Las Adelitas RSS

Štítky: , , , , ,

11 příspěvků celkem.
Skočit na nejnovější↓

 1. prozatím spíše guerillový pokus o mexickou restauraci, který žil z take away přes facebook se pravděpodobně od října stane skutečnou restaurací.

  kde a kdy si na autentické mexiko počíhat? ;) vím první:

  na začátku října kousek od míráku, velmi pravděpodobně v americké ulici :)

 2. včřera jsem to čekoval zvenčí ;)

  už je skoro hotovo. stoly, židle na místě, vymalováno. jenom čouhala všude elektroinstalce a hromada papírů. nějaká bazální šance že to opravdu stihnout do zítřka stále trvá ;)

 3. Via Facebook: Las Adelitas Restaurant Bar is glad to finally announce its Grand Opening party NEXT Friday October 16th. However we invite you to join us TONIGHT for some drinks and a sneak peak of our place in a pre-inauguration event at Americka 8 starting at 8 pm.

 4. super :)

 5. všichni už hlásí otevřeno, obědové menu 99,–… zábava s „voblejzáním“ nového podniku může začít :)

 6. ze by konkurence pro Fosil bar? musime vyzkouset …

 7. Mám to kousek, dobrý tip na oběd, vyzkouším :-)

 8. Manzel to ma za rohem od kancelare, jako American z Kalifornie je zvykly na autenticke mexicke jidlo spise nez TexMex. Uz je navnazen, takze az ochutna, dam vedet jeho nazor.
  V Cechach desne trpi, kdykoli okusi neco „zarucene mexickeho“, prosla u nej jen Sonora (s nekterymi polozkami) a jiz zavreny americko-mexicky fastfood v Revolucni, toho je skoda, meli dobra burrita.
  Zajimalo by me, zda to sem nekdy dotahne Taco Bell, kdyz uz tu mame meka a burgeroveho kinga. Je vubec Taco Bell nekde v Evrope? I kdyz Taco Bell je tako z nouze cnost, cpou do toho tavenaky a to hrozne nici chut.

 9. A co říkáte na Amigos na Vinohradech? Prý otevřeli po rekonstrukci či co a chystáme se tam s kolegy vyrazit..

 10. V Amigos jsme my nebyli, kdyz Mexiko, tak Sonora na Zizkove nebo si doma udelame svoji quesadillu. Kamaradka tam chodi rada, ale nevim, nakolik je to autenticke.

 11. 10: tak zkuste Fosil, jak jsem psal nahore … kamaradi Mexicani chodi zasadne tam … (skoda, ze jsou ceny trosku mimo)

Co vy na to?

Musíte se přihlásit k posílání příspěvků.