Kam v Praze na Koprovku :o) ? RSS

Štítky: , , ,

10 příspěvků celkem.
Skočit na nejnovější↓

  1. Chtěl jsem se Vás jen zeptat, zda nemáte nějaký dobrý tip, kam se dá v Praze zajít na Koprovku s knedlíkem ? Zkoušel jsem hledat na netu, ale v podstatě nic jsem nenašel :o(.. Poradí někdo ? Na cenu nehledím :o) ! Díky moc !

  2. Není to sice v Praze, ale dostupnost i vlakem. Stříbrná Skalice, restaurace Na Marjáně – skvělé hotovky, v zimě roztopená kamna a koprovka bezkonkurenční :-))

  3. Díky za tip, až budu chtít vypadnout z Prahy a udělat si výlet, klíďo tam zajedu :o) !

    Nicméně, kdyby někdo věděl o něčem v Praze, budu moc moc vděčný :o) !

  4. Nebudou ji mít v novém Lokálu?

  5. Brrrr, koprovka! Nevim a kdybych vedel, tak radsi rychle zapominam…

  6. Jak jsme jí nesnášel jako dítě, hlavně díky nepoživatelnému masu, které přidávali ve školních jídelnách, tak mi nyní celkem chutná, ale není to jídlo, které bych vařil doma, rád si ho spíš někde dám.

    Taky si myslím, že by jí mohli mít v tom Lokálu, nebo pokud chcete být rozmařilý, tak zajděte do La Degustation, tam jí mívají očas v menu, jako například dnes, jak koukám. (http://www.ladegustation.cz/cs/)
    Ambiente tuto koprovku též prezentovalo na Prague food festivalu.

    Mám od nich také recept:
    http://www.restaurant-guide.cz/…cept015.html

  7. Hm, hm. Recept hezkej, ale na domácí vaření na mě trochu zbytečně složitej :)

  8. Michala: to já doufám, že jí tam mít budou, ale na netu nemají ani svoje stránky, takže si budu muset počkat.. pokud by tam měl náááhodou někdo cestu a byl ochoten to zjistit, budu mu velmi vděčný :o).. snad brzy spustí i nějaký internetový stránky, kde bude menu..

    FilipV: do La Degustation se mi jen kvůli Koprovce nechce, resp. nechci si tam kupovat celé menu za 1000 Kč, nebo kolik stojí.. to mi zase připadne zbytečné..

    Snad se najde někdo, kdo ví, kde ji v Praze mají :o).. Vím, že je to docela oříšek :o)..

  9. Jé koprovka, tu mám rád. Budu se společně s Gintonicem těšit na nějaký tip :-).

  10. Snad někdo pomůže a s nějakým tipem vůbec přijde :o)..

Co vy na to?

Musíte se přihlásit k posílání příspěvků.