Paladeo - španělská kuchyně v Brně RSS

Štítky: , , , ,

22 příspěvků celkem.
Skočit na nejnovější↓

  1. pro mě osobně novinka:

    http://www.paladeo.cz/

    na jídeláku chybí ceny, ale i tak moc zajímavé! ;)

  2. Tož zandem néé?! =)

  3. zanděte a napiš. já se kdovíkdy dostanu zas do brnéčka a tohle vypadá od papíra moc fajn.

    jen ty ceny kdby vyplajzli

  4. Ceny většina tak 200–300 (maso, ryby), některé samozřejmě víc, polévka krevetová nějak pod 60, dezerty podobně. I vína za relativně slušné ceny. Upřesním – oběd: 1× polévka, 2× hlavní jídlo, 2× dezert, 2× káva, 2× nealko a láhev Peňa Tejo Crianza 2006 (ve vinné kartě je však 2004), celkem kolem 1200–1300.

  5. Ahojte,
    já už jsem zašla! Ceny jsou v celku přátelské. Kvalita rozhodně vyšší než tzv. zážitkovkách. Mají výborné tapasy, zejm. manchego v jamónu a tygří krevety v horkém oleji, je vidět, že kuchaři si s tím hrají. Na paellu je nutno si chvíli počkat, obsluhoval nás španělský číšník a zásoboval nás vlastnoručně vyráběnou sangrií, takže to bylo příjemné. Čekání se vyplatilo. Paella byla skvělá. Cena pro dva 290,–!!! Doporučuju všem.

  6. jarinka – cool, dnes tam jdeme!

  7. my jdeme ve čtvrtek, přítel chce vyzkoušet rabo de toro, to jsme ještě nikde ani neviděli

  8. Včera jsem tam byl na poledním menu, cena 119,–, což obnáší polévku, hlavní jídlo a nápoj (minerálku, malé pivo nebo sklenku vína :-)).
    Polévka byla exkluzivní (hustá krémová česnečka s krutony), vepřovo-špenátové lasagne mne svou konzistencí trochu zklamaly (bez bešamelu ⇒ příliš suché), k tomu 2 deci velice dobrého stolního bílého.
    Obsluha pozorná a ochotná, prostředí velmi příjemné a dotažené do detailů, snaží se o domácí španělskou kuchyni bez zbytečné vyumělkovanosti.
    Co jsem ještě nastudoval z jídelního lístku:

    • Tapas a dezerty většinou v řádu 60–100 korun
    • Rozlévaná vína množství druhů 2 deci 65 korun
    • Káva dle druhu (španělskou kávovou terminologii bohužel neovládám:-)) začíná na 38,–
    • Komplet večeře by se měla vlézt do 300 – 500,– na osobu se vším

    P.S.: Co kdybychom v tomto podniku udělali zasedání brněnské sekce „Sdružení rodičů a přátel Cuketky“? Pražáci samozřejně také vítáni a bude jim simultánně tlumočeno…

  9. Kocoure, můžem se domluvit příští sobotu v Klubu cestovatelů, jestli se tam aspoň na chvilku promítneš, jako minule?

  10. Ahoj Aido, jo, pokud budu pres vikend v Brne, určitě zajdu rád. V kolik se tam scházíte?

  11. Ještě malé vysvětlení, co mám za lubem:
    Mají strašně moc druhů Tapas, kdyby nás tam šla skupinka, mohli bychom pro celý stůl objednat od každého něco.
    K tomu víno a kávu, a mohl by být fajn pokec.

  12. Ja se hlasim ke skupince :) Muzem spachat scuk brnenske cuketkosekce… :)

  13. závidím bando!! ;) pokud se najde organizátor, může počítat se sadou několika odznáčků pro všechny zúčastněné! ;)

  14. 9: hlásím se taky ke skupince. Domluvíme se v sobotu?

  15. Pro kocoura – vysvětlení soboty a Klubu cestovatelů – Michal pořádá další kurs, začátek je v 11.
    Helli: určitě! Už se těším, tentokrát přijdu i s MLP.

  16. Čau, já sobotní kurz nestíhám, ale k tapas session bych se rád připojil.

  17. Pár fotek ze včerejška

    http://www.flickr.com/…2673/detail/

  18. Tapas party v Palladeu: Aido & spol, omlouvám se, v sobotu do klubu nepřijdu :-(, protože jedu do Jeseníků zazimovat chalupu (vzhledem k počasí už teda fakt musím). Nicméně: Vymyslete termín a hoďte jej do fóra, kdyby to bylo ve všední den, tak nejlepe kolem 18–19 hodiny. Julii&Julii bych do toho zahrnul taky ;-)

  19. Kocoure, tak jo, omluva se přijímá a zítra to nějak vymyslíme.

  20. Od neděle budou mít týden degustační menu http://www.paladeo.cz/

  21. Hele, co takhle udělat Tapas party v úterý v (pod)večer?
    Hlavní výhoda termínu: Ve středu se nejde do práce ;-)

  22. 21.. ja bohuzel dneska nemuzu :(

Co vy na to?

Musíte se přihlásit k posílání příspěvků.