The Fat Duck RSS

Štítky: Zatím bez štítků.

10 příspěvků celkem.
Skočit na nejnovější↓

  1. zajimal by me Vas nazor na tuto restauraci

  2. Neznám nikoho, kdo by tam byl někdy na večeři! =)

  3. Bohužel také ne :o)
    Dokonce ani pan 1R … ???

    Ale zajímal by mě určitě názor pana Mircese, pokud Hestona Blumenthala vyzkoušel.

  4. Jestli myslíte tu na rohu Široké a Valentinské, tak je to podle mne nejaka ceska verze v zahranici mozna vyhlaseneho podniku. Chodim okolo pomerne casto a nikdy sem to tam nevidel plne. Byli jsme tam s pritelkyni jednou a zklamany jsem nebyl, ale nicim mne to neprekvapilo. taková normalni hospoda s kachnou, kolenem, gulasem, svikovou a par dalsima ne moc prekvapivyma jidlama, ktery neurazi kvalitou, ale nic specialniho. Pomer cena – vykon vzhledem k lokalite mozna odpovida, ale znam i plno levnejsich restauraci, kde dostanete podobne veci za min penez. Nejsou ale na rohu Siroke a Valentinske…
    Zaverem… nechodim tam, protoze nemam duveru v podniky, ktere jsou bez hostu a navic v okoli je par podniku s dobrou Plzni a obdobnou kvalitou jidel, a tam chodim – U Parlamentu, U Rudolfina, Krcma…

  5. 4. :))))))))))))))
    3. nevyzkousel, bohuzel, ale neni to ma uplna priorita, mam mnoho jinych podniku, ktere mam v umyslu navstivit driv.Pred par lety jsem tam mel zkusit pracovat, nicmene diky memu tehdejsimu zamestnavateli jsem o tu moznost prisel.Nyni se snazim jit trosku jinym smerem, ovsem hluboky respekt k hestonu blumenthalovi a vsemu co se mu podarilo, stale mam rozectenou jeho kucharku a nevim jestli to nekdy doctu.Na pozadani zapujcim ve sve restauraci. :)

  6. jenom dodávám, že jsem myslel tento restaurant… http://www.tlustakachna.cz/

  7. Checheche, tak uz to zavreli…

  8. 1, 2, 3: Ochutnávací menu s vínem a obsluhou = 247 liber 50 pencí na osobu. Budem si s paní J dávat mince do prasátka… :-)

    Míval to pan Blumenthal na měsíce dopředu solidně zabukované, po tom, co se mu tam přes 500 lidí přiotrávilo ústřicemi bude čekací doba třeba menší?

  9. Jo, ještě: 14 listopadu pořádaj „večírek s vínem“ za 450 liber na osobu. Plus pár šupů pak na nějakou tu noclehárnu v okolí…

    Nic naplat, budeme si muset pořídit větší prasátko.

  10. No a když už to takhle roztahuji přes 3 příspěvky: Zkušení kuchaři se prý u nich mohou zajímat o práci, minimálně na jeden měsíc. Musí mít platné vísum a pracovní povolení, nedostanou ani ubytování, ani zaplaceno.

    Tvrdá to řehole.

Co vy na to?

Musíte se přihlásit k posílání příspěvků.