jídlo v Malešicích RSS

Štítky: , ,

6 příspěvků celkem.
Skočit na nejnovější↓

  1. Tak jsem se přesunul z Chodova do Malešic(kdo ví, na jak dloho). Nějaké tipy na dobré jídlo v okolí Sídliště Malešice?

  2. Můžu jedině doporučit přesun do Strašnic, ke Kašpárkovi, Gutovka, Starý pán…

  3. Já jen nedoporučím restaurant Půda. Na radu kamarádky jsem tam byl na oběd a nic moc.
    Brokolicová polévka pálila jak habanero paprička, chilli kuře s rýží naopak vůbec. Rýže připomínala školní jídélnu. Jediné co mi přišlo v pořádku byl Birell, ale dostal jsem tesně před dojedením hlavního jídla.
    Jidlo do krabičky bez problémů, ale taštičku nemají, tak mám v autě chilli kuře…

  4. Ona tam lepší restaurace než Na Půdě bohužel není. Zrovna předevčírem měli výbornou vepřovou pečeni na česneku se špenátem co chutnal jak špenát a na talíř jste dostali celou mini šišku br. knedlíku.

    Jinak je to s jídlem Malešicích bída.

  5. Půda vypadá zvenku jakž takž, ještě jsem neměla tu čest tam zavítat. Nevíte, zda funguje nově otevřená restaurace U tvrze?

  6. Tak U trvze, jestli myslíme tu samou, bych rozhodně nedoporučoval. Byl jsem tam jednou a nikdy více. Normální hospoda z vopruzeným a pomalým personálem, vchod přes zakouřený lokál…

    Dneska jsme zkusili hospodu Starý pán a ještě se tam vrátím. Jo a točí doboru malinovku.

Co vy na to?

Musíte se přihlásit k posílání příspěvků.