Rucni list na citrusy (vc. grapefruitu) RSS

Štítky: , , , , ,

4 příspěvků celkem.
Skočit na nejnovější↓

  1. Nemate nejaky tip na bytelny manualni list na citrusy, ktery zvladne i grapefruity?

    Klidne by mi stacil nejaky levny, plastovy, ale zatim jsem videl jen takove, ktere maji problem i s vetsim pomerancem (jsou spis na citrony), tak vaham nad necim jako http://www.lis-na-citrusy.cz/, ale nemam s tim zkusenost a nechci vyhodit 2k jen tak na zkousku .)

    Samozrejme by mi vyhovoval takovy ten provareny sci-fi model od Philipe Starcka, ale ten zase nijak neresi seminka…

  2. Provařený model od Starcka by vám nevyhovoval nejen kvůli semínkům, ale hlavně kvůli velikosti. Je na citróny. Kdysi jsem měla trochu větší kovový pákový, ale kupovala jsem special pomeranče na fresh juice v Makru (zjevně jsou kalibrované na velikost i na šťavnatost). Teď mám plastový italský Heidrun(?) za pár šupů z domácích potřeb. Filtruje semínka, má trochu větší hlavu (nemusím kupovat mini pomeranče) a hlavně je k němu nádobka asi 400ml s hubičkou (lis je na nádobě „nacvaknutý“) a šťávu lze nalít do sklenice bez rozebrání lisu. Ale na grepy to taky není úplně to pravé.

  3. Diky za info, zitra vyrazim do kamaradkou doporucenych velkych domacich potreb na Vinohradske, mrknu, zda neco takoveho maji…

  4. tak jsem obesel 4 prodejny domacich potreb, vsude meli jen nehezke nerezove lisy tescoma (360 Kc), nebo na vetsi citrusy nepouzitelne takove ty klasicke ceske plastove… nakonec jsem koupil za 190 nerezovy v tescu, vypada bytelne, vejde se do nej priblizne jedna velka sklenice juice, spokojenost…

Co vy na to?

Musíte se přihlásit k posílání příspěvků.