Cider RSS

Štítky: Zatím bez štítků.

39 příspěvků celkem.
Skočit na nejnovější↓

  1. Já teď koukal, že v Marks and Spencer mají celkem 4 druhy cideru… mohl by někdo podat report? :-)

  2. 31.: nebrat! přečtěte si složení. Byla jsem velmi zklamána, protože na první pohled by se zdálo, že jde o kvalitní materiál. Jeden dokonce vyrábí Thachers, ale je to samý glukozový sirup.
    Lahvičky a viněty pěkné, cena luxusní, ale obsah…nic moc. Zůstanu u svých oblíbených značek.

  3. Chm, díky za odpověď, příliš mě nepotěšila :-(
    A jaké jsou oblíbené značky, smím-li se zeptat?

  4. 33.: viz článek a komentáře pod ním:
    http://www.cuketka.cz/?…

  5. Zase tak špatný cider v M&S nemáme! To se musím bránit. :-)

  6. 35.: špatné to možná není, ale pravý cider taky ne. Jinak u vás ovšem nakupuji ráda.:-)

  7. 35: No já jsem od vás měl dva, ten Thatchers mi nechutnal vůbec a druhý co jsem měl byl nějaký kořeněný, který vypadal dosti podezřele, ale nakonec byl lepší, než ten Thatchers, který se tvářil jako čistý. Nicméně ani jeden mě k opakovanému nákupu nenalákal, až mi domácí zásoby dojdou, zajdu zase k Robertsonovi nebo do Cider clubu…

  8. Byl mi z Čech, či Moravy dovezen cider Mad Apple. První dojem nebyl vůbec špatný. Uznale jsem v duchu tleskal iniciativě výrobců.
    Jako na potvoru se tu o Vánocích sešly lahve různých místních, anglických, ciderů. Úplná mini-přehlídka (courtesy of my son and his wife, both cider aficionados). Některé špičkové kousky byly s cenovkou soupeřící kvalitním vínům. V takové společnosti Mad Apple poněkud pohasl na slávě, ale stále bych ho zařadil někam doprostřed početného peletonu „průmyslových“ ciderů. Jinými slovy: pil jsem lepší, i horší.

  9. 38: jj, taky mě cider Mad Apple přišel na první pokus výrobce velmi podařenej.

Co vy na to?

Musíte se přihlásit k posílání příspěvků.