Společná objednávka z Coffee Colective RSS

Štítky: ,

40 příspěvků celkem.
Skočit na nejnovější↓

  1. Ja uz se pomalu smiril s tim ze nic nebude ;-(

  2. celková objednávka kávy v hodnotě cca 7 tisíc je na cestě, strhnuto z karty to mám, přesné shipping info ani sledování zásilky ale nemám, takže jen těžko říct. až to přijde, dám samozřejmě obratem vědět ;)

  3. kafe dnes dorazilo do česka ;) zítra ho vyzvednu z pošty, rozpočítám penízky a dám vám každému vědět mailem co a jak. (všechno je pražené v druhé půli nebo na konci dubna s co2 ventily, takže o čerstvost nemusíte mít obavu.)

  4. kavovy dealer cuketka, hehe :) zajimaji me reakce, urcite napiste jaky bylo kafco!

  5. To jsou skvělé zprávy! Budu doslova zasypána kávou. Kolega byl na Kubě a dostala jsem od něj kubánskou kávu Serrano. Má někdo s touto kávou zkušenosti? Genuino de montaňa, cafe molido. Nápis hlásá: Made entirely with top quality Arabica beans cultivated in the Sierra Maestra. Serrano cofee´s pleasant aroma and exquisite flavor make it a true delight. The sort of taste that makes a Cuban say: Serrano is coffee, coffee.
    Tak jsem zvědavá na to opravdové potěšení.:-)
    O víkendu ji bouchnu. Ventilek nemá, ale datum výroby praví, že prý 15.2.2010.

  6. Ja si z Kuby dovezl Cubitu… a musim uznat ze mi moc chutnala. I samotna kava na Kube… male extra silne porce… hodne slazene… zakoupene treba u silnice z termosky… srdce a mozek pak dostaly peknou pecku ;-).
    Kava se tam varila v kafetiere (ci perkolatoru… ci jak se to vlastne jmenuje)… casto uz primo s trtinovym cukrem… lzicka v tom pak skoro stala. MNAM

  7. 36.: tak ochutnávka proběhla a káva je velmi příjemná.
    No, ale dnes jsem si vyzvedla zásilku objednané kávy a vůně, linoucí se ventilky je neskutečná! Už se těším, až namelu a ochutnám tuto.
    Díky, díky, díky! ;-)

  8. 37. To Pivli:
    Vy už kávu máte doma ? Mi ještě nepřišel ani email ohledně peněz nebo převzetí zásilky. Pokud se tedy bavíme o kávě od pana Cuketky

  9. potatoe:

    vy jste zvláštní mimopražský případ a musíme se domluvit zvlášť, ostatní už ji mají nachystanou k vyzvednutí ;) tak čekněte maila

  10. Ja su taky mimoprazsky… ale ve CT by se mi to melo vyzvednout… a odvezt na severni moravu do Frydku-Mistku. Pokud si dobre vzpominam… tak POTATOE je z OVy… tak by to mozna slo nejak zkombinovat. Bohuzel jsem ted ve viru svatebnich priprav (kolace mi lezou krkem a jejich rozvoz uz nesnasim)… takze kdyz tak se ozvete.. a nejak by to mozna slo jeste domluvit.

Co vy na to?

Musíte se přihlásit k posílání příspěvků.