Kbely, kde se najíst? RSS

Štítky: , ,

17 příspěvků celkem.
Skočit na nejnovější↓

  1. Ahoj, plánuji stěhování do Kbel – nemáte tipy, kam na dobré jídlo? I autem:) Díky!

  2. Já bydlím kousek od Kbel a jezdíme do Horních Počernic do italské restaurace La Tratoria, kousek tím směrem i legendární skvělá Diana. Případně sociální jídlo v Ikea :-)

  3. Trošku off-topic – existuje ještě motorest Caravan (u závor)? V nuláku jsem tam asi 4 měsíce pracoval na rekonstrukci. To to ještě mívali Kuchyňkovi.

  4. Prosecco na Proseku na večeři a jejich přidružená jídelna FastGood přes den na oběd.

  5. La Tratoria je celkem dobrá, ale s jídlem i obsluhou to tam dost kolísá.

  6. souhlasím, že obsluha někdy stojí za prd a směny kuchařů jsou poznat, ale v této lokalitě jinak fakt nic není.

  7. Díky za tipy:) Podobně jako La trattoria to ma i pizzerie ve Vršovicích u Slavie, nikdy si nemůžu vzpomenout na jméno:) jídlo většinou super, obsluha kolísá, ale dá se :) a navíc tam toho prostě moc není…

  8. KatkaL : myslíte asi Topo Maschio? Ve Vršovicích a okolí je dost restaurací, případně lze popojet na Vinohrady :-)

  9. Pavli: Přesně tak, Topo Maschio…mám to tám ráda, ale četla jsem i hodně zpruzené recenze…je to jediná restaurace v okolí Slavie, která za něco stojí…samozřejmě se dá popojít i popojet, ale to už pak není taková rychlovka.

  10. Pro Kbeláky: nejspíš jsem to nevěděla jen já, ale možná to bude novinka i pro někoho dalšího: v Žacléřské ulici (ze zadní strany Billy) je nový obchod Kaas met Smaak s holandskými a francouzskými sýry (odhadem tak k padesáti druhům), něco málo vínem a s pivotékou. Vypadá to tam móóóc pěkně. Byli jsme tam pět minut před zavíračkou a neměli moc času, ale i tak nám ochotný mladík za pultem stihnul připravit malou ochutnávku. Musím tam zajít na delší inspekci :-) Konečně to vypadá, že snad ve Kbelích bude i něco jiného než jen tragická bývalá jednota…

  11. 10: jj, mají skvělé sýry. Byl jsem pravda v jejich pobočce na Chodově, ne ve Kbelích, ale sortiment bude nejspíš podobný.

  12. Nebo třeba do Vinoře do pizzerie U Černínů, dělají i rozvozy, takže můžete zůstat v klidu doma a nikam nejezdit. http://www.ucerninu.cz

  13. Zatím není, ale bude-celkem poblíž v Čakovičkách:

    http://www.napekarne.com/

    Václava Frič e znám z kurzů v Prakulu, je to ten, co vaří dle Pohlreicha nejlepší svíčkovou na světě (bylo v soutěži Na nože):
     http://vilemina.blog.cz/…-sefkucharem

    Mohlo by to fungovat.

  14. ↪ 13 vilemina: odkládané spuštění netrpělivě sledujeme už několik týdnů ;) máme pozorovatele přímo na místě, tak snad budeme vědět první

  15. Budu se těšit!

  16. Ve Kbelích bohužel slušná restaurace žádná :-( Snad jen pizza do krabice stojí za to. Pizzerie v Horních Počernicích strašná – zkoušíme ji rok co rok už 10 let a pořád jí dávám šanci, ale marně. Na svíčkovou a na žampionovou polévku s čepičkou jezdíme do Čertous v Horních Počernicích. Příjemná restaurace je také Léta Páně v Dolních Počernicích (křídla, žebra, kolena, apod). Moc rádi v pěší vzdálenosti máme pizzerii v Satalicích – tam nás nikdy nezklamali. Pizzerie ve Vinoři byla skvělá v době prvního otevření, pak bylo rok zavřeno a dnes je obyčejná. Naproti je celkem dobrá restaurace Pod Vinořským zámkem. No a ještě v Letňanech je pizzerie, ale ta už taky posledních 5 let nestojí za to. Myslím, že ve Kbelích by se jedna suprová restaurace určitě uživila – např. na mexickou kuchyni musíme jezdit až na Petrské náměstí, což je škoda…

  17. @ndre@: v Horních Počernicích myslíte La Trattoria Turbanti? Ta se mi zdá celkem ucházející, sice s příliš nahuštěnými stoly, ale jídlo dobré, vlastně tam jezdíme docela rádi. Zato ta na kruháči v Satalicích se mi zdá příšerná. Byli jsme tam mockrát a je to čím dál horší. Pod Vinořským zámkem jsem byla jen jednou, nedávno, a docela mě to nadchlo. Zato naproti U Černínů, tam jsme si teda nepochutnali a obsluha je dost hrozná. Pizza v Kbelínu je výborná, ale to je Kbely samozřejmě dost málo :) Slušná restaurace tam vážně chybí.

Co vy na to?

Musíte se přihlásit k posílání příspěvků.