Farmářské trhy v Karlíně RSS

Štítky: ,

4 příspěvků celkem.
Skočit na nejnovější↓

  1. Teď jsem se vrátila z Karlína a musím říct, že jsem spokojená – kolem osmé, deváté nebylo moc lidí, bylo docela málo ovozelu, nádherný třešně za 65 kilo, pak jsem nechala jmění u stánku farmy Košík – vzala jsem si všechny sýry, co nabízeli… Velkým plusem byla místa na sezení, kde si člověk mohl odpočinout a stánek vodovody, kde dostal zadarmo napít…

    Jaký dojmy máte Vy ostatní?

  2. Suanko, škoda, že jsem si oznámení o tomhle trhu nevšimla. A to jsem jela v devět na Palmovku, měla bych to při ruce. Nevíš, kdy bude příště?

  3. Alice, tohle byl první pokus, takže netuším… ale doufáml, že se trhy rozjedou… na zeleninu je sice lepší hala 22, ale ty sýry a moštíky… to byla jedna báseň…

  4. Na farmářských trzích jsem byla, pro Karlín mám slabost. Prostředí u kostela pod platany je hezké. Ovšem potkala jsem kamaráda výtvarníka a ten trhovcům hned rozebral jejich rychlokvašky- jsou to rychlokvašky? Ano. A nedáváte tam ocet? Ano, dáváme, lezlo z nich, a dáváte tam cukr? Ano dáváme…takže zjistil, že o rychlokvašky nejde. Přesunul se pak k jinému stánk pro meruňky a čerstvé zelí.
    Mám pocit,že další trh by měl být za 2 týdny, padlo tam o tom slovo, kromě ankety, která byla.
    Avízovanou Halinu Pawlowskou jsem neviděla, i když akci organizuje její kamarád Karel Czaban.

Co vy na to?

Musíte se přihlásit k posílání příspěvků.