Hrubá sůl na pečení ryb RSS

Štítky: , ,

10 příspěvků celkem.
Skočit na nejnovější↓

  1. Nevíte, kde ji sehnat? Bydlím na Andělu a v Tescu nic takového není- respektive je, ale pouze malá balení a určena k používání na solení a ne „zahrabávání ryb“.

  2. Já jsem jí koupila v prodejně Diana-oříšky, je jí asi půl kila (z hlavy si to bohužel nepamatuji), ale není úplně hrubá.

  3. My hrabeme do TÉTO ;-)

  4. Skočte si do Sparu a kupte si třeba tu italskou – hrubou mořskou sůl. Mají tam několik druhů a za pár korun.
    Jinak používám Maldon nebo fleur de sel, ale na zahrabávání ryb či kuřete je to pochopitelně škoda! S tou italskou maximální spokojenost!

  5. a co hrubá sůl, co prodávají za tři koruny deset deka u Salvátora?

  6. Ve Sparu stojí ta italská cca 10,– Kč kilo.

  7. Tak jsem se nakonec vydala přes půl Prahy do Intersparu a koupila tu italskou za zmiňovaných 10,– …byla ok ale stejně to nebylo to, na co jsem zvyklá ze španělska- tam byla až jakoby hrudkovitá a velmi ostrá, lépe se kupila a držela na rybách.
    Děkuji za tipy!
    Bali: kde kupujete tu Vaší prosím?

  8. 7. No, myslím, že Bali kupuje ve svém vlastním virtuálním obchůdku. :-) Ten nemá chybu.
    Ve Sparu mají soli několik druhů, záleží na tom, jakou jste koupila. Mají hrubou a ještě hrubší. To víte, za 10,– Kč nemůže člověk chtít zázraky, ale je dobrá. Jestli někde objevíte něco kvalitnějšího, hoďte to sem, určitě to spousta z nás přivítá. :-)
    Jinak bych rozhodně šla do té od Bali. Mám fleur de sel a spoustu nádobí a nemůžu si v žádném ohledu stěžovat. Naopak. Maximální spokojenost. A to beru fleur de sel rovnou po kilovkách, nač troškařit, že? :-)

  9. beru fleur de sel rovnou po kilovkách, nač troškařit

    But Pivli you were always the „salt of the earth“, weren't you. At least that's how I perceived you. :-)
    Best regards,
    J

  10. But Mr. J., you spoil me! How incredibly kind of you!
    :-)

Co vy na to?

Musíte se přihlásit k posílání příspěvků.