Prague Food Festival 2009 - SCUK RSS

Štítky: Zatím bez štítků.

35 příspěvků celkem.
Skočit na nejnovější↓

  1. Prague Food Festival se blíží, už stříhám metr. Co kdybychom se, fanoušci jídla sdružení kolem cuketka.cz, na této akci nějak sešli? Bylo by možná zajímavé poznat se osobně a ne jen virtuálně, co říkáte?

  2. určitě, já budu na festivalu po všechny tři dny. hromadné návštěvy mají navíc tu výhodu, že můžete objednávat hromadně a potom i hromadně ochutnávat :)

    nevím jak to organizovat prakticky, počítám, že každý si vybere jiný den. jde to ale udělat tak, že např každý den konání festivalu se udělá v určitou hodinu/místo sraz

    třeba vždy pískoviště (viz mapa http://www.praguefoodfestival.cz/…st_patek.pdf) sraz vždy ve 13 a v 18 hodin :)

    uvítám další návrhy :)

  3. Souhlasím! Doufám, že letos nebude takový hic jako loni, to jsem to musela kvůli zachování zdraví odpískat.

  4. V pátek to nestíhám, ale mám rezrvované vstupenky na sobotu i neděli.
    Myslím, že než se setkáme na pískovišti, asi tak dvacetkrát se někde potkáme. :-)))

  5. Pivli:

    jasňačka, tady šlo o nové tváře, aby jsme se nějak potkali ;)) těším se

  6. Mám naplánovanou sobotu, tak to snad letos vyjde ;-)

  7. 5.:Jasně, ale stejně mám takový pocit, že se navzájem poznáme všichni, aniž bychom se někteří kdy viděli.:-)))

  8. Předběžně plánuji pátek, čekám méně lidí. Klidně sraz u pískoviště, ale chtělo by to ještě nějaké poznávací znamení.

  9. Mám lístky na sobotu a třeba se objevím i u pískoviště:-) Poznávací znamení myslím není třeba, budeme tam jediní, kdo se nebude zajímat o kyblíčky a lopatky:-)

  10. 8: Kdo má, může si připnout odznáček p. Cuketky :-)

  11. 10. dobrý nápad! Ten svůj jsem před Vánocemi ztratila a oplakala. Ale možná…no, uvidíme! :-)))

  12. mám to v diáři napsaný už 3 měsíce a co? A nejdeme, protože jedeme v pátek na dovču, tak si to tam hezky užijte, já budu potají ronit slzy v letadle…

  13. …potají ronit slzy v letadle

    Pozor na záměnu od boku střílejících složek za nitroglycerin.

  14. 10: to bych ten odznáček musel doma někde najít

  15. ja planuji patek,a piskoviste zni dobre…i kdyz ja se treba o kyblicky a lopaticky zajimam,kdyz jsou hezky:-)

  16. Skvělé! Budu na pískovišti v neděli v jednu, jestli se mi nepodaří vstát tak v šest… :)))

  17. Hurá, odznáček jsem našel! Nedáme ještě jeden termín mezi než jen v jednu v šest?

  18. Letos se chystám na festival poprvé. Můžete mi, ostřílení účastníci, poradit: co si nenechat ujít, čeho se vyvarovat, na co nezapomenout,… atd.?

  19. 18. Já také :-) Kdy a kam jít a co s sebou?

  20. 18+19:

    nejprve si najeďte tady:

    http://www.praguefoodfestival.cz/cs/program.html

    a podle restaurací (v každém dni jsou jiné) a podle doprovodného programu si vyberte den :)

    pak užjen stačí přijít a nechat se pohltit :)

    osobně doporučuji neminout alespoň jednu cooking show (viz rozpis)

    s sebou: není potřeba nic :) snad jen něco proti sluníčku/dešti a foťák :)

  21. a základní a možná nejdůležitější rada:

    kupte si lístky v předprodeji

    následné čekání ve frontě před vchodem a brblání už to pak nezachrání ;)

  22. Děkuju za odpověď. Už máte nějakého vyhlédnutého favorita z jídelníčků?

    Mimochodem – šílenému Cuketkovi alias Pierru Richardovi to v posledním Apetitu ohromně sluší :-)

  23. Cuketka tam má fotku? Jakože je mediálně odhalen :) ?

  24. 23: Jasně. Ale odhalen je už dávno :)

  25. heh ;)

    ano foto, už bylo v týdnu.

    (zrovna dnes jsem byl v podniku, kde jsem si byl na 80% jistý že mě poznají, a stejně prd :)

  26. 25: prd poznali, nebo prd uvařili a naservírovali?

  27. prd poznali :) (imho velie lolózní věta)

  28. Tak já se hlásím, že vyrážím v pátek cca 18:30.

  29. Mandarinka, pan Cuketka:

    Tak odhalen může být, ale pokud je to offline k fotce se nedostanu (stejně jako většina ostatních) :)

  30. Tak lupínek na PFF dnes vyzvednut, v sobotu jsem tam, jako na koni. Těšííím!!!

Co vy na to?

Musíte se přihlásit k posílání příspěvků.