Zápisník

pana Cuketky

Návrat do RaJe

Včera večer jsem při procházce v Dejvické ulici narazil na zajímavý úkaz. Tamní akvaristika opravuje výlohu, a tak dočasně vykoukla tahle Smaženka z RaJe. Skoro to vypadá, jako bychom tím pekelným manuálem otevřeli nějakou puklinu. Dnes jsem to dochroustal a rozhodl se, že chci v gastro—vykopávkách pokračovat. Jde se soutěžit! :)

21. březen 2011 19:03:45 - Trvalý odkaz - Sdílet na Facebooku

Lokál Dlouhá

Spokojená návštěva.

7. březen 2015 12:03:17 - Trvalý odkaz - Sdílet na Facebooku

Brewbar Náplavka

Spokojená návštěva. Kalita fetiš se vším všudy.

7. březen 2015 12:03:57 - Trvalý odkaz - Sdílet na Facebooku

Farmářské trhy Náplavka

Spokojená návštěva.

7. březen 2015 12:03:48 - Trvalý odkaz - Sdílet na Facebooku

Parlour

Spokojená návštěva.

7. březen 2015 00:03:38 - Trvalý odkaz - Sdílet na Facebooku

Nero di Toscana a fialová brokolice

Mám pro vás skvělý tip na prodejnu osiva Sezam v Bělehradské 93 (via Kačka Žvýkačka). Oproti klasickému sortimentu, který mají v každém zahradnictví, tu prodávají i semena Johnsons z UK. Takže můžete vybírat i méně známé odrůdy a speciality co se jinde blbě shánějí.

Já jsem zrovna teď nabral fialovou výhonkovou brokolici (klasickou zelenou má v sortimentu i Semo) a toskánskou variantu kadeřávku Nero di Toscano. Obojí samozřejmě zkusím, i když si od toho nic neslibuji. Loni jsem zkoušel obyčejný kadeřávek a pár jedlých listů z toho dokonce bylo.

Pokud ale máte zahrádku a kulinírní apetit po nových druzích zeleniny, tak Sezam zkuste. Nikdy neodejdu s prázdnou!

6. březen 2015 12:03:14 - Trvalý odkaz - Sdílet na Facebooku
Načíst další