Tak jo — zase mě to odfouklo na sever. Několik dní jídla a pití, fascinované zírání na cyklistický ráj na zemi k tomu. Z deseti kil mouky, co jsem propašoval v kufru, vám asi nic neodsypu. Připravil jsem pro vás ale něco, na co si můžete sáhnout — pohlednici plnou severské inspirace... ;)
23. červenec 2013 17:07:50 - Trvalý odkaz - Sdílet na FacebookuSpokojená návštěva.
28. říjen 2014 14:10:21 - Trvalý odkaz - Sdílet na Facebooku
Nový hrnec, poslední hříbky sezóny, sušené koření ze stročků a happy kuře. Tak. #prkýnko
26. říjen 2014 14:10:03
- Trvalý odkaz
- Sdílet na Facebooku