Tak jo — zase mě to odfouklo na sever. Několik dní jídla a pití, fascinované zírání na cyklistický ráj na zemi k tomu. Z deseti kil mouky, co jsem propašoval v kufru, vám asi nic neodsypu. Připravil jsem pro vás ale něco, na co si můžete sáhnout — pohlednici plnou severské inspirace... ;)
23. červenec 2013 17:07:50 - Trvalý odkaz - Sdílet na FacebookuSpokojená návštěva.
1. říjen 2014 11:10:40 - Trvalý odkaz - Sdílet na Facebooku
Zřejmě slušný oddíl ;)) #prkynko
23. září 2014 12:09:05
- Trvalý odkaz
- Sdílet na Facebooku
Na vrcholku sezóny - pečené nové bramborky a grilované česnekové výhonky! ;) Ty jsou nasládlé jako chřest a česnekové jen jemňounce. Společně=dynamit!! #prkýnko
23. září 2014 11:09:57
- Trvalý odkaz
- Sdílet na Facebooku
Jahody od babičky ;) #prkýnko
23. září 2014 11:09:56
- Trvalý odkaz
- Sdílet na Facebooku
Červnová řepa ;) #prkýnko
23. září 2014 11:09:56
- Trvalý odkaz
- Sdílet na Facebooku