Od neděle do pondělí jsem byl (věřte nebo ne) poprvé v Třeboni! Malebné městečko mě doslova uchvátilo svou atmosférou :) Nutno dodat, že k celkovému ...
11. květen 2006 23:05:11 - Trvalý odkaz - Sdílet na FacebookuSpokojená návštěva.
28. říjen 2014 14:10:21 - Trvalý odkaz - Sdílet na Facebooku
Nový hrnec, poslední hříbky sezóny, sušené koření ze stročků a happy kuře. Tak. #prkýnko
26. říjen 2014 14:10:03
- Trvalý odkaz
- Sdílet na Facebooku