Právě jsem se oprášil z prvního podzimního nachlazení (děkuji všem za nové recepty!) a dostal jsem geniální nápad jak se k nastávajícímu chladnému a t...
8. říjen 2006 23:10:00 - Trvalý odkaz - Sdílet na FacebookuSpokojená návštěva.
28. říjen 2014 14:10:21 - Trvalý odkaz - Sdílet na Facebooku
Nový hrnec, poslední hříbky sezóny, sušené koření ze stročků a happy kuře. Tak. #prkýnko
26. říjen 2014 14:10:03
- Trvalý odkaz
- Sdílet na Facebooku