Cappuccini restaurant RSS

Štítky: , , ,

55 příspěvků celkem.
Skočit na nejnovější↓

  1. No, Kolovraty by mě lákaly, já se domnívala, že je to recenze na Lužiny, které jsem navštívila před lety osobně a rozhodně bych je nedoporučila. Mohli se samozřejmě zlepšit, ale podle recenzí na Googlu to nevypadá…

  2. myslím, že dokud to člověk nezkusí, tak to nepozná – stejně jako já, fakt jsem se toho bála a nakonec místo, kam se s klidem ráda vrátím a dostali mě i ti známí, že tam jezdí..Lužiny mám daleko, tady jsme to brali jako výlet, je to tam příjemné..ale asi si vybrat jinou hodinu, mně ty děti celkem vadily, ale tj tím, že na to nejsem asi zvyklá..

  3. Cituji MichaeluSi: „pobavilo nás, že také četli nějaké „hloupé“ recenze“

    Mne zase pobavil tento vyrok. Nemyslim, ze recenze byly „hloupe“, kdyz dany podnik na zaklade vlastnich zkusenosti nechvalily. :-)

  4. Znova jsem se podivala na jidelnicek, no pokud jde o pravopis, nezlepsili se ani omylem.
    „Pramazan“ je puvabny…

  5. Byly totálně mimo mísu, co se týče pobočky v Kolovratech, takže tak a pravopis neřeším, šla jsem se tam najíst, ne si hrát na učitelku češtiny, sami byste nedokázali ani otevřít si stánek s párkama a tady všichni řešíte pravopis, jo, maj ho blbej, tak to napište výsměšně jim, já hodnotila jídlo..no pokud někdo vlastníte nějaký podnik, tak klobouk dolů..

  6. Vlastnit podnik není až takové umění, umění je ho řídit a stát si za svou kvalitou. Jídelní lístek je pohled na restauraci, kterou neznáte, čili to nesmíte podcenit. Po roce 2008 skončilo spoustu restaurací, byla to jejich chyba a stále se v Česku najde stovky restaurací, které si hosty nezaslouží…
    My nemáme potřebu si otevírat stánek ani restauraci, my jsme zákazníci oni mají usilovat o nás. Na tom nebudu nic měnit. Několikrát jsem z hospody odešel bez zaplacení, protože za to co mi přinesli si nezasloužili vůbec nic(pití jsem snad většinou zaplatil).(Na­posledy se to povedlo když jsem jel do Makra, po cestě jsem narazil na upatlanou hospodu. Měl jsem chuť na kachnu se zelím a knedlíkem, přinesli mi kosti, kůži a doopravdy malinko masa. Při odchodu jsem podotkl jsem pár nehezkých poznámek a nikdy jsem se tam nevrátil…

  7. ↪ 35 MichaelaSi: Co když budu někde na akci, kde jsou dva prodejci párků. Jeden bude mít na hezké tabuli napsáno: Párky s hořčicí a druhý na kusu papundeklu: Prářky a hočice. Kampak asi půjdu a co si mám o tom jako zákazník myslet? :-) Není to svým způsobem výpověď sama o sobě?

  8. no já myslim, že tam, co jsem byla, to řídí celkem obstojně a proti kvalitě nemohu říct nic..mně se ještě nestalo, že bych šla do restaurace a nezaplatila za jídlo, že by mi nechutnalo, takže buď chodíte do špatných podniků a nebo jste problémový člověk..no a k tomu druhému – prářky a hočice jsou přehnané, ale kdyby to bylo v jednom místě, brala bych to jako pokus o vtip a navíc – tady hrubky v jídeláku nemají nic společného s vařením, je to sice blbá vizitka, ale vaří skvěle..

  9. ↪ 38 MichaelaSi:
    Já prostě podniku, který je permanentně na slevomatech nevěřím.
    Chápu to jako reklamu pro začínající nebo méně zpropagované restaurace, aby si jí zákazníci všimli, pochutnali si a dál rádi chodili jako pravidelní, běžně platící hosté. Ale tohle svědčí o tom, že se nikdo moc asi nevrací..
    Obdobně je tam neustále jakési pochybné sushi Takahashi myslím.

  10. Ďábel se skrývá v detailech.. Pokud si někdo neumí pohlídat, aby jeho jídelní lístek nevypadal směšně amatérsky, tak si možná neumí pohlídat ani jiné „maličkosti“.
    Koukněte se znova, to nejsou jen hrubky, místy je jasně vidět, že nezvládá kuchařskou terminologii.
    Ale jasně, my jsme ti „chytří“, co nepochopili koncept. :-)

  11. jasně, je to blbý, měli by to opravit, ale já jsem ráda, že jsem si pochutnala a že tentokrát recenze na jídlo byla vedle..

  12. Jak jsem tu již psal, má osobní zkušenost s Cappuccini na Lužinách je hodně negativní. A můj osobní názor je, že kvalitní restaurace nepotřebuje využívat slevoweby, na kterých je tento podnik pečený vařený. To rozhodně o něčem svědčí! BTW: skoro bych dal krk, že MichaelaSi je jen účelový profil. A skoro jistě shodný s Michaelou níže…

    HYPERSLEVY.cz
    miaa14.01.2012 22:15
    Právě dnes jsem byla na těchto krevetách! Mohu říci, že jsem nechala kuchaři vzkázat, že byly lepší, než v Ambiente, kde jsem byla o Vánocích. Absolutní zážitek, škoda, že jsem koupila jenom 1 voucher. Jo, půjdu zas, i za normální cenu! Hezké prostředí, spokojenost.
    Michaela06.01.2012 12:18
    Byla jsem na krevetách v Cappuccini v Kolovratech a musím říct, že byly opravdu vynikající.

    CESKE-HOSPUDKY.cz
    Michaela, Radek 14.4.2012 (62.245.78.118)
    Na tuto restauraci jsem si našla recenze a nestačila jsem se divit, byly opravdu strašné, takže jsme tam se zakoupeným voucherem jeli s pocitem zklamání, ale opak byl a je pravdou. Restaurace na nás působila příjemným dojmem, stejně tak obsluha a prostředí restaurace, vše na nás udělalo velmi dobrý dojem a rádi se tam vrátíme znovu, ty vypuštěné „špatné“ recenze jsou asi jen snaha uškodit, český lid mne opět „nezklamal“......

    Hodnocení tohoto podniku jinde na webu:
    Lokola – http://www.lokola.cz/…ini-pizzeria
     http://www.pizzerie-pizza.cz/…-zkusenosti/

    Ale třeba Vám někdo Michaelo věří…

  13. já myslím, že není nic špatného, že jsem ještě na jiném serveru ohodnotila kladně tuto restauraci v Kolovratech, tak zkuste zajít tam..a ráda bych podotkla, že ty dvě předchozí nejsem já – dávala jsem recenzi sem, lokola a české hospůdky..zajívamé – můj příspěvek vadí a někdo,kdo měl studený talíř, se neřeší, tomu se věří..krevety jsem ještě v restauraci nikde nejedla, když pominu sushi, takže.....nejsem jediná Michaela na světě :)

  14. blbá náhoda, víte co,mně je už jedno, jestli mi věříte nebo ne, mně jde hlavně o mně a bylo mi proti srsti číst ty negativní reakce, když jsem „na vlastní žaludek“ ochutnala dobré jídlo..já spokojená byla a známí jsou taky, na Lužiny teda nepojedu, ale tady mi chutnalo, samozřejmě, že až tam pojedu příště, může to být na nic, chodila jsem ráda do restaurace poblíž Anděla, a poslední dvě návštěvy v rozmezí čtvrt roku byly hrozné, asi výměna kuchaře a vím, že tam už nepůjdu, i přesto, že jsem to dříve chválila přátelům..ale známí tam jezdí na pizzu delší dobu, takže to ukáže čas..co člověk, to názor, tak bych to shrnula :)

  15. Chtěla bych se Michaely zastat. Všimněme si, že Cappuccini má dvě provozovny, Kolovraty a Lužiny. Dost jsem to studovala, protože také hledám vouchery na Slevomatech, a navštívila jsem tak za slušnou cenu restaurace, kam bych za normální cenu nešla, a s jídlem jsem byla velmi spokojená. Takže bych neřekla, že automaticky platí rovnice slevový portál = nic moc kvalita. Na Lužinách jsem byla před lety bez voucheru a otřes, nebrat. V Kolovratech ale údajně vaří Jaroslav Havel, finalista soutěže Na nože – z čehož snad vyplývá, že v kuchyni je někdo, kdo vařit snad umí. Možná je na štíru s gramatikou – je smutné, že si jídelní lístek nenechá někým zkontrolovat, protože jídelní lístek je výkladní skříň každé restaurace. Ale upřímně, na kuchaře, číšníky, servírky apod. nechodí většinou premianti třídy se vzorným pravopisem (výjimky pomiňme). V Kolovratech jsem nebyla, mám to moc daleko. Ale nevím, proč bych se tady měla navážet do někoho, kdo tam údajně byl a chutnalo mu. Já se domnívám, že když mají Kolovraty slušného kuchaře, tak by tam snad problém s kuchyní být nemohl, možná s obsluhou ano…

  16. Vážená paní, či slečno, děkuji za zastání, tady už to bylo jak lavina..

  17. mpik – tak já tam s vámi klidně někdy sjedu, a pak si můžeme popovídat, jestli jsem nějaká jejich trubička nebo ne..

  18. A že jste se zapomněla zmínit, že jste si tam byla dát i šneky :-)

    Michaela (14.04.2012 22:08)
    Byli jsme tam dnes s přítelem, měli šneky, pizzu carpaccio, já si dala frappé a byli jsme opravdu VELICE spokojeni, čisto, obsluha se starala, vše bylo v naprostém pořádku, pizza byla na nahřátém talíři, nemůžeme říct slovo proti. SKVĚLÉ!

  19. FAKT?? tak se mrkněte pár příspěvků zpátky (mých), psala jsem to tam, že jsem zakoupila voucher na šneky a dali jsme si I pizzu :) hledáte mouchy na nesprávném místě, ccc..

  20. TAK..už i já (Michaela č. 2) jsem byla na krevetách, dali jsme si opět tu samou pizzu, co jsme měli minule, ale museli jsme konstatovat, že minule byla daleko lepší, a poté krevety, příjemně nás překvapily, byly dobré – líbilo se mi, že nám servírka řekla, z čeho jsou omáčky k nim a taky jak připravili ty krevety – s chilli mi teda moc nechutnaly, ale ostatní fakt dobrý.

  21. ↪ 50 MichaelaSi: příjemně nás překvapily, byly dobré :-) To je vážně popis jak víno, díky

  22. co máš za problém :) na voucheru je vypsáno, jak jsou připravované, možná to mají i v menu, čili jsem to zkrátila názorem, že prostě chutnaly

  23. Před časem jsem se tady účastnila diskuse o restauraci Cappuccini na Lužinách. Psala jsem, že jsem tam před pár lety byla a restauraci bych nedoporučovala. V současné době jsou do této restaurace k zakoupení na různých slevových portálech vouchery na krevety, pizzu, králíka apod. a kamarádka, která je ráda využívá, mi o ní básnila, takže jsem se rozhodla restauraci opět navštívit – zakoupila jsem voucher na 30 krevet na čtyři různé způsoby se třemi omáčkami za 249,–Kč a s kamarádkou jsme vyrazily. Říkaly jsme si, že je to malá porce a dodlábneme se nějakým dezertem nebo salátkem. Rezervace do nekuřácké části bez problémů, po příchodu jsme byly usazeny ke stolku hned vedle dětského koutku a první můj dojem byl hrozný – stůl vypadal, jako by jej vyštrachali někde na skládce. Dřevo (nebo spíš dřevotříska či lamino?) odřené, čímž vznikly velké fleky. Pokud bych měla v restauraci takovéto stoly, tak bych se snažila je alespoň zakrýt nějakým ubrusem či elegantním prostíráním, ale tady nic, jen ten holý flekatý stůl s příbory. Nutno říct, že to byl bohudíky jediný kaz během celého večera. Obsluha rychlá, krevety nejlepší, jaké jsem kdy jedla – přiznám se, že domů kupuji pytel velkých krevet z Makra, předvařených a zmražených, a ty jsou prostě po úpravě již tužší. Ani jsem nevěděla, že je možné mít krevety tak měkoučké a výborné jako nám je tady naservírovali – evidentně tedy čerstvé krevety a nikoliv mrazák z Makra. Dvoje krevety byly obalené v tempuře (šafránová a bylinková) a dvoje byly pečené s bylinkami a kořením – to byly ty čtyři druhy úpravy (pokud bych si mohla vybrat, dala bych přednost krevetám pečeným, protože smažené věci příliš nejím). A k tomu tři omáčky – mně nejvíce chutnala filipínská omáčka (recept se mi nepodařilo z obsluhy vymámit, prý je to tajemství šéfa kuchyně), dobrá byla i zázvorová s koriandrem, ačkoliv koriandr nijak nemusím. Česnekové aioli mne příliš nezaujalo. Ke krevetám jsme dostali zřejmě domácí pečivo – takové hutné a syté, že jsme se těmi 30ks krevet s omáčkami a pečivem s kamarádkou tak nacpaly, že už ani na tiramisu nedošlo. Nápoje byly servírované do pěkného skla – jak campari, tak víno (bílé i červené do správných sklenic) i voda. V jídelním lístku zatím stále chyběla nabídka alkoholických nápojů a koktejlů, ačkoliv již bylo po prohibici. Musím říci, že s krevetami jsme byly velmi spokojené a v tomto směru mohu restauraci doporučit.

  24. Souhlasím, v Kolovratech jsme byli s milým asi 14 dní zpět na krevetovém voucheru. Krevety byly perfektní a obsluha nesmírně milá, skákala kolem nás celý večer. Mohu také doporučit jejich citronovou domáci limonádu. O Lužinách vím prd, ale Kolovraty doporučuji. Hned až se budeme vracet po D1 se tam chystáme na nějaké jídlo z lístku.

  25. :-))))) pardon, nemůžu si pomoci, ale podobné příspěvky mě vždy pobaví – někdo, kdo sem nikdy nepřispěl si založí registraci, najde si víc jak rok staré vlákno o profláklé „voucherové“ restauraci a napíše sem o úžasném zážitku a jak se tam bude vracet.
    No není to prdel?

Co vy na to?

Musíte se přihlásit k posílání příspěvků.