Fotky z cyklojízdy RSS

Štítky: , , , , , ,

17 příspěvků celkem.
Skočit na nejnovější↓

 1. pro všechny lidi, kteří nemohli, nebyli, báli se a chtěli by ;)

  http://www.cuketka.cz/…a_srpen1.jpg
  http://www.cuketka.cz/…a_srpen2.jpg
  http://www.cuketka.cz/…a_srpen3.jpg
  http://www.cuketka.cz/…a_srpen4.jpg
  http://www.cuketka.cz/…a_srpen5.jpg
  http://www.cuketka.cz/…a_srpen6.jpg
  http://www.cuketka.cz/…a_srpen7.jpg
  http://www.cuketka.cz/…a_srpen8.jpg
  http://www.cuketka.cz/…a_srpen9.jpg
  http://www.cuketka.cz/…_srpen10.jpg
  http://www.cuketka.cz/…_srpen11.jpg
  http://www.cuketka.cz/…_srpen12.jpg
  http://www.cuketka.cz/…_srpen13.jpg
  http://www.cuketka.cz/…_srpen14.jpg
  http://www.cuketka.cz/…_srpen15.jpg
  http://www.cuketka.cz/…_srpen16.jpg
  http://www.cuketka.cz/…_srpen17.jpg
  http://www.cuketka.cz/…_srpen18.jpg
  http://www.cuketka.cz/…_srpen19.jpg
  http://www.cuketka.cz/…_srpen20.jpg
  http://www.cuketka.cz/…_srpen21.jpg
  http://www.cuketka.cz/…_srpen22.jpg

 2. na jedné fotce mám i pobíhajícího varhana orchestrovič bauera:

  http://aktualne.centrum.cz/video/?…

  a samozřejmě růžový černého tank:

  http://aktualne.centrum.cz/video/?…

 3. Pěkná akce, pěkné fotečky. Hlavně ten dopravák s pendrekem. Jako když utekl z videoklipu Village People. Y.M.C.A. :-)))
  Nojo, Varhan!!! Je boží…vzpomínám, jak jsem jednou pařili v La Casa Blue…dobrej zážiteček…tenkrát zkoušel u nás v divadle. Jojo, ale už je to dávno, ještě nebyl tak slavnej.

 4. k tomuhle mám jedinou poznámku – jak může někdo chtít propagovat městskou cyklistiku a nenarazit si na kebuli helmu?

 5. stepanek:

  http://www.copenhagencyclechic.com/

  ;)

 6. Hezké obrázky, pane Cuketko:-) Bohužel situace v našich městech je poněkud odlišná než v Dánsku, hlavně co se týče sítě cyklostezek, a tak nezbývá než souhlasit se stepankem, že helma se (zatím) v ulicích hodí. A bohužel i na těch stávajících cyklostezkách se vyskytují jedinci v dresech barevně sladěných s kolem v ceně ojetého auta, kteří si zběsilou jízdou a předjížděním zřejmě zvyšují sebevědomí. Těm by se člověk bez helmy také nechtěl dostat do cesty:-( Ale třeba u nás také jednou nastane taková idylka jako na těch obrázcích, jsem připravená, důstojné kolo s pérovacím sedlem a košíčkem už na to mám:-)

 7. tím odkazem jsem chtěl jenom vyslovit názor, že jde především o možnost volby každého z nás :)

  (zákon nám to ukládá pouze do 18ti let…)

 8. http://aktualne.centrum.cz/…clanek.phtml?…

 9. :-( No právě, to je ono… Už dva mé kamarády-cyklisty při cestě do práce srazilo auto, naštěstí měli helmu, a tak si „jenom“ polámali ruce a měli otřes mozku. Jinak vás chápu, i já ráda jezdím bez helmy, bohužel si tu už dneska dovoluju jenom při jízdě do naší místní smíšenky (polňačkou a pak parčíkem). Ale jak jsem psala, stále doufám, že i u nás bude jednou líp:-)

 10. Lucka_B:

  přilbu mám. zálěží ale na náladě, jak se ten který den cítím betono-či-plecho-odolný. třeba loni jsem ji nesundal…letos zas uplně naopak – nasazuju výjimetně :)

  jiank přilbu bych doporučil uzákonit i pro chodce. ročně se jich zabije ještě víc než cyklistů…

 11. Samozřejmě je to věc každého, hlavně při soukromých projížďkách. Na organizované akci my to přijde jako nezodpovědnost nebo dokonce hazard a zákon s tím nemá co dělat. Jen vám budu držet palce, aby vám někdy ta helma náhodou nechyběla.

 12. a ještě víc fotek a videa!!!! ;))))

  http://www.prahounakole.cz/…ontrolovana/

  jsem tam hihihi :DDD

 13. V pátek jsem jela do práce a ve chvíli, kdy náš bus tvrdnul v koloně aut jsem počítala cyklisty, kteří se snažili prokličkovat mezi výfuky aut a busů. Je to sice skvělý způsob ekologické dopravy, spousta lidí tvrdí, jak si zdravě protáhnou tělo, ale říkám si, jestli to není trošku kontraproduktivní? Vždyť se takhle nadýchají strašného sajrajtu?
  Párkrát jsem to na kole zkusila, když jsem to měla do práce ještě kousek. Z Pankráce na Karlák. To jsem byla ještě mladá, krásná a blbá. Po čase jsem usoudila, že zvolím zdravější alternativu a začala zase používat „socku“, jak někteří něžně a láskyplnně nazývají naši MHD.

 14. Pivli:

  problematiku vzduchu kolo vs. auto jsme probírali tady:

  http://www.cuketka.cz/forum/topic.php?…

  u mě stále vede kolo, zatím mi to ještě nikdo nevyvrátil! :) příjemné čtení! :)

  z pankárce na karlák -jamile se vymotáte na nábřeží, mělo by to býc celkem v klidu anebo ne? ;)

 15. Krásné počteníčko!!!
  Já jen, že mi jich bylo líto, jak auta tůrovala a oni to chytali z plných plic. Jinak cyklistům fandím, aby to nevypadalo, že jsem proti.
  Jezdila jsem sešupem Jeremenkovou do Podolí – nejraději. Nahoru to bylo teda o dost horší…:-)))

 16. no jo no, co se dá dělat. já sem taky houby cylista, když mám jet přes řeku, většinou zvolím tramvaj nebo metro. pokud ale můžu zůstat na svém břehu, vyřídím na kole tak 75% pochůzek ;)

  z aut mám fobii tak jezdím svýma uličkama, chodníčkama a pěšinkama. moje cyklotrasy si pečlivě piluju, opatruju aneustále zlepšuju a s kamarádama vyměňuju :) více než hobby, je to!

 17. Já jsem hlavně srab, bojím se provozu v Praze. Teď už jsem jen sváteční jezdec. Tak na výlety ano, to jo…Šumava a tak. Ovšem jsem kochací typ a hlavně zastávám názor, že když šlapu do kopce, jsem stále na místě, předbíhají mne chodci a já se pomalu pokládám i s kolem do pankejtu -sesedám z kola a kochám se(tj. tlačím kolo a rozhlížím se po krajině). Naštěstí nejsem sama, v naší cyklopartě je nás víc – holek, co sesedají a kochají se. Naštěstí se vždycky někdo z chlapů „obětuje“, sesedne také a kochá se s námi. :-)))
  Největší vopruz pak je, když nás předjíždí partička téměř profi cyklistů a volá: slečny, to jsou horská kola, na těch můžete klidně jet i do kopce! Grrrrrrr! :-)))

Co vy na to?

Musíte se přihlásit k posílání příspěvků.