1. Pravoslaví je mi mnohem bližší nežli slavná římskokatolická „pravá“ víra.
    BTW bratránek přes koleno je kněz, od římských katolíků přešel k řeckým. :-)))

  2. tak prvni bylo pravoslavi-orthodoxia ve vychodorimske risi,okolo 4.snemu se rimskej papez zacal nejak cukat az to vyvrcholilo 1054 vznikem kafoliticke(vse­obecne) cirkve…tak asi tak…ale na druhou stranu nemaj katolici takovy pusty jako pravoslavni..vlas­tne me napada,ze neznam katolika,jez by krome stedreho dne(nezer,uvidis cune) drzel pust..a tahle tradice tam byla…mohl ses z ni teda vykoupit odpustky..a vetsina to delala a ted uz ani nevi,co to pust je…jsem se nejak rozepsala a uplne o necem jinym nez bych mela…na druhou stranu mam ted na stole leda hromadu knih a snazim se z nich neco naucit:o)

  3. ad pravoslaví -tak, tak!
    Ad půst…ještě jsou tu bezmasé pátky a také dlouhé postní období do Velikonoc, ne?

  4. myslim ze o patku jsem psala…pak je tady 40denni velky pust predvelikonocni, pak 3tydenni petrsky,2tydenni upspensky k promeneni pane a k zesnuti bohorodice-a to jsem teprve v srpnu…

  5. mno pak mame az do listopadu klid a pak je predvanocni…jeste ze je vinobrani na podzim:o)

  6. měla jsem na mysli půsty u římských katolíků.:-))) Nojo, ono většina těch nařízení a přikázání má praktický a logický původ.

    Jsem evangelička. S ekumenickým přístupem k vyznání. Ráda zajdu do jakéhokoliv svatostánku. Zameditovat, popřemýšlet. Církev – jako instituci či prostředníka k rozhovoru s Nejvyšším nepotřebuji.

  7. jo,mem to podobne,proto jse se rozhodla si theologii vystudovat a jit vlastni cestou..na druhou stranu mi vadi jednostrannos­t,proto studuju i religionisti­ku…ale rada chodim do naseho kostela Sv.Cyrila a Metodeje-ma svoje kouzlo a hezky tam při liturgii zpívaj:o)

  8. No, a já jsem nevěřící a stravu řídím podle aktuálních potřeb organismu. Připadá mi to optimální, nicméně každý svého chleba krůjcem. :)

  9. A já jsem evangelička řídící se podle aktuálních potřeb organismu:-) A proto už na sporáku bublá vývar a bude z něho k polednímu boršč. U nás mrzne, se psem jsme naběhali kilometry po lesích a polích, tak se mi kotel boršče jeví jako velice silná aktuální potřeba:-)

  10. aaa,borsc,ten zrovna varim taky,mam recept po prapraprababicce z ruska a je to u nas nejoblibenejsi polevka..teda hlavne u me,jsem dost polevkova a nejlepsi jsou polevky,ve kterych stoji lzice:o)

  11. :-))))
    Chystám zelňačku. V lednici si hoví pikantní klobáska, houby namočené, brambory, zelí, cibule a česnek patří k základním zásobám kuchyně, takže tradá!!! Klobásku osmahnu, lupnu k tomu piros arany ételízesítö csípós a polévka bude mít nádhernou barvu i chuť.
    67. Obecně mám moc hezký zážitek z Chorvatska, z Hvaru
    Byli jsme tam na soustředění s tanci a s holkama jsme si řekly, že se v neděli vypravíme do kostela. Vybaveny dlouhými sukněmi a šály jsme vstoupily a vyděsily se. Narvaný kostel k prasknutí a probíhaly křtiny. Malý kostelíček, kde každý zná každého a teď tam vpadly cizinky. Měla jsem pocit, že nás vyrazí. Když ne rodina, tak pop. Ale tak milé a srdečné přivítání jsem nezažila. Měli radost, že jsme k nim zavítaly. Nádherný obřad, milí lidé, moc hezká vzpomínka.
    Předcházel tomu zážitek z Polska – z Czestochowej – vlezli jsme do kostela, že zůstaneme na mši a faráře málem trefil šlak. Začal hřímat z kazatelny, co tam chtějí ti bezvěrci(jak poznal, že jsme bez víry nevím, asi jasnozřivé oko katolického kněze) a že nebude pokračovat, dokud tam budeme. Tak jsme se sebrali a šli. Hezké, že? Takhle církev svatá loví nové dušičky. Hahaha. Ale zpět k jídlu, jdu dělat kapustnicu.

  12. včera na předkrm a dnes zbytek na oběd tento ZAPEČENÝ MANGOLD,moc dobrééé!
    A na véču si dám s radostí opět dýňovku.

  13. Já zelňačku s klobásou nerad. Lepší je do ní kus uzenýho :)

  14. majn got ;) taky přecházím na teplá zimmí jídla. právě tady hostuji chillijulii, takže jí vařím slepičku na vínečku ;) aby to genderově sedělo ;DDD

  15. nemel by to byt spis kohoutek?

  16. 73. Mám vývar z uzených žeber. takže kus uzeného tam bude také. ale klobáska nesmí chybět. Navíc, když se osmahne -spolu s csípös pastou, je to fakt lábuž.

  17. 74. nebo kapoun?
    že zdravím Chilli Julii a přeji doboru chuť. Presentaci kávy dnes asi nestíhám. Mám lítání, domů dorazím asi v osm, takže smůla…Nějak mi to kafe neni souzený…On ten nahoře ví, že ho skoro nepiju, tak se do toho prý nemám míchat.:-(

  18. Schnytlik:

    aby to genderově sedělo ;DDD

    Pivli:

    taky zdraví ;)

  19. 74: jooo, hezky zdokumentovat a pak pekne povypravet, at muzeme my, co se nezucastnime, jen tise i hlasite zavidet, ach jo :((((

  20. aaale, my si na gendery nehrajem, nas to neba, obvzvlaste kdyz EU zas strka cumak( tj. chce regulovat) kam nema

  21. já si teda na gendery hraju furtkajtz ;)

  22. Křenovka :) Kus krávy lehce opést, podlejt a 20 min papiňákovat. Vývar nalejt do jíšky, prošlehat, přidat hojně nastouhaného křenu, osolit, vložit nakrájené maso, enchat táhnout. Podávat s erteplema.

  23. 60: taky jsem kupoval sýry u slováků v těchto stáncích, ale teď jsem nakoupil cestou ještě na Slovensku a bylo to o něčem úplně jiném – zejména v čerstvosti. Příště asi pojedu směrem tam s prázdným autem (-:

  24. michany vajicka, zkusim k nim vymyslet nejakou vopicarnu :)

  25. 83. Inu čerstvé je čerstvé, že? :-))))
    Taky mám neradši čerstvě dovezené od příbuzenstva ze Slovenska. Nebo si je taky koupím cestou domů. Naposledy, když jsem ela z kongresu v Martině, vezla jsem plnou tašku korbáčiků a zázrivských nití. Mňamy.

  26. 85: Ale i tam je to o štěstí nebo o znalosti – kupoval jsem nite, korbáčiky a čerstvý ovčí sýr ve dvou různých stáncích a výsledek byl velmi rozdílný. Jednou to bylo dobré, ale podruhé to byly nejlepší sýry tohoto typu co si pamatuji.

  27. Skopový žebra, upéct, podávat s hromadou česneku, bramborem a vhodným detergentem, např. červeným vínem . čím alkoholičtější a tříslovatější, tím lepší :)

  28. boloňské špagety

  29. dýni :)

  30. hlásim taky dýni ;)

Co vy na to?

Musíte se přihlásit k posílání příspěvků.