Nero Wolfe u Skleničky RSS

Štítky: , , ,

7 příspěvků celkem.
Skočit na nejnovější↓

  1. Sklenička dnes absolutně zabodoval, mrkněte se!!!

    http://vins.blog.cz/…isky-z-cetby

    jak jsem to mohl neznat????? shame on me cuketko!!!!! :o)

  2. Tak to mě překvapujete, pane Cuketko. Detektivky mam rád a Nero Wolf je jeden z nejlepších. V prubehu pribehu casto zive diskutuje se svym osobni kucharem Fritzem, jak a co budou varit. V jedne povidce nechtel Nero jist a to se kuchar mohl pominout. Bavi me take jeho hodnoceni jidel. Kdyz je to dobre, rika uspokojive. Kdyz je to vynikajici, rika velmi uspokojivé. Zkuste nejaky antikvariat, tam Nero Wolfu mivaji hodne a stoji prd. Povidka vyda tak na 80 stranek.

  3. já dedektivky normálka nečtu, tak možná preto ;) sklenička mě ale navnaďoval předem, děsně se na tu knížku těším (too many chefs ;)

  4. Ano, byl to teasing se šťastným koncem. Strašně Cuketkovi závidím, že to může číst poprvé. Fricassé z Pohřbeného Césara a všechny ty fantasmagorické kombinace Wolfových krmí…dá se to číst furt dokola celý život, ale není nad první přečtení :o)

  5. jjja :) louskám furt ty onlinev erze, cosem ti posílal :) ale nejde mi to už tak jako ten trojboj v tisku :)

  6. A ty jeho orchideje…

  7. 10 000 kusů orchidejí na střeše ve 3 patře ve 3 sklenících… Nero Wolfa čtu pravidelně dokola

Co vy na to?

Musíte se přihlásit k posílání příspěvků.