Corona d'Oro v Ostravě RSS

Štítky: , , ,

15 příspěvků celkem.
Skočit na nejnovější↓

  1. nový zajímavý podnik pyšnící se výrobou domácích těstovin :) je je dokonce tak dobře ukrytý, že na webu není možné najít přesnou lokalitu.

    nechází se ale u „záchytky“ v blízkosti stodolní ulice a fifejdské nemocnice…

    byli jste někdo? je tady vůbec někdo z ostravy??? ;))

  2. Ne !!! :-)

  3. nezlooooooooob!!!! :D

  4. já sem z Ostravy, nebyla jsem ani nevím, že tam něco takového je. Já chodím na vaječné těstoviny do Makra a zbytek si dodělávám doma. Mňam

  5. Jsem z Ostravy, ale ještě jsem tam nebyl. Někdy zkusím.
    Jejich web je na http://www.coronadoro.cz/
    Tam pod hlavičkou Kde nás najdete je adresa.

  6. bomba, děkuji za link na web :) konečně je to méně anonymní-…

  7. Já tam byl a je to tam super :)
    Mimochodem jak se vám líbí ten web?

  8. tak dnes jsem se tam byl podívat a uznávám, jsou zašití, ale umístění kousek od Stodolní je super. Jídlo bylo doslova senzační, Dokonce kuchař se přišel zeptat(sice jsem mu nerozuměl, mluvil italsky), jak mě chutnalo. Dokonce měli i originální salámy z italie.

  9. Jsem původem z Ostravy, někoho tam naženu:-) dík za tip

  10. už jsem byl, zpracováno, vyjde 20.10. v Týdnu :)

  11. Tak pro me velke prekvapeni na ostravskem „trhu“ s restauracemi. Uzasna atmosfera (prava italska – zadny pseudo ). Jidlo vyborne, chutne, cerstve, porce akorat. Personal ( tedy i majitele) uzasne vstricni, privetivi, mili … BOMBA !!!
    Doufam, ze si tento standard udrzi co nejdele, i kdyz to nebude asi vubec lehke. Ale preji jim , aby si nasli zakazniky, kteri do teto restaurace budou chodit prave pro to co nabizi !!

    Urcite ji navstivte, stoji to za to!!!! (hlavne pro zakazniky sveta znale !! )

    kiki

  12. Podle fotek na webu to vypadá náramně!!!
    Jídelák zajímavý a ceny slušné.
    Pravda, mám to poněkud z ruky, ale pokud zavítám do těchto končin, vím kam zajít. :-)

  13. já bych jásání Kikiny trošku doplnil, Corona mi přišla jako jeden z nejméně vyvedených (nově otevřených) podniků za letošek, text tady:

    http://tyden.cz/…y_86162.html

    nejhorší je právě třeskutá disproporce mezitím jak se to tváří na webu a tím, co přinesou na talíř. poměřeno s podnikem obdobného kalibru (osteria da clara) tak ceny v coroně 1,5 – 2 vyšší, zážitek ale cca na 20% + slabé suroviny.

    koncept je ale zajímavý, takové restaurace, kdyby se dařily realizovat v praxi by se v ostravě moc a moc hodily :) tak třeba to rozjedou. prozatím ale doporučuji vyzkoušet návštěvu v jedné osobě a na něčem základním – malej předkrm, těstoviny nebo risotto a podle výsledku se eventuelně zařídit dál :)

  14. vida, vida…

  15. Dobra dobra,
    mela jsem uvest, ze jsem ze zamerila na „kvalitu“ v Ostrave. Jelikoz jsem z ostravska…
    Uroven sluzeb v Praze(bavme se predevsim o centru) a Ostrave = NELZE SROVNAVAT
    Tato restaurace by nejspise patrila do prazskeho prumeru, ale zde (ostrava) si myslim (jak jsi Cuki uvedl :- ) ) sanci na uspech MA !!

    Na druhou stranu to co se tobe muze zdat jako „NEDOVARENA restaurace“, nekomu muze pripadat jako vrchol luxusu. Ale pohybujeme se zde na urovni ostravske, a tak bych se priklanela spise k memu jasani :-)

    Takze bych doporucila rovnez osobni navstevu a pote si udelat svuj vlastni nazor… :-)

    K.

Co vy na to?

Musíte se přihlásit k posílání příspěvků.