Tak jaký další ochutnávkový maraton? RSS

Štítky: , , , , ,

126 příspěvků celkem.
Skočit na nejnovější↓

  1. Předběžně se s kamarádkou hlásíme na příští sobotu:)

  2. díky, vypadá to že 25.10. bude oprpavdu den D :)

  3. achichouvej… v tom pripade opet beze me:( ale je fakt, ze ted mam nabitych vikendu vetsinu.

  4. Nojo, ale co se teda bude degustovat?

  5. Pivli: Tak to se určitě domluvíme…
    homi: s víkendy jsem na tom hodně podobně, od února jsem měla si jen dva volné, volné tím myslím to, že jsem byla doma a uklízela borčus co se mezitím nepodařil průběžně likvidovat :-) To stejné mě čeká do konce roku…ale co, aspoň se nenudím a nesedím doma na zadnici ;-)
    Uvidím na kolikátou hodinu naplánujete tu příští sobotu. Musím upéct 4 dorty ve tvaru párkopsa na nedělní výstavu, takže pokud si pohnu a na sobotu si nechám jen designování – Béďa bude stát modelem, třeba se třeba i přidám… Láká mě to… A přidávám se s dotazem co se bude degustovat? :-)

  6. Hlásím se na příští sobotu 25. na degustaci, ale na chodící jen v případě, že se budete pohybovat rozumně, ne moc rychle. Chybí mi krvinky, tak se pohybuju pomalu, abych to udýchala, ale přeju mu je, cipískovi jednomu malinkému, ty krvinky, a vůbec, procházky mám doporučené. :-) Brala bych tiramisu, zmrzlinu, (šunka a lovečák nejsou chodící, co tam bylo ještě chodící?), nakládaný hermelín. Horké čokoládě neholduji.

  7. Když chybí krvinky … STEJK !!!!!!

  8. Jejda, to budu zrovna nach Ostrau…tak si maratonek užijte…fňuk

  9. Taky bych ráda šla, hlavně na čokoládu, tiramisu a hermelín – jestli nevadí, že se tu moc často nevyskytuju. Tedy čtu si často, ale nepíšu. Čokoládu jsem začala pít z nutnosti najít náhražku za kafe, které můj potvora žaludek poslední roky odmítá, a tak si horkou čokoládu ráda vychutnám.

  10. Juana: No vidíš, já jsem obecně na čokoládě takovej závislák, že piju horkou čokoládu jako náhražku za tabulkovou čokoládu.

  11. Tak to asi brzo začneš šňupat kakao :o)

  12. Navrhuju tlačenkový maraton, protože tlačenku mají skoro v každý hospodě… Sladkosti sou pro děti!!!

  13. 70.+71. Ale bacha na větší než malé množství, jo?
    Komorous stále bdí!!!

  14. 71.+73. mno, děkuji za varování, se nad sebou zamyslím ;-)

  15. A co takhle větrníčky – objevil jsem epesní obchod, s imho nešizenými větrníky jako kráva. :D

    Ale jinak trvám na svém – STEJKY!!!! Málokde je umí …

  16. David:

    stejky :) ok klíďo, ale ude to drahý, dlouhý a mega náročný. plus v kaýdé restauraci srandovní objednváka jednoho steaku :) no mohla by to být sranda :) taky by se muselo objedmávat jeden druh masa a stejný stupeň propečení

  17. No a co? Prostě si objednáme jeden stejk a kazdej pivo :D To je cca nooo 5 Kč podíl za stejk a 40 Kč pivko :)
    maso samozřejmě hovězí a propečení krvavé …

  18. Mno, stejky nezni špatně, ale bude to trochu časově náročné. Od objednání bude pěknou chvíli trvat, než to donesou. Zvažtě socka variantu tlačenka :-)

  19. Větrníky jo, steak ne. To by bylo vážně náročné.
    David: a v těch větrnících je opravdu dobrý krém, ne margarínová hnusná pěna bez chuti a zápachu? Nahoďte!!!
    A mají jen větrníky nebo taky náhradní díly? Ehm, věnečky..

  20. Tláča je taky dobrá varianta. Febichol, Cholagol a Buscopan s sebou a hodně proplachovat pivkem. :-)))

  21. Pokud mohu posoudit, je v nich skutečný kkrrrrrrrrrrr­rrrééééémmmmňam :)
    Po dalším jsem nepátral, měl jsem zrovna atak migrény, tak jsem potřeboval alaspoň kapku endorfinů … :D

  22. ad81. Já cjci taky větrník! Kde jsou? Mě v poslední době bolí všechno, hlavně když koťata testují odolnost mých prstů proti prokousnutí. :-)
    Tak co s tou sobotou? Podmě to nějak uzavřít, ráda bych si to zařadila do plánu. Stejky mi přijdou dost časově náročné, ta tůlačenka by šla, ale tu si v hospodách sami nedělají a dodavatelů bude asi omezeně. Stejně jako málokde už nakládají vlastní utopence a místo toho je kupují ve velkoobchodě. :-(

  23. Ale tip na hospodu s dobrými utopenci bych měla. :-)

  24. ok, sobota je mylsím jasná. počítal jsme teď počty návrhl a jasní vítězové jsou tiramisu a horká čokoláda.

    na sobotu tedy vybírám horkou čokoládu!

    prosím teď už jen návrhy na místa, kde si myslíte, že budou nejlepší!!

  25. rozhodně Café Louvre!!! Moje favoritka. Tímto bych se ráda také na sobotu přihlásila… ;-)

  26. Škoda, na sladké mě nezlákáte. Až bude nějaký slaně orientovaný maratón, půjdu! Kdyby aspoň Svařák, ale vy čokoládu…

  27. renata super :) razor: tak třeba to kimchi poté? :)

    prosím i ostatní ať se tady alespoň neformálně na čokosobotu přihlásí!!!

    díky

  28. Já budu na Vysočině, takže bohužel opět beze mne.

  29. Do kimchi bych šel, nikdy sem neměl, ale podle popisu mě velmi zaujalo!!! Dejte jenom včas vědět! Tlačenkový maratón si možná udělám sám nebo s pár přáteli z Plzeňských maratónů a bude s toho třeba nějaká reportáž:-) Upřímě řečeno, nečekal sem, že bych většinu čtenářů na tlačenku zlomil, ale chtěl sem být REBEL!!!!!!! No nic, vzhledem k tomu, že tento víkend mám zrovna volný, tak možná podniknu nějakou nezávislou akci, orientovanou na slano.

  30. Jeden čas jsem „testovala“ chlebíčky. Myslím, že chlebíčky, jsou česká specialita a nikde jsem se zatím nesetkala s takovou mírou prodeje, tak jako u nás.
    Jinak pro milovníky čokolády. V Marks & Spencer jsem před týdnem objevila kuličku čokolády na umělohmotné špejli. Ohřeje se mléko a se špejli se párkrát pomíchá, až se čokoláda rozpustí a je z toho docela dobrá horká čokoláda :)

Co vy na to?

Musíte se přihlásit k posílání příspěvků.