Nova: Babicovy dobroty RSS

Štítky: , , , , ,

180 příspěvků celkem.
Skočit na nejnovější↓

  1. je to čtka :)

  2. 91: to jsem si taky všimnul, ale dostal jsem se na ni na stránkách Týdne, rpoto ten odkaz.

  3. 90.Mno, malá země sice jsme, ale zase tak malá, abychom si nechali radit s vařením od někoho jako je tento člověk – to tedy ne!

    Že se netydí, brát si do huby Jamieho nebo Gordona. Tfuj!
    Kytka: za to druhé „pěkný“ bych ráda dosadila úplně jiné slovo.

  4. 93: Přesně tak, do chvíle kdy jsem přečetl tohle jsem se tímto „fenoménem“ byl schopnej napůl bavit. Ale tady jsem prostě musel použít trojitý pěkně, dámy prominou, nešlo to jinak.

  5. Babica na Hrad:-D Me totalne odrovnal s timhle:

    "A teďka pozor, tajdle máme, je to ocet balzámový … aceto balzámiko, ale je to krém. To znamená, to je velmi drahý a to stačí vopravdu jenom kapičky. Je to moc silný, všimněte si, jak je to krémový úplně jiný než takovýto řídký,“ a pokape tu strašnou zeleninovou oblohu balzamikovým glazé. Tak takhle se to v té Bretánii dělá“.

    Co vic dodat:-)

  6. Viděli jste to dneska .. on do cibulkove zasmažky nalil horkou vodu, údajně, aby se neudělaly žmolky .. moje babička se obrací v hrobě .. prznitel jíííííídla

  7. 93: původně jsem chtěla napsat, že nahradit 1. a 3. pěkný něčím jiným, ale Kytka to v následujícím komentáři dovedl k dokonalosti :)

  8. No a podívejte, jak je úspěšný! Jen tady na Cuketkovi o něm jedou dvě témata ve Fóru.
    Ale je fakt, že ignorovat ho prostě nejde.
    Naše mamča, když jsem se jí ptala, co si o něm myslí – hlasitě pronesla: nemluv mi o něm, jen o něm slyším a dělá se špatně. Ehlhaft je to!

  9. Maminku bych vynesla do nebes! Více takových, prosím…

  10. Nojo, stejně ho bude asi plno ženských zbožňovat!
    Chtěla jsem napsat ekhlaft, samým rozčilením mi vypadlo „ká“

  11. Tohle má televize ráda: rozporuplné (controversial) osobnosti, o kterých pak lidé diskutují. Přitáhne to pak, ze zvědavosti, nové diváky a prodá se víc reklamy.

  12. 101: a přesně proto se na to ani ze zvědavosti nepodívám ;-)

  13. 102: Tak se podívejte na netu, jeden desetiminutový recept se dá přežít a pro obrázek to opravdu stačí;-)
    98, 99: No právě, já myslal, že většinový názor na tohoto „mistra“ je shodný se zdejším a ono ouha, i moji vzdělaní vrstevníci tvrdí – „vždyť vaří pro lidi“. No tohle! Vždyť on nevaří, jen patlá potraviny do sebe!!!!!

  14. dnes mě pobavil článek o Babicovi http://goldmann.blog.idnes.cz/…kuchyni.html

  15. 104. : dost dobrý!!!!
    Hlavně ten svařák z vody od párků. Jako by to fakt vypustil z ústního otvoru Babica.

  16. Právě jsem se v magazínu MF Dnes dočetla, že pan Babica má nejraději Jihoafrickou republiku, protože " to je země, kde je celej svět najednou" :-))))

  17. Jsem už šílenej, nebo chce nahrazovat rýžový víno sušenejma třešněma? Aneb recept na smažený bůček a suché cherry. A nebo jde o sušená cherry rajčátka? Ale ty mi jako náhrada rýžového vína také neseděj.

  18. 106.:Tak ať se tam odstěhuje! Co by to bylo za celý svět najednou, kdyby tam chyběl Babica?

    107. Ani raději pomyslet. Uráží všechny kuchaře, kteří něco umí, snaží se odvést co nejlepší práci a dřou od nevidím do nevidím.
    Tenhle píp-píp-píp!!!

  19. Máte dotazy? Ptejte se: CHAT S BABICOU ;-)

  20. …13:27 ted jsem projel chat a kolem a kolem nic zasadne negativniho na Babicu, bud uspesna cenzura nebo nam normalne smyslejicim nestoji ani za to mu psat :)..... stop the ratatule torture :D

  21. já nevím jestli vám to neuniká – ale babica jen zrcadlí průměrného českého kulináře a jeho přístup k vaření :) imho

    takhle jako on tady doma vaříme „všichni“, proto je fajn vidět ho v telce jak nás v tom utvrzuje :) imho2

  22. …je to asi kruta pravda, ale Cuketka ma pravdu… :( pokud by to totiz bylo jinak, tak se u nas prodava hromada cestve zeleniny, jsou tu bajecne trhy, cerstve ryby… vse krasne, bajecne a uzasne…:)

    …skutecny stav je (jak vsichni co se nak angazujeme, nebo se aspon vzdelavame na uzsanych strankach) ubohy… :(

    …sedy prumer ma nadvaladu:( musime se jen dal snazit a treba se take nekdy octneme v gastro-raji bozske nabidky v dokonale konkurenci v boji o kazdeho zakaznika… :-D

  23. Jestli takhle vařím… zastřelte mne. Ale jinak souhlas co se týká aktuálního stavu.

  24. 111. no tak což o to, já nezapírám, že občas člověk přijde urvanej, neví, co dřív, tak otevře ledničku, zkontroluje, co je potřeba dojíst, a něco z toho prostě umíchá.

    Akorát že doteď jsme tomu doma říkali „těstoviny s vyklizenou ledničkou“ a necpali jsme se s tím do televize. Teď aby se člověk bál přiznat, že vlastně připravil Babicovo specijálo po talijánsku… :(

  25. To já taky někdy vařím co dům dal, např: TOTO. Ale jde o jeho způsob vaření matlámo-patlámo, neznalost ingrediencí, jejich používání, vyjadřování, někdy ani neví co vaří, … Ještě tak omluvim ratatule sem-tarantule tam ;-)

  26. 115. ale samozřejmě, že úklid ledničky neznamená automaticky blivajz, když se u toho přemýšlí. ;)
    což mi teda přijde, že Mistr nedělá

  27. No Bali, Tvé těstoviny bych s blivajzy pana B. rozhodně nesrovnávala. To si fakt nezaslouží. Ty těstoviny.
    Občas každý udělá nějaké to patlámo-patlámo, ale ne v jeho stylu.

  28. Na facebooku na toto tema vznikla zajimaci skupinka :)
    http://www.facebook.com/group.php?…

  29. Ladi:

    imho nesmysl, stejně tak by si mohli udělat skupinku „zakažte novu“, babica i nova tu jsou a budou :) český divák to potřebuje :)

  30. pan Cuketka:

    To chapu… Jen se mi libi, ze tim muzu vyjadrit svuj nazor :) Napriklad moje oblibena skupinka : ponozky v sandalech… Taky necekam, ze to lidi prestanou nosit :D

Co vy na to?

Musíte se přihlásit k posílání příspěvků.