Snídaně v Praze? RSS

Štítky: , , , ,

65 příspěvků celkem.
Skočit na nejnovější↓

  1. ↪ 60 Zdenek Malinsky: Imperial jsem odepslaa poté, co mi přinesli kávu Illy v opravdu ošklivých hrnečcích s velikým logem firmy a petrobarevnými čárami, dopněno o takovou tu příšernou ohýbací lžičku alá školní jídelna – podnik jako tento si podle mě měl držet úroveň servisu a pokud už tedy „musí“ ušetřit za šálky, tak se alespoň s dodavatelem domluvit o nějaké nenápadné klasice namísto plážového designu! Lžička byl jednoduše prů… ještě jsem se rozhlížela po ostatních hostí, zda mají stejnou lžičku, nebo zda jsem si ji vykoledovala tím, že jsem „myš z čech“. Ale i vedel sedící japonky měli tuto ohyzdnost. k tomu přičtu, že mi nebyli ochotní nalít sklenici vody z kohoutku – prý jsem dostala toho „panáka“ vody a šmitec. A tak mám dojem, že by si pan Pohlreich měl uklidit tské před vlastním prahem.

  2. A přídám snídaňovou zkušenost z James Dean. Snídani servírují do 12h. Přiběhli jsme v neděli v 11:55 a bylo mi jasnél že pokud necháme servírku odejít a zeptat se v kuchyni, tak snídani nedostaneme, proto jsme velmi briskně zaveleli, co bychom rádi a naštěstí vše obdrželi. Pouze na slaninu servírka zapoměla, po upozornění a 10minutách dorazila příjemně vypečená se slovy „dvojitá porce za čekání“.
    Grilled sandwich za 135,– je ohromný, vajec, slaniny a cheddaru opravdu kupa. Škoda, že k tomu není na odlehčení trochu cherry rajčat a rukoly.
    Míchaní vejce mohla být trochu krémovější, ale pořád nadprůměr. Nabízejí i hash brown, což se v Praze moc nenosí.
    Filtrovaná káva k snídani zdarma, stejně jako domácí pečivo a máslo – bílý a tmavý chléb italského typu. Ale toho už jem se ani nedotkli, neb břicha pukala:)
    Vyzkoušeno, ale srdcový podnik to také není.

  3. Ja celkem dobrou zkusenost udelal pred tydnem v Cafe Louvre na Narodce. Zaujala me tzv. severska snidane, ze zvedavosti jsem ji zkusil a nelituju. Obsahuje trochu nezvykle na uvod deci a pul sektu brut, ktery me na lacno prijemne naladil a potom nasleduji livance(domaci, zadny prefabrikat) s nasekanymi cerstvymi bylinkami s uzenym lososem, smetanou a salotkou. Vysledna kombinace chuti je vyborna a jsem ochoten se sem presne na tohle nekdy vratit. Prostredi prijemne kavarenske, dost lidi se sem chodi precist noviny u kavy, obsluha prumer, ale jidlo solidni. Snidane stala 149, kavu uz jsem nestihl, musel jsem bezet na schuzku.

  4. ↪ 61 Bari.mandle: Imperial jsem volil a volím proto, že je to kousek od Masaryčky a v sobotu (nebo neděli) mají už v 8 otevřeno. Jak jsem psal, tentokrát to byla „nouzovka“ a na rychlo, takže se hodilo, že je to při cestě z TGM do Libně. Nevím, kde je v CI chyba, personálu tam je skoro víc než hostů, při cestě na WC to byl slalom mezi personálem. Asi by to tam chtělo udělat malou čistku.

    A co ten tvůj podnik? Dáme se do toho? ;)

  5. ↪ 64 Zdenek Malinsky: Capito, v 8 rán je to veliký problém, ale chápu, že vstávat i o víkendech se zaměstnancům malých kaváren nechce:D

    Ad. můj podnik. Koncept je přes rok na papíře, ale investora se 3mi miliony, stejným nadšením a ochotou zariskovat ne a ne nalézt.

Co vy na to?

Musíte se přihlásit k posílání příspěvků.