Kam pro ryby?? RSS

Štítky: , ,

105 příspěvků celkem.
Skočit na nejnovější↓

  1. thumbs up! v pondeli asi zkusim…

  2. 32. Pivli: Prosím, prosím o jakou „rybárnu“ na Milady Horákové se jedná? Jsem na Letné a zrovna mám akutní potřebu čerstvých ryb, ale zatím jsem našla jen mraženého Pangasiuse.. :)

  3. Výborného uzeného lososa (divokého) a máslovou rybu mají v ruském obchodě ve Vladislavově v Praze. Mají celou tu rybu a ukrojí, kolik chcete :-)

  4. Nějaký bližší popis, třeba číslo domu nebo názav obchodu ?

  5. 62. přečtěte si prosím, co jsem napsala: že už to vlastně není rybárna, ale napůl maso – uzeniny. A je to dosti starý komentář. Teď už jsou to celé maso -uzeniny. :-)

  6. to 64. Pivli, Vladislavka není moc dlouhá a obchod je na levé straně ulice, když se jde k Máji, podle mapy velmi hrubě odhaduji, číslo 9, jméno snad ani žádné nemá.

  7. 66. To nebyl můj dotaz!!! :-)))

  8. Co ten obchod v Bořivojově ulici? Nějaké zkušenosti? Dnes jsem si na to vzpomněl a zkoušel něco googlovat. Nejvíc je toho asi tady: http://www.expats.cz/…-244589.html

  9. byl jsme tam, ceny ani kvalita mi nepřišly nijak zvlášť jedinečné, pán opravdu nemluví česky ani anglicky :) moc se neměl ani k vykuchání a celkově to bylo jak ve zpomaleném filmu. určitě ale ještě jednou prubnu abych si udělal lepší obrázek

  10. Re: Pescheria Adriatica – Pry maji nejlepsi vyber v patek odpoledne a sobotu rano…

  11. Ahoj vsem, vim jak je situace u nas s cerstvyma rybama kriticka. Pracuji v teto branzi uz 10 rok, at uz co se tyce prodeje ryb v maloobchode nebo nyni ve velkoobchode.Ve velkoobchodech je situace urcite lepsi ikdyz asi ne vzdy taky uplne ruzova,nemuzu mluvit za vsechny velkoobchody.Ale o maloobchodech radeji snad nemluvit.Bud maji kvalitu naprosto prisernou a nebo je kvalita dobra, ale ceny, kdy za prazmu date 600kc za kilogram je desna.Proto by me zajimalo co by jste rikali na internetovy obchod s dosti velkym (cca 100 druhu polozek a vice) vyberem chlazenych ryb a morskych specialit s dovazkou az k vam domu.Samozrejme kvalita zbozi by byla na velmi vysoke urovni a ceny velmi priznive.

  12. No takto by se to asi líbilo každému :o)

    Internetový obchod
    100 a více položek chlazených ryb a mořských specialit
    Dovážka domů
    Velmi vysoká kvalita zboží
    Velmi příznivé ceny

    Jen do toho!

  13. No popravde receno uz se na tom pracuje. Jak uz tu nekdo rikal otevrit si kramek s rybama pro nekoho, komu je toto povolani i konickem je opravdu sebevrazda.Velke penize do zacatku,hygiena atd.Delam tuto praci pac me to bavi a mym snem je mit svoji rybarnu, ale je to fakt moc velike riziko ze kameny obchod clovek neutahne.Proto sem se rozhodl zkusit to formou E-shopu. Plno veci uz je vyrizeno (dodavatele,ziv­nostesky list) ted uz jen HACCP a dodelat eshop. Verim tomu ze by to mohlo mit uspech.

  14. Něco podobného už existuje – http://www.larsjakobsen.cz/
    Ale ty ceny jsou neskutečné. Neumím si představit kdo si to zboží za takové ceny objednáva.

  15. jojo o teto firme vim a ceny jsou skutecne nehorazne a vyber z cca 10 druhu polozek a to jeste pro normalniho cloveka horko tezko pouzitelne.Nebo varite kazdy tyden k obedu zivou kamcatku?:)

  16. No, neřekla bych že jsou vesměs těžko použitelné. Mají tam i lososa, i halibuta, mořského vlka i tresku a další ryby. Jen je to hodně drahé. Ale pochybuju o tom že jsou schopní pravidelně dodávat zboží v takovém rozsahu a navíc v takové kvalitě která by odpovídala té ceně. Přitom píšou že nemusíte objednávat nějaké minimalní množství.

  17. Ano lososa maji,bud celou 4 kilovou rybu a nebo filet ale ten je za temer 600kc.Mel sem na mysli ze produkty co maji jsou spise pro lidi z vyssich sfer.Pro normalniho ceskeho obcana je to az zbytecne luxusni zbozi.Skotsky losos je fajn ale ne za tuto cenu,za tuto cenu se dá sehnat skot z BIO chovu.Ale normalni clovek da prednost norskemu chovanemu za cca 300kc. :)

  18. Vím ze to není uplne k tomuto tematu ale nejaka souvislost tu s tím je a nechce se mi tu zakládat nové tema.

    Docela by mě zajímalo proč ČT v pondelnich černých ovcich neodvysilala avizovanou reportáž s vysledky s rozboru tímto národem tolik oblíbeného pangase. Docela mě to dost zajímalo víc než nejaké dzemy.

  19. Tak sem se dozvedel ze pry ČT na tom rozboru spolupracovala s MF Dnes a ta pry nedodala vysledky rozboru,ale ze pry urcite bude reportaz v brzke odvysilana.Tak sem zvedav :)

  20. No to se ráda podívám.
    Na fr tv, byla reportáž o chovu pangase. Se divim, že to vůbec někdo jí. Sádky u vesnic, ze kterých tam jdou veškeré splašky,… No a pak se to pošle do Evropy ;-)
    Bon appetit.

  21. to samé co pangas, jsou ve vietnamu krevety. o celém tom šíleném farmovém byznysu už jsem tady reportoval… http://www.ejfoundation.org/page211.html dále tady: http://www.cuketka.cz/forum/topic.php?…

  22. Nejhorší je že pangas je u nás nejprodávanější rybou. Ani pstruh či losos nejsou tak prodávané ryby. A nikomu neni divne že filety se prodávaj za 60kč/kg jen to všem strašně chutná pač z toho není citit rybí pach. Ale když někomu vadí rybí pach tak ať ryby neji,ani pangase. Nikoho z těch lidí nezajímá jakej sajrajt to je. Mě už se to uplně znechutilo a nejlepší je že si všichni mysli že když kupuji v obchodech chlazeného pangase že je skutešně chlazený že ho za těch cca 150kč/kg vozej z vietnamu letadlem.Ale omyl, neexistuje žádny dodavatel který by to vozil do evropy v chlazeném stavu.Vždy se to vozí lodí ve stavu mraženém a pak se to jen v evropě rozmražuje a prodává jakože chlazené a všichni si radoby chlazeným pangasem futrujou mrazáky a ač lidi varuju aby to do mrazáku nedávali a seznámím je s tím že je to rozmražované tak se strašně divěj a stejně si toho vemou kopec s tím že to zamražovali až do teď a nic se jim nestalo. Tak doufám že tu reportáž skutečně odvysílají :)

  23. v úterý jsem si přinesla z obchodu čerstvou tresku a podnítilo mě to k tomu, udělat svou první objednávku u Čerstvých ryb. Mám ale několik dotazů – když jsem hledala úpravy sledě, kterého jsem si objednala, narazila jsem na varování před pokrmy z surového nebo marinovaného sledě, kvůli tzn. „sledímu červovi“ Nevíte jestli je z Čerstvých ryb zajištěna nějaká kontrola a pokud ne, jestli jsou konkrétně sledi, alespoň šokově zmraženi? plánovala jsem si na zítřek gravad silk(a) a nechci jej zmražovat…

  24. O kontrole nevím, ale zamražené ryby určitě nejsou, pan Lešetínský si zakládá na co nejčertvějších produktech. Každopádně je to velmi milý a vstřícný člověk, zavolejte na číslo uvedné v kontaktech a rád Vám dotazy zodpoví.

  25. Pan Lešetínský mě ujistil, že ryby procházejí veterinární kontrolou a že se nemusím bát. Byl opravdu velice milý a vstřícný a přihodil ještě pár tipů na domácího zavináče :)

  26. Jé, tak to si ty sledě asi taky naložím, zrovna dneska mi jich taky to kilo přivezli :-)

  27. Již po několikáte si objednávám čerstvé ryby přes e-shop Čerstvé ryby Brno.Při první objednávce jsem měla strach v jaké kvalitě mě ryby přijdou (však znáte nedůvěřivého českého člověka, který potřebuje mít vše před očima a nejraději si to i osahat).Při doručení první objednávky jsem byla velice mile překvapena a to, že mě ryby přišly do 24h od zaslání objednávky , ale hlavně také s profesionálním přístupem duručitele, který mě krom podání přesných specifikací a receptů objednaných rybiček také okamžitě umožnil překontrolovat celou moji objednávku.S takový přístupem k zákazníkovi jsem se již dlouho nesetkala.
    J.

  28. To vypadá dobře:)! Pro mě bohužel z ruky.
    Já chodím sem (u Benešova): http:http://www.lisno.cz/prodejna.htm, otevřeno mají sice jen čt, pá 10–16, ale i tak jsem ráda, že tu je aspoň něco. Je to spíš obyčejnější a menší výběr, ale zas tomu odpovídají ceny. Vždy mají pstruhy a kapra, obvykle i lososa, tolstolobika, sem tam nějaké další sladkovodní ryby. Obchůdek je součástí areálu sádek. Ryby prý přiváží ve středu v noci (na sádkách mají jen kapry), zabíjí a kuchají, takže radši kupuju ve čtvrtek. Vždycky volám předem a zamlouvám, ale pstruzi jsou na jistotu.
    Dřív v Praze jsme chodili (cca 2 roky zpátky) do obstarožního mini rybářství sem: http://www.nelso.co.uk/…lace/310064/, pan majitel mi s jiskrou v oku během pstruhovraždy vykládal, jak je to jeho koníček:), myslim že tam mají jen pstruhy a kapry, ale loví je živé rovnou z káďě.
    Pak tady eště nezaznělo Aromi la Bottega, ale ty ceny…
    Sem tam nějaká rybka taky v Little Italy: http://www.facebook.com/…od.daemanuel
    A eště tohle, občas jsem jezdila kolem sádek u Tábora (nejen Tábor, celej seznam se sádkama s prodejem ryb), ale zkušenost nemám, nevíte někdo? http://www.trebon.rybarstvi.cz/ryby/

  29. Táborské sádky ( pod hrází Jordánu, dost schované..nevím, jestli je k nim vůbec směrovka) jsou výborné, poprvé jsem zkusil candáta a už nemůžu jinak :-)

  30. my jezdíme do Makra, v Pardubicích asi jediná šance na čerstvé ryby, máme tu sice „rybárnu“, ale tam moc čerstvého není… nebo pak počkat na výlovy rybníků, to je jiná liga, příp. čerstvý pstruhy ze sádek…

Co vy na to?

Musíte se přihlásit k posílání příspěvků.