SCUK #3 RSS

Štítky: , , , ,

91 příspěvků celkem.
Skočit na nejnovější↓

  1. 1eRrr:

    uau :) DEADLY

  2. Nordy: ok, děkuji. Beru ještě navíc vzoreček doma kvašené zeleniny na čínský způsob…

  3. 60. joj! ;-)))
    Dnes jsem ulovila u nás v Arkádách v bio obchodě (který je sice skvěle zásobený, ale jinak skutečně děsivě předražený -jako ostatně vše, v Arkádách) kvašenou biozeleninu – pickles. Tak ji vezmu na scuk.

  4. Tak já vezmu kimchi z Modrého zubu.

  5. tak budu se zítra těšit :)

  6. také se těším, dneska jsem koupil na SCUK tu omáčku z Michelské, sám jsem na ní zvědavej. A na svoje Kimchi no. 2 taky, ještě nevím, jak prokvasilo.

  7. Ako som slubila uz na FB, doraziiiim! a donesiem kimchi sample zo sushi pointu na andeli. Ahojte zajtra! :-)

  8. Scuk byl parádní, voňavý, vzorky zajímavé, atmosféra velmi příjemná a kupodivu všichni přežili. I paní majitelka ochutnávala, když zjistila, že všichni žijeme. :-))))
    Prima akce, díky moc, těším se na další…

  9. SCUK #3 iz OVER!

    (prosím všechny účastníky ať do 24 pečlivě hlásí veškeré zdravotní komplikace ;)))

  10. ;-))))
    Zatím se cítím více než skvěle, kombinace fermentovaných produktů a zázvorového čaje byla parádní. Ovocný košíček na závěr to jen vylepšil. :-)

  11. reportík bude, doufám!

  12. Já po příjezdu domů pociťoval nedostatek kimchi, tak jsem si na talíř k večeři přiložil pořádnej kus toho z Gorazdovy. Jinak děkuju za velmi příjemné setkání.

  13. Na balkoně jsou ještě dvě sklenice kimchi, ale dala bych si tu úžasnou pastu!

  14. 72. Ale máš pravdu! Málo toho bylo!

  15. děkuju také všem kteří přišli, bylo to moc fajn (potkat a pokecat s podoběn postiženými/praš­těnými)!!! :)

    reportík bude, malinký ale bude :)

  16. Tak to jste si to museli užít! No vzpomněla jsem si na vás, ne že ne ;-)

  17. Hlásím, že jsem také v pořádku (zatím). A mám tu taky zbytek kimchi, takže si ho asi dám :)

  18. Aj cappuccino je v poriadku!!! Na to, ze to bolo moje prve stretnutie s kimchi, bolo teda dost drasticke:-) Ale bola to fakt sranda! Viva scuk 4!

  19. Nojo, ale co Cuketka? Přežil noc? :-))))

  20. Taktéž bez komplikací! SCUK byl moc příjemný a kimchi naštěstí nespálilo všechny chuťové buňky, takže můžu i nadále koštovat neznámé věci :o)

  21. Čekám čekám na report a pořád nic. Dnes si chci jet někam konečně koupit kimchi!!! Prosím prosím doporučte, kde je dobré, nechci vyhodit peníze za nějaké, které se při vašem hodnocení ocitlo na chvostu. Díky moc!!!

  22. Ani vitamíny, ani kyselina mléčná v kimči nezabránily útoku virů. V krku mám šmirgl papír a kimči si teď dát nemůžu, protože bych skákala do stropu. Pálí…:-)))

  23. 81: doporučuji asijský obchod v Gorazdově a budu držet palce, aby ho měli

  24. jojo, já tam byla!!! :) už si užívám Kaktugi (cut radish) kimchi, v ledničce mám ještě dva další balíčky a chci jet do Koreje, úžasné!!! má první zkušenost :)

  25. je to dobré, pekelně pálivé, to já ráda, ale málo ponožkoidní, těšila jsem se, že to „pojede“ více ;) jím ho s olomouckými tvarůžky :)

  26. Náhodou, kimči z Gorazdovky drží čestný titul Velký Smraďoch!!!:-)))

  27. fakt??? a byly to ty kimchi v těch balíčcích? no, já toho smradu snesu holt hodně :)

  28. Jo, takový pěkný, lehce nafouklý balíček to byl, když se otevřel všechny ostatní kimči svým odérem rázem přebil.
    pan Cuketka dobře nakoupil. :-))))

  29. jj největší chachar to byl :) tza zpož'duch se omluvám, nestihačka :)

  30. 87: Ale byl z čínského zelí, nikoliv z ředkve, možná to má vliv na odér. A nebo holt zrovna bylo moc čerstvé, na tom na scuku bylo na obalu varování, že dále kvasí v pytlíku.

Co vy na to?

Musíte se přihlásit k posílání příspěvků.