Zmrzlé carpaccio RSS

Štítky: Zatím bez štítků.

5 příspěvků celkem.
Skočit na nejnovější↓

  1. Ráda si v restauracích dávám různá carpaccia, ale už několikrát se mi stalo, že přinesli plátky ještě s krustami ledu, celé tvrdé. Vím, že na krájení maso musí být namražené, ale při podávání už by to tak být nemělo, nemám pravdu? V takových případech jsem jídlo vracela do kuchyně, ale obsluha na mě koukala jako na blázna, tak si nejsem jistá.
    Díky za odpověď zkušenějších:)

  2. Osobně si myslím, že to namražování má jedinou funkci, a to usnadnit krájení.

    Nevím, jak Vy, ale já carpaccio jím za tím účelem, abych si vychutnal chuť toho syrového masa. Když ho budu jíst zmrzlé, tak si toho moc nevychutnám.

    Takže rozhodně souhlasím s Vaším přístupem.

  3. …nechci Vám brát iluze,ale…existuje výrobek mražené carpaccio…dodává ho údajně nowako a berou ho i hodně vyhlášené podniky,kde by jste to v žádném případě nečekali…,takže to není chyba při krájení,protože se v kuchyni nic nekrájelo…
    hezký den

  4. Také se mi to stalo. Selhání kuchyně…

  5. ↪ 3 mango: Tak to mnoho vysvětluje.
    Skutečně takový výrobek existuje, např. zde:
    http://www.objednatzbozi.cz/ItemDetail.aspx?… (zdá se, že Nowaco se přejmenovalo).
    Ale nevím, jestli je tomu carpacciu až tak na újmu to, že bylo několik týdnů zmrazené asi v nějaké plastové folii.

Co vy na to?

Musíte se přihlásit k posílání příspěvků.