Kečup RSS

Štítky: ,

45 příspěvků celkem.
Skočit na nejnovější↓

  1. Pratcheta louskám skoro dokola, ale občas je škoda té nevyváženosti. Jsou knížky co mám již ohmatané a některé jsem četl jen jednou či dvakrát. Adamse jsem nečetl a Dunu jsem louskal tolikrát, že těžko počítat.

  2. Kytka: Jahodový klátil, JO! :D
    Pivli: Oh my Good!!! Koňada, vynikající kuchařka, milovnice ransomeovek … Kdes byla, když jsem si hledal ženu! Nejspíš někde u koní, co? :D
    Gimli: Buch (aka da vinčiho kód), Pravda, Malí bohové, otec prasátek – imho jedny z posledních výborných kousků.

  3. Kytka: Též je v knihovničce. Nejlepší je Knihovníkův recept a pak Vetinariho.
    David: Souhlas, mezi ty nečtené patří třeba Podivný Regiment. A mezi naprosto ohmatané Stráže stráže, Zajímavé časy a Poslední kontinent

  4. 33: Knihovníkův recept dokonce asi jako jediný často používám. (-:

  5. 32. ;-)))
    Nojo, Ransome, těšila jsem se, až bude pod stromečkem nějaká nová knížka. Četla jsem vše, co u nás vyšlo, většinu i mám doma. A baví mě to ještě teď. :-))))
    Pratcheta jsem něco četla, pak už jsem ztratila přehled. Raději Tolkiena.
    Duna je super!!!

  6. Pivli. joo Tolkien. A tohle znáš?: http://balu.szm.sk/

  7. Nojo, parodie na Hobita. Ale nečetla jsem.
    Víc mě bere, jak by asi udělali Silmarillion Monty Pythoni.
    To bylo kdysi na Jcsoftu a bylo to k popukání. Mám to doma vytištěné, zkusím najít odkaz. Vážně bžunda. :-))))

  8. Ha!
    http://www.jcsoft.cz/…viewnews.asp?…

  9. Pivli: Přešti, pak budeš na pána prstenů pohlířet zcela jiným pohledem :o)

  10. Pane Cuketko, je na tomto systému možné část diskuse useknout a přeložit do samostatného vlákna? Rozjela se tu zajímavá literární debata, jen se trochu bojím zmatení čtenářů, kteří chodí jednou za čas a kliknou na vlákno s názvem kečup.

  11. 25, 29: Kečup coby kreff: Horror-fotky někde jsou, v dolních vrstvách rodinného harampádí. Bylo to dávno, v před-digitální době. Syn zatím vyrostl a se oženil…
    Kdybych na ně kápl, dám je do placu, ale to už bude, počítám, diskuse někde úplně jinde.
    Zatím použijte své představivosti: Zahradní skalka, vlastně horská krajina. Plastická gorila (protagonista) vítězně pózuje nad jakýmsi ještěrem ležícím v tratolišti kečupu. Atd, atp, usw, etc… ;-)
    (PS.: Odklízení krve/kečupu musela být práce doslova mravenčí!)

  12. David: Jéé Rabit, to jsem měl doma v tištěné podobě, ale kamsi to zapadlo. Super počtení.
    Pivli: Čtení takzvané večerní :)

  13. Teda to jsou offtopicy jak Brno :-D

  14. hele, když už jste u těch hobitů a elfů… přečtěte si tohle:

    http://www.cesky-jazyk.cz/…prstenu.html

    je to pohled z druhé strany.

    CITÁT Z KNIHY:

    „Samotná hlava Bílé rady, Saruman, což je dostatečně předvídavý a bystrý muž, bojoval s tím nápadem do poslední chvíle, a když byl plán přijat, opustil řady bílých čarodějů. Hlavou Rady se stal Gandalf, iniciátor ‚konečného řešení mordorské otázky‘.“

  15. a ten jahodový klátil by mě taky lákal, kde ale sehnat ty formy, které vlastnila stařenka oggová?

Co vy na to?

Musíte se přihlásit k posílání příspěvků.