Stravenky v restauracích RSS

Štítky: , ,

40 příspěvků celkem.
Skočit na nejnovější↓

  1. ↪ 28 Vanda: Ja Vas take neznam, ale kde presne jste z textu zjistila, ze pouzivam stravenky? To ze se k tematu vyjadruji je dano tim, ze jsem s negativnimi vyjevy ze stany obsluhy bohuzel setkal a nikoliv v ojedinelem pripade. Kdyz clovek chodi posedet s vetsi spolecnosti, nekdo stravenky vzdycky ma.

  2. Stravenky i flexi pass poukázky dostávám, tzn. platím s nimi dost často a jsem dost překvapená vyzněním diskuze. S negativními postoji k placení stravenkami ani mimo obědovou dobu se téměř nesetkávám. Možná to bude prostě mým postojem, není mi nikterak trapné jimi platit, nic sociálního na tom nevidím, je to platidlo jako jakékoliv jiné a pokud jsou akceptovány (téměř vždy je uvedeno na stránkách podniku), nevidím důvod, proč je nepoužít. Snad pouze v těch situacích, kde se jedná o větší obnos za jídlo a tedy je nepříjemné přepočítávat větší štos stravenek (tzn. lepší restaurace). A také bych se tomu asi vyhnula při placení na rande, kdy situace kolem placení může být nepříjemná už sama o sobě. S čím se spíše častěji setkávám je, že obsluha neumí celkovou částku spočítat (mám stravenky v hodnotě 90Kč). Velká výhoda stravenek je, že zaměstnavatele stojí na daních méně než klasická hodnota a doplácí na ně, tzn. je to i výhoda zaměstnance, proto bych stravenky nezatracovala. Co není pravda, že by stravenkami platil jen nižží management, alespoň z velkého množství příkladů kolem mě. Osobně střídám jídla z domova s obědy, kdy zaplatím třeba i více než 1 stravenku, nebo použiji na večeři v běžné restauraci a doplním hotovostí.
    Když mi stravenky přebývají, platím s nimi např. v Albertu, s maximálním možným počtem použitých stravenek 5ks jsem se nesetkala.

  3. ↪ 31 Michal Máta: Nezjistila, předpokládala. Pokud Vás to ranilo, omlouvám se. Dostávat je, sama bych je klidně používala.

  4. ↪ 28 Vanda: To neposoudím. Ale bohužel s ochladnutím obsluhy se setkávám již od okamžiku, když se zeptám, jeslti stravenky ůbec berou, a to ještě žádný speciálně nepříjemný okamžik tahání barevných papírků pro mě nenastává.

    Vámi uvedené věty už bych ze své strany brala za neúměrný výpad za linii neutrálního vztahu s obsluhou – po jejich osobních pocitech ze stravenek mi nic není a říci něco takového, jako píšete, je neomalenost, takže to bych neudělala.

    ↪ 29 Vanda: psané na stravenkách ne, ale restaurace občas berou stravenky jen v poledne, co já vím, proč.

  5. jedna děčínská pizzerie má dokonce odlišný jídelníček (zřejmě jen cenově, nikdy jsem jej neviděla) pro ty, kteří chtějí platit stravenkami, to už mi přijde z její strany ostudné – buďto je akceptuji nebo ne.
    já je nejčastěji uplatním při nákupu u řezníka nebo v bille (kde podmínky ohledně alkoholu, nepotravinářského zboží a max. počtu 5 kusů opravdu nekompromisně hlídají), večer v restauraci mi to stejně jako jiným zde na diskuzi nesedí, přestože k tomu není de facto důvod. Ale blíží se konec roku, štos se netenčí, takže i na to zřejmě dojde :-)

  6. ↪ 34 kami: „po jejich osobních pocitech ze stravenek mi nic není“ … právě že pokud cítíte ochladnutí obsluhy, tak zřejmě mají osobní pocit ze stravenek. A opravdu bych od nich chtěla slyšet proč. Je to platidlo a dýžko se dává v hotovosti. Už se v tom nebudu vrtat, osobně jsem se se stravenkovým problémem nesetkala. Ale neomaleně se ptám, kdykoliv žádám nějaké vysvětlení.

    A k pobavení přidám historku od kamarádky, tchyně ji pozvala na oslavu svých kulatin a za společnost asi 20ti lidí pak platila stravenkama. Tomu říkám trapný konec večírku! :)))

  7. ↪ 33 Vanda: V poradku, me spis zajimalo jak jste to vydedukovala. Stravenky bych jinak taky bral :) Prijemny bonus k platu.

  8. Platit v restauraci složenkami jsem zkusila zatím 3×, 1× oběd (na ten ale z pracovních důvodů nechodíme) a 2× večeře, a nikdy jsem se neptala dopředu, zda stravenky berou, takže o nějakém ochladnutí obsluhy nebo špatné následné obsluze nemůže být řeč. Primárně jdu posedět do hospůdky s přáteli, stravenky beru s sebou pro případ a až před placením se ptám, zda je berou. Buď ano a tak s nimi zaplatím, nebo ne a zaplatím hotově, nemám s tím problém. Jsem prostě ráda, když se jich zbavím. Ale neupozorňuji hned při prvním kontaktu, že s nimi chci platit.

    Myslím si, že problém nepříjemné obsluhy je prostě v lidech. Na večeře chodíme většinou se známými a občas chceme účet rozpočítat na páry, respektive při „babinci“ na jednotlivce. Některá obsluha je milá a jsme občas překvapeni, jak z paměti vyjmenuje, který pár co měl a vůbec se nespletou. Někdy přijdou s požadavkem dojít si zaplatit na kasu, což je taky v pohodě. Jen některá obsluha hodí nepříjemný ksicht a dá nám najevo, že ji to obtěžuje, tak ta zřejmě má pak možná problém i s těmi stravenkami nebo s čímkoliv, co jen trošku vybočuje ze zaběhnutého normálu „mít co nejméně práce“.

  9. Myslim, že to moc prožíváte:)
    Když jsem stravenky měla, dělala jsem to přesně jako Krizik -nosila s sebou stravenky i hotovost a když jsem stravenky při placení „udala“, tak dobrý, když ne, tak se nic neděje.

    Pokud Vám vadí, že se na Vás dívají přes prsty(někdy to může bát pravda, někdy si to možná jen namlouváte), tak bych radila zajet na velkej nákup do obchodu, kde stravenky berou a nakoupit třeba trvalnivé potraviny: přílohy, nakládanou zeleninu, olivy, rybičky…

    A nebo se poptejte po příbuzenstvu, uvidíte, že když kus dáte mamince, sourozencům, tchýni… že se nakonec stravenky rozpustí. A nechte se pak třeba pozvat na oběd;)

  10. Párkrát jsem na toto téma zavedl řeč a jak v restauracích tak třeba v lékárně (která by mohla brát flexipassy, ale nebere) jsem se dozvěděl, že provize při platbě kartou je pro ně výrazně nižší, než provize při platbě stravenkami/pou­kázkami. Je fakt, že na straně bank mi přijde, že je nyní docela konkurence, která provize tlačí trochu dolů. Plus samozřejmě peníze přijaté v podobě stravenek nekompromisně musí projít účetnictvím, ale to je pro mne jako daňového poplatníka pozitivum :-)

    A, což může vysvětlovat kyselé ksichty personálu, se stravenkami je více úředničiny než s čímkoli jiným, protože se musí razítkovat, psát výčetky, posílat firmě (nebo odvézt do Makra).

    Mimochodem, ohledně hlídání v Bille: v Bille, kam občas zajdu já, mám zkušenost, že to nehlídají vůbec: když slušně poprosím, tak není problém limit překročit, dokonce jsme nákup ani nijak nedělili. Asi paní pokladní využívá toho, že stále dost lidí platí hotově a zaměstnavatele fakticky zajímá jenom to, aby na konci směny neměla manko.

Co vy na to?

Musíte se přihlásit k posílání příspěvků.