SCUK #4 RSS

Štítky: , , , , , ,

74 příspěvků celkem.
Skočit na nejnovější↓

  1. 12. a 13. je moc brzo, tenhle víkend jsem pryč, takže nebudu mít napečeno.

  2. Vánočka – bezva nápad. U nás se jich stejně vždycky musí péct víc. Aspoň bych upekla zkušební ještě před Vánoci.

  3. Ja budu pect az ten vidend tesne pred Vanocema, driv nestiham, coz me asi diskvalifikuje ze SCUKu :o(

  4. Já bych tedy mohla, sice nebude ještě cukroví komplet, ale něco poskládám. Peču asi 13, možná 15 druhů, tož něco už bude. :-)

  5. Tenhle nebo příští víkend myslím můžu.

  6. Já také můžu 12. i 13., kdo nebude mít napečeno, tak koupí vánočku, štolu nebo cukroví – podle toho, na čem se domluvíme, že budeme ochutnávat. Třeba cukroví z malých cukráren, kde si ho dělají sami, by mohlo být zajímavé.

  7. Tak co bude s tím scukem4? Jsem natěšená, termín se blíží a tady ticho po pěšině.

  8. No ano, bude něco? A kdy nakonec?
    Napečeno budu mít maličko. Tedy – něco napečeno je, ale nebude poslepováno a dozdobeno. Takže vezmu jen trošku na košt. Rohlíčky, linecké a ještě něco, co stihnu do soboty dodělat.
    Jsem po té viroze úplně vyšťavená, tak mi to všechno trvá 2× pomaleji…

  9. No ano, bude něco? A kdy nakonec?

    zalezi jenom na vás .) nahodil jsem 12,13 a zatim se prihlasila jen caty :) takze to zatim vypada blede :)

  10. a tak teď koukám,že rachad dělá na zavadilce 12. večůrek:

    http://www.souk.cz/?p=95

    takže všichni tam! :)

  11. Jsem se taky hlásila, náhodou!!!
    Ale akce na Zavadilce vypadá velmi dobře, takže tam na 99% budu.

  12. Právě jsem se přihlásila, snad mě bez doporučení vezmou ;-)

  13. já bych ráda na scuk, ale tento víkend tu bohužel nejsem… :-(

  14. Večírek na Zavadilce mě taky moc láká, ale v pátek mám bohužel trénink od 7 v Hostivaři… )-:

  15. no ja som blba…az teraz som si vsimla vecer na zavadilce. Hm, tak rada by som bola prisla, ale uz to asi nestiham…:-( Ale pokusim sa, mozno predsalen…

  16. Ptám se: kde byl Cuketka dnes (včera) večer? Že nedorazil na Rachadovy arabské hody? Byl očekáván, zvláště, když nás tam tak hezky nasměroval!!!
    Bylo to naprosto úžasné!!!

  17. já jsem na zavadilce nebyl a ani jsem návštěvu neplánoval :) tak se omlouvám že jsem vás uvedl v omyl :)))

  18. No to jsme viděli, žes tam nebyl! :-)))
    Ale fakt jsme mysleli, že dorazíš(viz komentář č. 40). Navíc se mluvilo o návštěvě Rachada při posledním kimči scuku…
    Bylo to prima…

  19. komu byc se ještě chtělo, můžeme SCUK #4 oživit v sobotu 20.12. od 1330 opět v Biozahradě :) napište, kdo by eventuelně přišel!

    (téma by bylo stejné cukroví, vánočky, punče, svařáky a jakékoliv jiné sváteční nesmysly)

  20. 49. Ještě nevím, jakej budu mít program, ale pokud to půjde, tak dorazím.

  21. 49. A to by šlo. Ne na moc dlouho, ale zastavila bych se ráda! :-)))

  22. na chvíli se také ráda zastavím…

  23. Já bych přišla, ale už budu pryč…

  24. Moc ráda bych přišla, bohužel nemůžu. Přeju sladké ochutnávání!

  25. Já už budu taky pryč.

  26. tak zatím jen dva :) jeslti nasbíráme >5 scuk bude, kdyby ne, tak až po novém roce a už s nějakou standardní , tentokrát běhací, náplní

  27. Teoreticky jsme čtyři, prakticky tři. Tož lidi, co je s váma?
    :-)))

  28. Tak se hlásím už jistě, nějaký cukroví se taky najde, i když jsem ho nepekl sám.

  29. Ja chcem tieeeeež…ibaže 20.12. už budem na Slovensku:(
    Ale ak by sa konal až v januári, rada pribehnem…taký behací maratón sa po sviatkoch môže celkom hodiť :-)

  30. Teoreticky bych mohla. Jen nevím, kde ta Biozahrada je. Mám cukroví i slanoví a do soboty ještě něco přibude.

Co vy na to?

Musíte se přihlásit k posílání příspěvků.