pečení chleba RSS

Štítky: Zatím bez štítků.

3 příspěvků celkem.
Skočit na nejnovější↓

  1. Prosím, můžete mi někdo poradit, jak dlouho péci chleba v el. troubě, pokud mám chleba bez hnětení z 1 kg mouky.

  2. To je úplně nesmyslná otázka, to si musíte sama vychytat :)
    Je to troubu od trouby, záleží na teplotě kterou umí, jestli používáte do trouby kámen, jak se chová těsto… Prostě experimentujte a postupně si to vyladíte.

    Já, než jsem upekl chleba na jedničku, jsem vyrobil několik totálních zmetků, se kterými bych zabil i bizona, kdybych to po něm hodil. Ale ovce to pak žraly, takže žádná velká škoda :)

  3. Ja pečiem takto: Elektrická trúba, 250 stupňov, 15 minút predohrev s jedným plechom v dolnej tretine a druhým na spodku. Otvoriť, vybrať plech, zatvoriť, dať pečiaci papier na neho vyklopiť chlieb, narezať, a šup do trúby. Na spodný plech chrstnúť pohár horúcej vody. Toto všetko veľmi rýchlo. Nastaviť vrch-spodok 15 min. Po 15 min vybrať plech s vodou, pootočiť chleba o 180 stupňov a prepnúť trúbu na 220 celziových 20 min a je Hotovo. Si myslím že by to mohlo fungovať. Poprípade druhú fázu pečenie predĺžiť abo skrátiť. V tomto pripade (1kg múky) by som predĺžil o 5 minút.

Co vy na to?

Musíte se přihlásit k posílání příspěvků.