Ček Meny 2009 RSS

Štítky: , , ,

42 příspěvků celkem.
Skočit na nejnovější↓

  1. Ano, to co jste vypsali je rozhodně dobré, ale jsou tam i větší poklady

    150g Kovbojská pánev
    Cowboy Pfane
    Cowboy's pelvis

    A zřejmě jsou nějak kapitálově propojený s českou poštou

    Plněné taštičky švestkovými povidly
    Gefullte Taschen
    Filled parcels

  2. Německy neumím, ale řekla bych, že tam jsou taky pěkné chybky, ovšem Cowboy´s pelvis absolutně vede! To je jak lékařská zpráva.
    :-)))

  3. Jé, už to tu někdo psal, s němčinou, přečetla jsem to až teď.
    Ovšem přítel kapr vede! Kapr, kapr, kaprprpr, kokoška!

  4. (32+33) Pivli, zatím jsem nenašla položku v němčině, která by byla dobře. Když řeknu „hrůza“, tak je to jenom slabounký čajíček.

  5. das ist hrůza, vlasy auf!

  6. 34. Ahojky, Helli!
    Nojo, Ty musíš doslova trpět, když to čteš, že?
    35. :-)))

  7. Ještě k tématu restaurace Gurmán v Lanškrouně a její jídelní lístek:

    Já ji totiž znám a mám ji rád, dokonce kdykoliv když mám služební cestu tím směrem, rád si udělám i větší zajížďku, abych na oběd zašel právě do téhle restaurace.
    Dokonce jsem přesvědčený, že je to jediná skutečně dobrá restaurace v celém ústeckoorlickém regionu – v České Třebové, Žamberku, Ústí nad Orlicí nebo ve Štítech v podstatě ani není kam jít, pokud vás tedy neuspokojí speciality typu guláš, kuřecí prsa s broskví nebo obligátní hospodské minutky na přepáleném tuku s krouhaným zelím.
    Tím spíš mě fascinuje, že v takové kulinární poušti prosperuje podnik, který vaří poctivě a chutně, i když poslední trendy v gastronomii jej zdaleka minuly.
    Má to dvě vady na kráse: zmíněný jídelní lístek s mnoha zkomoleninami (pokud mě paměť neklame, za posledních sedm let se vůbec nezměnil !) a designově dost zprzněný interiér, kdy do krásného starého sklepení pod lanškrounskou radnicí vestavěli balustrády a zahradní dekorace á la Baumax.
    Ale díky výborné kuchyni a nesmírně příjemnému personálu jsem to ochoten překousnout a vám doporučuji zkusit to taky.

    Ještě mě k tomu napadlo toto celkové hodnocení: Pokus o evropskou gastronomii v podmínkách čekého maloměsta „in the middle of nowhere“. 

    Legal Disclaimer: The author of this review has no affiliation or association whatsoever with Gurman Lanškroun or with the third parties providing this service… :-)

  8. 37: No vzhledem k tomu výše nalinkovanému jídelnímu lístku bych to opravdu na pokus o evropskou gastronomii neviděl…Dokonce ani na neúspěšný pokus.
    To pochopitelně nic nemění na tom, že tu restauraci ani ostatní restaurace v okolí neznám a klidně budu věřit, že tam vaří líp, než v těch ostatních. (alespoň dokud se sám příležitostně nepřesvědčím o opaku)

  9. 37: vady na kráse: zmíněný jídelní lístek s mnoha zkomoleninami
    Kdyby ten jídelní lístek nebyl dlouhý jako Lovosice, bylo by těch zkomolenin méně!

  10. Nojo, no taková boehmerdeutsch :)

    Nad říšským územím,
    letí bedna s uzeným
    ich vidrhóle,
    brzy bude dole!

  11. 40. Chichi!

  12. Dotyčná restaurace dle hodnocení v novém projektu hodnocení restaurací perfekcioniste.cz – no zatím má ten projekt v mých očích sám o sobě k perfektnímu dost daleko, ale je teprve v začátcích, tak uvidíme.

    http://www.perfekcioniste.cz/…radnici.html

Co vy na to?

Musíte se přihlásit k posílání příspěvků.