Co Vám v Praze chybí? RSS

Štítky: Zatím bez štítků.

19 příspěvků celkem.
Skočit na nejnovější↓

  1. Dobrý večer,

    před nedávnem jsem našel tento web a musím říct, že se tu dobře bavím :)..Ale k jádru pudla…zajímalo by mne co Vám v praze chybí za podnik. Respektive kam by se Vám líbilo chodit a rádi se tam vraceli.

    Děkuji za odpovědi

    O.T.

  2. Vietnamske restaurace, nechci pokazde cestovat az do Malesic.
    Dobre a cenove prijatelne sushi.
    Opravdu kvalitni Cinska restaurace ktera nabizi vlastne vyrobene Dim Sum a take Hot pot.
    Dobry Tapas bar.
    Madarska restaurace.

  3. lidiab:

    podepisuji bez výhrad, až na to suši. dobré a cenově přijatelné suši je v česku v rozporu.

    mě chybí třeba obyčejné ale jasně vymezené domácí fastfoody z čerstvých surovin. dobrý směr nastolil beas, ale chce to i nějaké maso, brugry etc :)

    tapas bar!!!!

  4. Mne tu chybi La Brasserie de L'Entrecote

    Uzasny podnik do ktereho jsem nahodou zapadl v Lisabonu – az pozdeji jsem zjistil, ze je to vlastne franchise…takze ma tu nekdo zrovna volny cash, ci dobre vztahy v bance? ;-) Venku je vyvesene „Menu“ – varianta 1 a varianta 2 – tedy muzete si tam dat maso s hranolkami, nebo…seitan s hranolkami. Maso bylo tak neuveritelne dobre, ze ma skoro vege pritelkyne v prubehu vecera litovala sve rozhodnuti pro ten seitan (hovezi ji nikdy absolutne nechutnalo…) K tomu uzasna omacka a pokazde, co vam prilozi porci masa z nahrivaneho tacu, donesou i porci cerstvych hranolek.

    Nejak jsem si na to vzpomel, zrovna kdyz jsem cetl cukinuv prispevek o „steakhousu“ v Ove. Ten vypada vskutku desive :-)

    http://www.brasserieentrecote.pt

  5. jaakob: Maso bylo tak neuveritelne dobre…

    Nojo, ale to bylo možná tím Portugalskem obecně, ne?

  6. Mozna jo ;-)

  7. Čas a peníze obejít stávající podniky a zjistit, jaký mi vlastně chybí:-))
    Teď vážně: dobrá kavárna s kávou s sebou za méně než hodinový plat;-)

  8. Dobrá japonská non-sushi restaurace.

  9. …dobre jidlo v noci ,,picante,, :(
    …jo a currywurst
    …male utulne presso-bary jako v holadsku

  10. fandor: Co Hanabi?

  11. ad Tapas bar, co La Bodega?

  12. la bodega je luxusnější španělský restaurant s nabídkou tapas, nejni to tapas bar :)

  13. Restaurace s českými jídly – škubánky, polévky a podobně, maso :-) !!! Malé útulné vídeňské kavárničky ale hlavně TRH!

  14. Tak jen k La Bodega, byl jsem tam 2× a pokaždé jsme měli arogantní a dost nepříjemnou obsluhu, jednou jsme odešli uprostřed stolování (číšník na nás byl vyloženě sprostý). Pak jsem tam měl dva kamarády, jeden byl spokojený, ale druhý měl také špatný zážitek…tak nevím jak je pro majitele přátelská obsluha důležitá, já už se tam neodvážím…bohužel.

    Jinak mě taky chybí obecně kvalitní restaurace za normální ceny (jedině snad Osteria Da Clara), buď to jsou smažáky a hotovky do 100 kč nebo luxusní (někdy rádoby) podniky za 400,– za hlavní jídlo…takže něco mezi. A obecně větší rozmanitost, ne jen pizza/sushi/fran­cie…víc etnických bister a restaurací.

    Máme ještě dlouhou cestu :-)

  15. Taky bych zrušila pizzerie s nabídkou českých jídel a nabídku pizz a těstovin v českých restauracích…

  16. podepisuji si pod trh:)
    jinak mi osobne chybi restaurace typu nekolik malo domacich jidel z poctivych surovin za rozumnou cenu…
    a taky vege restaurace s pultovym prodejem za ROZUMNOU cenu (country life v Melantrichove je zjevne predrazena)
     – neco takoveho:
    http://zpravy.idnes.cz/…5o-/brno.asp?…

  17. Petr: Jj v La Bodega je takový strašně žoviální číšník, jehož žoviálnost přechází někdy do silné otravnosti. Ale že by mě vysloveně někdy namíchnul, to ne.
    Jinak fajn ceny mají i Na Kopci, ale chtělo by to rozhodně aspoň jeden takový podnik v každé čtvrti.
    Cuketka: Co chybí k dokonalosti a definici tapas baru druhé La Bodega na Letné? Nerýpu, fakt mě to zajímá.
    lik: Souhlas, Vitalité v Brně je perfektní, strašně ráda tam chodím jíst. Dobré, rozumné ceny, přátelské prostředí.

  18. 17: JJ, restaurace jako Na Kopci na každým pražským kopci jsem chtěl napsat (klidně i v některým údolí). Ve Vitalité v Brně jsem nebyl, zato jsem tam byl jednou spokojenej v Rebiu (hodně podobná, nevím, jestli nejsou propojený)

  19. Kytka: Rebio si spousta lidí pochvaluje, ale nezkoušela jsem. Podle mě to je konkurence… Ale třeba kdyby věděl někdo o nečem podobném na Vinohradech, budu šťastná jako blecha:)

Co vy na to?

Musíte se přihlásit k posílání příspěvků.