Artyčoky RSS

Štítky: ,

8 příspěvků celkem.
Skočit na nejnovější↓

  1. Dočetla jsem se, jaké blahodarné účinky by artyčoky měly mít na játra a už delší dobu si říkám, že bych je chtěla ochutnat, ale bohužel nemám ponětí kdy a kde je shánět. Kdy mají artyčoky sezónu a daji se u nás nějak rozumně sehnat (i v bio kvalitě)?

  2. Moc přesná informace to ode mě nebude, ale pamatuju, že jsem je viděla na poli v Bretagni na začátku července (na pohled vypadaly jako že jsou akorát).
    Včera v Hornbachu jsem koukala na jejich semínka, na dobu sklizně jsem se nepodívala.

  3. Je to v podstatě bodlák. Bretaň, začátek července, zní velmi věrohodně.
    Zde jejejich sezóna potvrzena: http://www.eattheseasons.co.uk/…rtichoke.htm

    Já je mám rád v každou roční dobu. Grilované a naložené v nálevu s česněkem a olivovým olejem. O nějakém blahodárném účinku na játra jsem neměl potuchy, ale mám hned další důvod zaběhnout do supermarketu pro sklenici a nebo dvě!

  4. Artyčoky syrové měli tuhle v Tescu v Praze.

  5. Achtyšoky :) Na játra je nejlepší bodlák ostropeřec, a pak taky nechlastat… :)

  6. 5. Ostropestřec mariánský. Na játra učiněný balzám. A kdo to nechce používat ve formě koření (byliny), doporučuji Simepar, je to výtažek z ostropestřce (to je slovo!) + vitamíny řady B. Po mononukleoze výborný podpůrný prostředek. A taky na prochlastaná játra, pochopitelně. ;-)

  7. Ostropestřec mariánský = Silybum marianum.
    Ha, ha, ha. Silly bum!
    Recitujte se mnou:
    Mariana bum, koupila rum
    Koupila husu, dala jí pusu
    Husa ji štípla, Mariana do rána chcípla.

  8. K #7
    Clovece kdyz uz sjizdite ty jedy, tak nepublikujte na Internetu

Co vy na to?

Musíte se přihlásit k posílání příspěvků.