Restaurace v Pardubicích RSS

Štítky: , ,

150 příspěvků celkem.
Skočit na nejnovější↓

  1. karciw: neodpověděl jste mi na mou otázku. Ale pamětliv přísloví "Kdo do tebe kamenem, ty do něho chlebem (i přesto, že je toto přísloví dle doktora Vlacha zavrhováno i malými kluky, jejichž bitky kamením se řídí zcela jinými pravidly) vám odpovím:

    Ano, je možné si založit více nicků. V minulosti tu takových pokusů proběhlo dost a byly odhaleny (samozřejmě je možné, že některý unikl). Jak jsem psal, Michalu znám osobně, stejně jako pana Cuketku, který o Chez Miro také psal a opravdu nemám důvod pochybovat o tom, že píšou své skutečné názory na jednotlivé restaurace, včetně CHM.

    Co se týče cen vín, tak marže 200 Kč na láhvi vína mi přijde v luxusním podniku velmi rozumná (čímž neříkám, že vám tu nákupku 100% věřím (-; ) v provnání s podniky, které mají na velmi drahých vínech marži 500% rozhodně.

    Ano, jak už jsem psal, myslím si že Mirces nezvládl komunikaci zde na fóru. Vy ovšem máte velmi dobře našlápnuto k tomu ho v tom ještě překonat.

    Nedá mi to, abych se nezeptal: Z jakého podniku jste? A neříkejte zase, že to není důležité, že děláte jen studenou kuchyni. I v případě, že je to pravda chci jméno toho podniku znát.

  2. oki, odpovězte mi nejdříve, prosím Vy

    Vám se zdá to, co se tady plácá kolem chez a ta hana na ostatní místní podniky OK?
    Co si myslíte o tom?

    Vína, marže
    vemte na vědomí to POKUD … a komentujte to

  3. karciw: Teď už tu vysloveně plácáte. Zjevíte se bůhví odkud, nepředstavíte se, začnete tu útočit a navíc ani neuznáte, že jste byl setřen jako máslo, co se vín týče.

    Okomentujte jídlo v Chez Miro a přestaňte tu obecně vykřikovat, jinak nemá vůbec smysl, abyste tu psal. Pro mě tedy určitě ne.

    A Michalku si příště odpusťte, díky :)
    A Kytkovi děkuju za zastání :)

  4. Michala
    a v čem sem byl setřen, co se týče vín ?

    co je pointa vůbec tady té debaty?

    moje pointa je ta, že tu několik nicků jednostraně straní určitému egu, které v gastronomii v pardubicích zatím nic neznamená, jen naopak pomlouvá všechny kolem

    jak se k tomuto stavíte?

  5. součástí té mé pointy je navíc to, že žádný z oněch podniků se zde těžko bude bránit, když o tom neví

    další věc je, kolik lidí tady, co tu píší je z pardubic a zná zde situaci?

    je to samo o sobě všecko OK?

  6. Možná jste si toho nevšiml, ale svůj postoj jsem už vysvětlila, a to dokonce několikrát.
    Naopak od vás jsme se stále nedozvěděli, jak vám v Chez Miro (ne)chutnalo, když vás Mircesovo machrování tak pobuřuje :)

  7. 92: potřetí: to, co tu psal Mirces o Chez Miro a ostatních podnicích na začátku mi vzhledem k tomu, že se předtím jasně nepředstavil nepřijde OK. Ale i on se jako majitel a šéfkuchař Chez Miro představil, když jsem se ho na to výslovně zeptal a vždy zcela konkrétně říkal, co se mu kde nelíbilo a tedy proč daný podnik kritizuje.

    Vy se očividně nejste schopen představit ani na jednoznačnou výzvu a na jinou jednoznačnou výzvu od pana Cuketky nejste ochoten napsat aspoň k některým podnikům konkrétní zážitky, kterými byste svá tvrzení podepřel.
    Tímto vám tedy gratuluji k zisku „Putovní trofeje pro pardubického gastro profesionála, který podle Kytkova názoru nejméně zvládá komunikaci na internetuovém fóru“. Trofej je čistě imaginární, takže nebojte, nemusíte si pro ni k Mircesovi chodit.

  8. v čem spočívá to mé nezvládání komunikace?

    nepovažuju se profesionála na teplou kuchyni, to tady konec konců není bez vyjímky asi nikdo

  9. 98: Již jsem vám to psal, ale když to potřebujete, tak ještě jednou polopaticky: Křivě obviňujete bez důkazů (např. Michalu), nejste ochoten odpovědět na podstatné doplňující otázky (např. mě nebo panu Cuketkovi nebo Michale na otázku, zda jste v Chez Miro byl a jak vám chutnalo a další), odmítáte se představit (výmluvy o tom, že na teplou kuchyni nejste neberu, už jsem vám psal, že mě to i tak zajímá).

  10. víte, nevím, proč si osnovujete právo znát moji identitu, když Vaší já neznám?

    proč?

    stejně tak nevím, proč bych já Vás měl brát jako hodnověrné identity, zatím sem měl tu čest jen na tomto vlákně a nemám na Vás názor

    Michale sem jen napsal:

    Michalko, nemůžu se zbavit dojmu, že jste CHM spojená víc a tím vůbec nemám chuť se do té diskuze pouštět.

    a to na vysvětlení, proč ne

    o identitách obecně sem psal zejména pro některé jednostraně nekritické přispěvovatele a zkratkovité hlášky o závisti apd.

    myslíte si, že toto je o cíleném ve zlém napadání? jste nedotknutelní v rámci tohoto webu?

    KDO NEZVLÁDÁ KOMUNIKACI?
    Ten, kdo na nějaké otázky neodpoví, neodhalí tady svou identitu, když jí tady z Vás nikdy jiný také neodhlalil i přes Vaše četné žádosti

    nebo

    Ten, kdo neustále odbíhá od tématu?

    Na začátku se tu někdo ptal, kam v pcích zajít
    já tu vypsal všechny restaurace, na které sem si vzpomněl a s mým oznámkováním a JASNÝM prohlášením o subjektivitě
    chcete tu snad po mě recenze na ty podniky?

    ty, které sem zkritizoval více, sem většinou zdůvodnil, ty, které pochválil také, rozepisovat se u každého podniku, jestli tam jednou je maso OK a jednou, nejlíp i z datumem stálo za prd, jindy zase polévka… není srozumitelné, když napíši, že to je dobrá restaurace, jedna z nej, ale že mývá výkyvy? zdůvodním to střídáním personálu a směn… v dalším příspěvku a …

    a sem nekonkrétní?

    Dále si tu dovolím říci, že tu jsou příspěvky jednostranný a vysvětluji svůj názor proč.

    Vás jediný co zajímá, tak né, jestli mé vysvětlení je pravdivé, použité argumenty skutečné, ale jestli sem JÁ OSOBNĚ JEDL RŮŽIČKOVU KUCHYNI?

    Vařit obstojně může kdokoliv, zvláště, má-li na to dostatek času a ideální podmínky.
    To ale nemá IMHO vůbec nic společného s tím, jestli to je přeci dobrý profikuchař, nebo ne a jestli je to „pan chef“, který v oboru něco dokázal a má zasloužené uznání.

    To, že si hraje na Pohlreicha z něj kapacitu nedělá.

    Co je důležitý?
    Co teda bylo téma?
    Kdo teda od něho odbíhá?
    Kdo nezvládá komunikaci?
    Proč tu má být někdo zvýhodňován?
    Je to konkurenčně košér?
    Můžu si tu dovolit tvrdit, že restaurace, které sou od Růžičky obecně haněny zas tak IMHO špatný nejsou a stojí za nimi a tímto tvrzením opravdová pravidelná početná stálá klientela, narozdíl od samochváleného Chez?

  11. budu rád jen za věcné argumenty k věci, pokud je máte

  12. karciw: Odpověď na vaši otázku: ano, tyto ceny vín se mi zdají adekvátní. V Chez Miro jsem dosud nebyla, ale když už jste tu tak zveřejnil jejich vinný list, začíná mě to lákat (i díky cenám :-)

  13. Evas
    supr, díky za odpověd k věci
    chci se jen ujistit, jestli oba komentujeme tu Frankovku od Plačka?

    jen dodávám, že za tuto třídu vín, většinou chtějí v našich pardubických restauracích poloviční marži.
    Proto sem nerozuměl komentáři o předraženém vínu u nás od Cheze
    a celkově se tím zabýval

  14. 100: Moji identitu tu zná mnoho stálých návštěvníků ze srazů. Nepohybuji se v gastronomii jako profesionál a tak nepovažuji za nutné ji avizovat dopředu, ovšem pokud byste se slušně zeptal, klidně bych vám napsal, kdo jsem a kde pracuji, netajím to.

    Jestli jste osobně zkusil Chez Miro mě zajímá proto, že tuto restauraci silně haníte když tvrdíte, že chvála zde dobře známých a důvěryhodných lidí je zaplacená, nebo alespoň „zaplacená“. Uznejte, že v takovém případě je dotaz na to, zda píšete z osobní zkušenosti, nebo zda máte jen „pocit, že tak dobré to být nemůže“

    O vašich zkušenostech s jinými pardubickými podniky nepolemizuji, až na jedinou výjimku jsem je nenavštívil. Jen si dovoluji připojit se k názoru pana C., že podrobněji (alespoň u těch podniků, kde jste byl nedávno a máte je čerstvě v paměti) by to bylo pro ostatní užitečnější.

  15. karciw: „Tato třída vín“ je totálně nejasné vyjádření. Myslíte zemská vína? Myslíte vína od konkrétně od Plačka? Není zemské jako zemské. Víno od Plačka za 250 si v restauraci ráda dám. Navíc myslím, že v Chez Miro platí nepřímá úměra mezi marží a nákupní cenou vín. Z toho, co jste z jejich vinného listu zveřejnil, mám pocit, že co se cenové politiky vín týká, jde o docela vstřícnou restauraci. Kéž bych takovou měla někde poblíž mého bydliště…

  16. 103: aha, takže JSTE potrefená husa. Děkuji, to mi co se týče diskuse s vámi stačí. (-:

  17. Kytka
    to myslíte v čem?

  18. Evas
    jj, tak sem to myslel
    asi byste tedy byla oproti některým tendenčním komentářům obecně většinou u nás spokojená

  19. karciw: Vy jste šťastný člověk! Lidem, kteří jsou spokojení sami se sebou a všechna vyjádření si umí vyložit po svém, občas závidím…

  20. Evas
    Vaše tvrzení o spokojenosti má vyjma cen za třídu vín nějaký podtext?
    jestli ne, tak jo? Byla? nebo snad to má háček :-D

    nejsem určitě obecně nešťastný člověk, asi i šťastný, protože mám radost z takových kravin kolikrát

    ale naopak mě vadí, když někdo neopodstatněle poplive všecky kolem a ze sebé dělá boha, autorita a zásluhy, to se přece vytváří jinak…
    to mě naopak střašně .....

    hodně si myslím, že dobré zboží se chválí samo a dobře dlouhodobě odváděná práce je skutečně vidět… např. v podobě plné restaurace každý den

    lidi nejsou už hloupý hovádka a čím dál tím víc se vyznají i v jídle, i ve víně

    a že občas něco ulítne… se stane všude přeci, tak proč dělat z možná chybějící vanilky nejhorší zážitek

    bůhví, jestli tam byla, nebo ne…

  21. 107: dnešní příděl času, který jsem ochoten věnovat diskusi s trollem jsem už bohužel vyčerpal, zkuste se zeptat zítra (-;

  22. asi ale do zítra umřu zvědavostí, jak jste to myslel :-D

  23. karciw:
    „jen dodávám, že za tuto třídu vín, většinou chtějí v našich pardubických restauracích poloviční marži.
    Proto sem nerozuměl komentáři o předraženém vínu u nás od Cheze“
    Kde je to „u nás“, už nás nenapínejte:-)
    P. S. Tím jsem to asi vysvětlila i za Kytku, jak to myslel:-)
    P. P. S. Klikněte na moje jméno a zjistíte o mně skoro všechno, já tu za anonyma nejsem.

  24. v pardubicích přeci :-D

  25. ju jako že sem z potrefený husy?

  26. Ufff přečíst si to do konce byla dřina, takový flame tady dlouho nebyl…

    To Karciw :
    Už by zajímalo i mě, kde pracujete, protože odpovědi na tuto otázku se vyhýbáte jako „čert kříži“.

    Jinak abych nebyla úplně off topic, tak bohužel s Pardubicema co se týče restaurací nemám žádnou zkušenost, o kterou bych se mohla podělit.

  27. tyjo, máte tady čupr nicky
    cuketka
    bramoborka
     kytka

    stylový

    zatím nemám opravdu jediný podstatný důvod odhalovat své soukromí, nebo ano?

    Nikoho tu neprotěžuju, nebo ano?

    Oproavdu nepatřím ke konkurenci pana Růžičky a restaurací, nehraju si tu jakkoliv, natož samozvaně na velkého gurmeta, či profikuchaře, tudíž si myslím, že moje práce je bezpředmětná, nebo se mýlím?

  28. karciw: U vsech restaraci pisete, ze vychzite ze sveho vlastniho zazitku, nebo alepson z toho co vam rekli vasi znami.

    Jenom u Chez Miro se otazce zda jste tam nekdy byl vyhybate…mate nejaky konkretni zazitek (alespon zprostredkovany) na kterem muzete svoji kritiku stavet, nebo to je opravdu jenom o tehle diskuzi?

  29. jakou konkrétní kritiku Chezu myslíte?
    upřesněte, prosím?

  30. Nikdy není bezpředmětné dovědět se víc o protějšku, se kterým komunikuji. Podle toho volím způsob kterým komunikuji.

    Ale máte z druhé strany pravdu, že bez toho aniž bych věděla jaká je Vaše profese, nebo kdo jste, se taky vyspím.

Co vy na to?

Musíte se přihlásit k posílání příspěvků.