Restaurace v Pardubicích RSS

Štítky: , ,

150 příspěvků celkem.
Skočit na nejnovější↓

  1. karciw:
    To je jak s kozou na ledě, nezlobte se. Ale zkusím to ještě jednou, protože se mi nechce jít se učit:

    1. Rozčiluje Vás, že tu šéfkuchař Chez Miro vede silné řeči. V tom se asi shodneme.
    2. A nás logicky zajímá, jestli už jste u něj jedl, když Vás to tak rozčiluje?
    3. A víte proč? Protože mě ty řeči taky celkem štvaly, než jsem se tam šla najíst.
    4. Že tu děláte závěry z toho, že Vaši pardubičtí přátele Chez Miro neznají, je úplně mimo pro tuto debatu.
    Závěr: JEDL JSTE TAM TEDA UŽ, NEBO TU JEN ČEŘÍTE RYBNÍK?
    :))
  2. myslím, že už jen zbytečně krmíme trolla ;) karciw nemá žádný zájem o diskuzi a nic konkrétního už z něj nedostaneme. svoje povrchní výpady nechce rozvést ani rozepsat, jediný pokus o argumentaci u cen zemských vín mu byl rozbit o hlavu… má to cenu ještě dále? nemá.

    tak jen upozornění – jakékoliv další off-topicy odteď budou končit rovnou v odpadkovém koši tohoto fóra :)

  3. ano pri cene dom perignon 3700 bude marze 100 procent, asi ne ze? Nemam marze percentualne fixni, dle mne je to loupost takto delat, ale levnejsi vina nez 200 u me proste nechtejte, nemam vinne sklo za 20 kc a servis vina je taky trosku jiny, nez ve vetsine podniku.Pokud uslysim spatnou recenz od nekoho kdo u me jedl, pak rad vyslysim nazor a budu o nem premyslet, jinak na Vas seru.

  4. predchozi prispevek byl urcen jasnemu adresatu.
    abych jen nehanil: Petit France je podnik s nezamenitelnou atmosferou, ktery velice rad vyhledavam, sobotni navsteva me nadchla. Provozuji ho lide se, kterymi si mam co rict, hospoda u Parezu a jejich utopenci jsou fajn, Cina na perstynaku, proc ne, ikdyz nejsem zastancem cesko-cinske kuchyne, Ganga je take fajn, Dobra cajovna to je jiny svet, na relax parada. Rad diskutuji s lidmi co maji svuj nazor a necitim se pred nim uzavreny. Nemohu jen nezminit posledni zkusenost z bazalky, kdy po obednani lahve spanelske cavy 450kc, jsem pozadal o sklenici vody z kohoutku a bylo mi odpovezeno, ze zajiste, ale deci za 10 kc, coz mne osobne prijde jako velka drzost. Osobne bych se propadl hanbou.

  5. Nějaký nový tip na restauraci v Pardubicích? Vyzkouším určitě Gangu, ale rád bych i něco jiného…

  6. Bump. Slevuju na jakékoliv místo, kde se dá slušně najíst.

  7. Pane Mirces, a co kdybyste vylozil karty a rovnou rekl, ze jste majitelem a sefkucharem chez miro? Mne prijde navysost trapne, ze to tady jeste nezaznelo.

  8. …respektive pro ty, co nemaji cas se procitat historii teto debaty a patrat o tom, kdo je kdo. Mne by prislo fer, kdybyste si nick zmenil na Miro :)

  9. Hm, asi jsem si vybral spatny topic :o)

  10. ↪ 129 Zajoch: Co Luna Rossa, viz Scuk?

  11. ↪ 129 Zajoch: jestli má být cílem se dobře najíst, tak zvolit jiné město, jestli nabrat pár místních pekelných špeků, tak docela s přehledem. vyškrtali jsme v Pardubicích skoro vše a je to bída, nic lepšího bohužel nemám :( při poslední návštěvě jsme škrtli i u dvou kohoutků (zatím bez zrecenze), tak na to bacha. ze zoufalosti i potrefenku u grandu ;) i ta luna rossa je na průměru, takže to imo bude o fous, ganga ± to samé.

    pokud něco objevíte, dejte vědět :)

  12. No jo, jiné město – to se ale nacestuje! V Chrudimi stejná bída jako v Pcích (překvapivě je tam ale víc pizzerií, než v Pcích) a na druhou stranu je to snad jen Hradecký Duran (Slepičí vývar s domácími nudlemi za bratru 35kč), který stojí za zmínku.
    Co se Gangy týče – byl jsem opakovaně a jediné pozitivum je, že je to pro našince exotika, jinak opravdu průměr.

  13. ↪ 130 Michala: No, jelikož v italské restauraci pracuju, tak mě upřímně jejich nabídka k smrti děsí, zejména množství mořských plodů a šířka nabídky obecně, ale všiml jsem si :)

    Nicméně jedu do Pardubic na festival, tak nevím, jestli by tohle nebylo moc nóbl ;o)

    ↪ 131 pan Cuketka: No, díky za zhodnocení. Tak asi zkusím, jestli alespoň někde dělají staré dobré hotovky. Už loni jsem centrum marně procházel, škoda, že se asi nic moc nezměnilo.

    ↪ 132 Kurt: …průměr bude více než vítán, když vidím ty podmínky!

  14. ↪ 133 Zajoch: když do Gangy, tak na Vindaloo :)

  15. My byli s milým v La Cabaña: http://www.lacabana.cz/cs/, dali jsme si nějaké ty plněné placky (enchiladas? už si bohužel nepamatuju…), dělají ve 3 stupních ostrosti – já měla dvojku a ke konci už bylo dost, milý jedničku a taky to pálilo jak čert:-) každopádně jsme si pochutnali, prostředí trochu divoké, ale příjemné, jediné, co mi hodně vadilo, že restaurace je kuřácká:-/ každopádně se tam hodláme určitě znivu vypravit.

  16. ↪ 135 olu: Dík za další tip. I když tohle zní zase trochu děsivě: „tortilly s voňavým kuřátkem“ :o)

  17. Jenom kousek od Pardubic je podnik U Nouzů. Aktuálně není na Scuku a Sirnik tam byl naposledy přibližně před dvěma roky, ale tenkrát to bylo celkem důstojné – řekl bych lepší trojky pro Scuk.

  18. ↪ 127 Mme. Verdurin: Za tohle jsem Mircesovi taky v té historii debaty sám nadával, ale teď to podle mě není od vás právem, ta poslední Mircesova odpověď je rok stará a v té době tyto informace byly v nedávné historii tématu…

  19. Máte recht, mně to taky došlo, ale jak tu nejsem často, nevšimla jsem si těch dat… nicméně je trochu smutné, že Chez Miro už je taky passé, mám do Pardubic cestu a těšila jsem se, že se tam vypravím.

  20. Takže jehněčí vindaloo ok, docela hodně brambor. Dál bych mohl doporučit už jenom místní pivovar a jeho prodejnu, ta by na Scuk určitě patřila…

  21. Vzhledem k tomu, ze ted pracuji jako soukromy kuchar si uz nemusim brat servitky. :) Po cca roce jsem se vratil do Pardubic, abych s hruzou zjistil, ze je to tu snad jeste horsi, nez to byvalo a to je co rict. Posledni navsteva u 2 kohoutku, kteri se honosi, kterak u nich vari ceske gastrocelebrity, byl takovy pruser, ze mi z toho bylo smutno. Technologicky spatne skoro vse, ale hlavne jidlo nebylo dobre ani v nejmensim. Pokud se budete chtit v Pcich dobre najist, doporucuji si s sebou vzit vlastni jidlo. :) Na druhou stranu se ale nedivim, drtiva vetsina lidi v Pardubicich si na mistnich srackach pochutnava, tudiz, pokud se nezmeni naroky hostu, nezmeni se ani nabidka, ke smule vsech lidi, co maji radi dobre jidlo a neni jim jedno co daji do sveho tela. Nejvetsi prusery v Pcich, kde radim se vyhnout. Bonte-radoby luxusni restaurace. Draha, priserne jidlo, strasna vina, tiramisu z luciny hovori za vse. 2. U lva- dalsi z vyhlasenych restauraci, sefkuchar a majitel je mimo uz asi 20 let, strasne suroviny, laicky zpracovane, pomerne draha restaurace, opravdu si tam nikdy nedavejte cokoliv z chrestu ci chateaubriand :) 3.U 2 kohoutku- draha restaurace, viditelne pokusy o styling jidel, pouzivani konvenience, neschopnost udelat omacku, priserny servis.

  22. Sirnik 74: U nouzu? videl jste jidelni listek, bajvocko 120 jidel, to nemuzete myslet vazne, ze? :DDD

  23. La cabana je parodii na mexickou kuchyni, jejich chilli con carne predcilo me nejhorsi nocni mury, grilovaci koreni opravdu do tohoto pokrmu nepatri, vadila mi absence koriandru.ale hnusnych paprik tam bylo take mnoho. dost lidi po navsteve teto restaurace trpelo problemy

  24. ↪ 141 mirces: Nenapsala bych to tak ostře jako mirces, ale s hodnocením Kohoutků, Bonté i Lva souhlas.
    U Nouzů jsem nikdy nebyla, ale dělá to na mě dojem těžkého oldschoolu, tenhle podnik frčel možná když jsem byla malá :)
    V Pardubicích jsou na hraně Indové a možná Italové, že by tam bylo něco vysloveně k doporučení, tak to bohužel není.

  25. Dnes návštěva v Pardubicích v Pizzerii Ristorante Galera „Gurmánský zážitek“.Schrnutí –zapáchající záchody,špinavé prostředí, špatné jídlo ,neprofesionální obsluha.Polévka Bolognese zuppe chutnala jak ohřátý polotovar v mikrovlnce s trsem bazalky ,kterou si člověk musel nakrájet aby se nezašpinil .Čekal jsem na pizzu Margherita 40 minut bez omluvy.Margharrita , kterou jsem dostal-politá eidamem a tři lístky bazalky uprostřed .Zeptal jsem se číšníka kde mám tu mozzarellu (v jídelním lístku mají napsané správné ingredience ).Odpověď otráveného číšníka? „Kuchař míchá mozzarellu s eidamem“ což v mém případě neplatilo Já měl jen eidam.Vskutku pravá Itálie po česku.Číšník to dobře věděl a na žádost ,že chci vrátit peníze za pizzu , bez váhání otevřel peněženku a peníze mi vrátil –samozřejmě bez omluvy .Nikdy více. Škoda Pardubice by si zasloužili už konečně nějakou dobrou restauraci, která by pozvedla místí úroveň ale tato to v současné době určitě nebude..P.S nevaří tam Babica?:-)

  26. Ráda bych obnovila toto vlákno a modlím se, že se v Pardubicích něco od posledních příspěvků změnilo. Nedávno jsem se sem přestěhovala a ráda bych zašla občas na DOBRÉ jídlo. Děkuju :)

  27. Nemáte aktuální tipy kam zajít?

  28. Přiznávám, že o Pardubicích nové poznatky nemám Naposledy jsem tam jedl v pátek, opět Ganga – obsluha vlažná, ubrus už něco pamatoval, snad 2/3 stolů byly rezervovány. Dámské toalety neznám osobně, ale mi byly prezentovány jako „Už bych to nechtěla znovu zažít“. Nicméně jídlo je pořád na stejné úrovni a jako zpestření je to určitě OK.
    Nový podnik se objevil v Chrudimi. Jmenuje se jednoduše „Na Bídě“, po opakovaných obědových návštěvách bych oznámkoval: prostředí – 1, obsluha – 2, kuchyně – 2. Mají stránky, mají Facebookový profil, tak mrkněte a když budete mít cestu, zkuste – na Chrudim je to nadprůměr.

  29. Děkuji za odpověď :)

    Do Gangy občas zajdu a jsem vcelku spokojená, i když ta obsluha je taková vlažnější a mohla by se tvářit přívětivěji..

    O té chrudimské restauraci vím, jelikož tam občas jezdím za rodiči. Slyšela jsem, že je to na Chrudimi dobré, ale dost mě odrazuje jídelní lístek a v něm „Něco z kurníku, Z vepřového chlívku…“ Zkusím to překousnout a třeba mě jídlo mile překvapí.

  30. ↪ 149 joli: Taky jsem alergická na vtipné jídelní lístky, a nejvíc na roztomilé zdrobnělinečky.

Co vy na to?

Musíte se přihlásit k posílání příspěvků.